2 відгука про Peugeot 5008 2009 року

5.0 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
авто супер , коробка робот и разу не ламалась за 250тис. расход 7л в городе , сидения слаживаются ровний пол . возил доски 2.80см , все супер , в ремонте легко на разборке можно найти что угодно для авто , поставил и поехал дальше .
Виктор07 лютого 2021
Дивитись ще 44 відгука про Peugeot 5008 →

2.0 Погано
дизайн кузова, об`єм багажника, простір салону, ціна
динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція
170 тис.км
2.0 Погано
  • 1 Керування
  • 1 Надійність
  • 3 Ціна
Довелося бути власником пежо 5008 1.6 бензин. Це найгірше що зимою траплялося. 1.6 слабкий мотор для такої машини. Гарний салон, гарний зовнішній вигляд ось і закінчилося все хороше. Мотор після 100 тисяч починає жерти масло не брати, а жерти. В офіціал. сервісі сказали проблема в головці це недолік який сам виробник визнає, але починається все після закінчення гарантії. Муфта газорозподільчих фаз через виробіток погано коригує обороти й все починається обороти падають або підіймаються, або глохне. Замінили клапан який відповідає за тиск в тій же муфті. Недуже помогла. Я вже не кажу за різні датчики які час від часу мозок. Найгірший автомобіль який в мене був. Якість матеріалів просто плохе, машина на сонці нагрілася панель і обшивки скриплять.
Василь10 січня 2021
Дивитись ще 44 відгука про Peugeot 5008 →