8 відгуків про Peugeot 5008 2012 року

Мої відгуки →
4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
дорожній просвіт, коробка передач, шумоізоляція
4.6 Відмінно
  • 4 Ціна
Даний автомобіль перебував в мене у власності 2 роки, за весь час експуатації був задоволений, комплектація була майже максимальна без шкіри та чистий Француз,мінус, що треба було поміняти прокладку мотору і щеплення. З плюсів: комфортний, просторий в салоні для сім‘ї саме то, економний, дешевий в обслуговуванні, немає тих проблем,які були в фірми Пежо до 2012, а саме проблеми з електрикою. Мотор 1.6 е-HDI взагалі класний має 3 режими роботи двигуна:тихий,звичайний і старт-стоп, та ще багато плюсів. З мінусів: низький кліренс, а саме довгий капот, панорама не відкривалася, хоча вона на цілий автомобіль, зимою на роботі важко керувати, оскільки капризував робот не хотів буксувати. В цілому рекомендую даний автомобіль, якщо хтось розраховує на сім‘ю.
Володимир Годунко04 січня

4.2 Відмінно
дорожній просвіт, коробка передач, вартість обслуговування, шумоізоляція
4.2 Відмінно
  • 3 Надійність
  • 4 Ціна
Хороший автомобіль на свою ціну Робот - все ж таки не зручна коробка, є нюанси Іоліс та сажевтй фільтр замучав, коробка по місту не зручна Низька, для наших доріг не призначена Дизайн чудовий, місця в салоні дуже багато, також дуже багато місця для дрібниць - карти, бардачки, столики Приємний розхід як по місту так і по трасі
Саша10 квітня 2023

4.0 Добре
витрати палива
простір салону
4.0 Добре
  • 4 Керування
  • 4 Ціна
Економне та надійне авто, хороші мотори, не гниє, легкі в керуванні та містки.
Suren Nazaryan23 листопада 2021

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
  • 5 Ціна
Очень хороший автомобиль для дома и работы. Комфорт на высшем уровне, что свойственно французам. Обслуживание в разумных пределах. На дороге чувствует себя комфортно.
Олег26 березня 2021

4.4 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, вартість обслуговування
4.4 Відмінно
  • 4 Ціна
Купил 2.0 автомат после механики огонь не каких лишних стрессов пусть дороже в обслуживании, но ездят даже дети по городу и на дальние расстояния.отлично. Печаль с клиренсом, не по сусекам шнырять, автомат отлично переключает, на широтах да же его нет. Сказали нет смысла его держать, косяк по горловине, узкая шротов навалом. Пока ещё дорого, а так класс машина, радио отлично ловит.
Руслан13 травня 2020

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, коробка передач, вартість обслуговування
146 тис.км 6 л / 100 км Подорожі
  • 5 Ціна
Відмінний сімейний автомобіль .економний.надійний.дуже приємний в керуванні .
Aнатолий18 лютого 2020

5.0 Відмінно
дизайн кузова, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція
динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, гальма, керованість
  • 5 Ціна
Супер авто для семьи. Просторный салон, комфортный. Очень экономичный. Этот автомобиль могу рекомендовать для семейного использования.
сергей12 червня 2019

витрати палива
Поломок еще никаких не было, машину только купил.
  • 5 Ціна
Ожидая прибавления в семье, долго выбирал вместительный автомобиль с небольшим расходом топлива. Когда увидел первый раз в автосалоне, сразу понравилась своим внешним видом, а через некоторое время я ее и купил. Для всей семьи самое оно, салон комфортный, ход плавный, управление мягкое и не напряженное. В отличие от других, легко добраться до третьего ряда, достаточно только сложить одно сиденье во втором ряду. Вот если бы еще зеркала побольше, да и табло покрупнее, цены бы ей не было. Поломок еще никаких не было, только купил, но пока Peugeot 5008 меня только радует.
Вадик П17 вересня 2012

Відгуки про Пежо 5008 по рокам