1 из 1

Відгук про ВАЗ 2101 1977

Задній Привід
2-3 роки Водійський стаж
Менше 6 місяців Час володіння

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування

якість матеріалів, ціна, шумоізоляція

Перед карантином , я про це не знав захотів дуже машину зима ну щось каже ніби давай. Я посовєщався з жінкою і найшов 2101 під Львовом у сторої бабусі,дєда помер машина рік стояла і вирішили продати... Перша машина 10к гривень. Запах машини не передаваємий. Все добре тільки щеплення не має їдеш 70 і буксує диск. Я зробив. І отже з часом я почав її ремонтувати і розбиратись як це працює. Отже мені попався мотор 1.2 кпп 4 ступка рідна,карбюратор вебер 2102. Після заміни щеплення я поїздив місяці 3-4 ну і мене ця машина не влаштовувала. Бо 1-2-3 передача хоч БМВ обганяй а на четвертій поганий розгін і більше 80 вона категорично не їхала,мотор кричить вона не їде. Я по досвіду туда кпп 4 ступку від 2105 ,просто в батька 2105 і о диво ну ніби на пятьорці їдеш. Скорість і 120 і більше можна але це вже цвга питання палива. Я дуже рекомендую цю машину, запчастини копійки коштують, все робиться своїми руками. Але головне не ціна а кузов, категорично не рекомендую купувати з поганим кузовом це утіль. Жигулі і без того небезпечні машини по сьогодняшнім міркам. Було замінено кпп,щеплення ,бендиск стартера,капітальний ремонт карбюратора,2 ступічних підшипника,сидіння від мерседеса w210. Задні пружини, передні амортизатори і резонатор ,1 шарова і сайлент блоки перід. Так що купити як є і їздити не получиться ,бо скоро вже 50 ювілей

Інші відгуки ВАЗ 2101

Відгук про ВАЗ 2101 1974 роки