5 відгуків про Skoda Octavia A5 Combi 2012 року

Мої відгуки →
шумоізоляція
210 тис.км 6.3 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Це не автомобіль, а мрія. На море, так на море; на рибалку так на рибалку. Ціна-якість найвищого рівня. По запчастинах, майже нічого не скажу, бо не ламається. Мені дуже пощастило стати власником такого авто. Але є один нюанс — момент щеплення по середині ходу педалі, але це можна усунути простим наклеюванням товстої гуми на педаль. Багажне відділення — це ульот. На останок можу сказати, що це авто варте Вашої уваги, не пошкодуєте
Євгеній14 серпня 2020

220 тис.км 4.5 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Кращий варіант у своїй ціновій категорії, обслуговування у порівнянні з аналогами в межах допустимого.
Саша19 листопада 2019

5.0 Відмінно
дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, ціна, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Чудовий прекрасний автомобіль, звичайно ж не ауді, але даним авто повністю задоволений, для сім\'ї те що потрібно. Рекомендую.
Дмитро22 вересня 2019

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція
простір салону, ціна
Перший власник 77 тис.км 8 л / 100 км Поїздки в місті
4.6 Відмінно
  • 4 Ціна
Отличный, надежный автомобиль. Конечно, долговечность авто у каждого владельца может быть разная в связи с тем кау и для чего его исполтзуют и следят ли за ним. Если следить, прослужит ну очень долго, если как транспортное средство то лучше поеупайте американские дрова или советскую рухлять. Передаю всем привет, завистникам и перекупам которые хотели забрать авто в идеальном состоянии за свои копейки... ищите битые дрова дальше, всем флаг в руки, а то умничали они.. потом будете локти кусать...
Игорь13 квітня 2019

шумоізоляція
186 тис.км
  • 5 Ціна
Машина бомба. Повна комплектація. Акустика+ Контроль Тиску шин+ навігація, автокліма, кліренс. + Ємкість багажника+ Розхід по автобану 4,5л/100км +
Володимир16 жовтня 2018

Відгуки про Шкода Octavia A5 Combi по рокам