7 відгуків про Peugeot 508 2016 року

Мої відгуки →
5.0 Відмінно
дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Шукав просторий, комфортний та економний автомобіль для сім'ї. 508-й виявився саме таким. Стильний та сучасний дизайн навіть зараз в середині 20-х років. Якісні матеріали, як у преміальних авто. Усе м'яке та не скрипить і не рипить. Розмір салону дозволяє з комфортом їхати п'ятьом дорослим на великі дистанції, а великий багажник вміщує геть все що потрібно, ще й місце залишається. З мінусів салону хіба що маленький бардачок у підлокітнику. 508 Peugeot з дизелем 1.6 BlueHDi та автоматичною трансмісією Aisin на 6 передач на 5 балів справляється з будь-якими пагорбами навіть з повним завантаженням. Звісно, 2.0L це куди "веселіше" та потужніше, але, якщо ви не збираєтесь "ганятись за дикими собаками" та є прихильником спокійної їзди, цей автомобіль здивує вас. Підвіска трохи жорстка, але це компенсується відсутністю кренів у поворотах, що позитивно впливає на керованість особливо на швидкості. Ну, а витрати пального у 120 сильного 1.6 дизеля, то просто казка. Якщо рухатись на круїзі зі швидкістю 110км\год то з Києва до Львова ви приїдете з показником 4л/100км. В місті, звісно, ця цифра буде 8л\100км. І то, якщо це Київ з його заторами. Змішаний цикл 6.5л/100км. Запчаснити не дешеві та і не дорогі. Купа аналогів за меншу вартість. Усе є в магазинах та легко підбирається за VIN кодом. Якщо вчасно проходити ТО та не знущатися з двигуна, то він буде слугувати вірою і правдою довгі сотні тисяч кілометрів. Ну і якщо немає потреби у ще більшому авто, чи то для сім'ї, чи то для власного Ego, то це саме той автомобіль на який варто звернути увагу.
Олег24 квітня

157 тис.км 6 л / 100 км Подорожі
  • 5 Ціна
Витрата палива +,великий салон +,великий багажник +,комфортний при їзді!
Володимир12 жовтня 2021

29 тис.км 10.5 л / 100 км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Достойний автомобіль дешевше, але не гірше за кемри, економніший матеріали та комплектація краща. Спочатку був насторожений до відгуків в інтернеті все ж таки Француз, та тривожитись досі не маю за що! У власності більше як рік. Тільки позитивні враження комфортного седана. В мене рестайлінг, дуже ефектна оптика та зручна посадка. Гідротрансформаторна коробка автомат Asin 6-ст. турбований мотор останнього покоління PSA EP6 1.6 турбо 156-л.с.240-н.м. без нарікань. А так через сумнівні відгуки про мотор просто міняю масло раз у 8-т. - на всякий випадок і все прекрасно. Це мій 9-й автомобіль. Було різне і дизеля, але міняти її ще років з 3-и точно не буду. Авто продумане, надійне, приємне, зручне, економічне, високе, тихе, практичне.
Алексей06 листопада 2020

4.6 Відмінно
якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, шумоізоляція
дорожній просвіт, ціна
199 тис.км 6.4 л / 100 км Сім'я
4.6 Відмінно
  • 4 Ціна
Хороше авто.Недороге ТО.Розхід за послідні 8000-км 6.4л 80%місто.Хороша шумоізоляція.Комфортний салон.Клімат працює чудово, є з чим порівняти!.На швидкості 150-160 в авто тихо, комфортно. Міняв підшипник шківа кондиціонера, підшипник 300-гр, робота 500-гр.
vitalik30 вересня 2020

дорожній просвіт
  • 4 Керування
  • 5 Ціна
Мав три шт пежо 508, кожна наступна новіший рік та дорожча комплектація. Зараз у мене 2.0 автомат, 180к.с у комплектації GT, універсал. Рекомендую брати саме в цій комлектації, там інша підвіска, мягкіша, краще тримається на трасі ну і плюс багато цікавих елементів тюнінгу. Якщо цікавить автомат коробка рекомендую брати виключно 2.0, бо на 1.6 дибільний робот, ну і в їзді 2.0 поцікавіша. Розхід траса 5-6 , місто 9л. Якщо би був 1.6, то розхід по трасі був би на 0,5л менше,,а по місту на 1,5л. Про дизайн нічого не скажу -це справа смаку, але матеріали всі якісні. В порівнняні з сучасними авто концерну VAG - VW, SKODA, то точно пежо точно надійніша, а саме головне в кілька раз дешевша в експлуатації. Однозначно рекомендую пежо 508
Юрій19 серпня 2020

динаміка, витрати палива, ціна
  • 3 Ціна
Авто єдет хорошо ,економний,не привеледливий к нашему дизелю за свою цену супер ,из минусов плохо продаєтса
Анатолій12 лютого 2020

4.2 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, витрати палива, гальма, керованість
дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція
Перший власник 22 тис.км 6 л / 100 км
4.2 Відмінно
  • 3 Ціна
Норм авто, но дороговата как для Пежо по моему мнению.
Виталий28 квітня 2018

Відгуки про Пежо 508 по рокам