5 відгуків про Skoda Octavia A7 Combi 2013 року

Мої відгуки →
265 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Автомобіль з мотором 1.4л., 140л.с., на DSG7, дуже вразив економічністю трасса 5.5л/100км при швидкості 140км, задоволення від роботи DSG7. В цілому автомобіль дуже комфортний. Так як володію два роки Passat b7, 2.0 TDI, 140л.с можу сказати що по комфорту, качеством матеріалів, skoda уступає, а на ринку в одному ціновому рівні, не вистачає DSG7. Може вона і дорого коштує в утриманні, але спробував розумієшь що воно того варте. Пробіг skoda 265 тис, вся сервісна історія прозора на офіціалі, за весь час тільки регламенті роботи, напевно це про щось каже з приводу надійності мотора і коробки.
Віра Васильовна04 березня 2020

дорожній просвіт
Перший власник 203 тис.км 4.7 л / 100 км
  • 5 Ціна
Очень хороший и экономичный автомобиль за свои деньги ! Ходовая ходит долго и надежно ! Минусов не нашёл, разве что пожелать бы повыше клиренс !
SV29 січня 2020

4.8 Відмінно
дорожній просвіт
4.8 Відмінно
  • 4 Ціна
Супер авто. Хороша збита, мяка ходова. Гарна якість внутрішніх матеріалів. Не вибагливий мотор дизель.
taras02 січня 2019

4.6 Відмінно
ціна
4.6 Відмінно
  • 3 Ціна
Skoda, Octavia A7 Combi, 2013, Универсал 1.6 дизель механика .. все в машине понравилось,просторный салон,качество сборки,не гремит ,вся как говорят в" кучке",материалы солона на высшем уровне,двигатель отличный,динамичный и практичный ,расход 5,5 город 4,6 трасса..цена авто кусаться! Рекомендую!
Василий20 серпня 2018

вартість обслуговування, ціна
Перший власник 215 тис.км 7 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Авто без будь-яких недоліків! Після пригону з Німеччини стан машини, як з салону - проїздив рік, стан не змінився. Відгуки про якість матеріалів і зборки машин в Європі, підтверджую. РАДЖУ!
Максим08 травня 2018

Відгуки про Шкода Octavia A7 Combi по рокам