2 відгука про Peugeot 807 2008 року

Мої відгуки →
4.4 Відмінно
дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дизайн кузова, динаміка, витрати палива, вартість обслуговування
4.4 Відмінно
  • 4 Керування
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
Хороший, місткий, комфортний сімейний автомобіль Для сім\'ї - саме те що треба Хороший та надійний двигун, невибагливий до нашого палива, супер місткий мінівен, який комфортний для дальніх поїздок. За час користування я замінив передні ричаги, які замінюються в зборі, задоволення не з дешевих, хоча кращого сімейного варіанту за такі гроші не знайти Не вразив в авто розхід палива, як на мене, хотілося б економніше. Місто - 10-л, траса - 8-л Вцілому автомобіль хороший і комфортний, можу рекомендувати до покупки.
Павло07 квітня 2021
Дивитись ще 17 відгуків про Peugeot 807 →

4.8 Відмінно
вартість обслуговування
4.8 Відмінно
  • 5 Керування
  • 4 Надійність
  • 5 Ціна
Мав особисто таких а ж три мінівенчики, тільки з різними двигунами по обєму і потужності а саме 2,2 175 л.с, 2,0 140 л.с і 2,0 120 л.с всі дизелі,.... Якщо ви шукаєте просторого, недорого, економного мінівена то вам ця модель підійде... Кувзов оцинкований, в салоні комфортно, радують електродвері фішка супер.... ходова мягка, двигун тяговити і економний особливо 2,0 на 120 л.с мінус хіба компановка під капотом, яка додає труднощів при ремонтних роботах, особливо з двигуном і тнвд
Ivan28 вересня 2020
Дивитись ще 17 відгуків про Peugeot 807 →