3 відгука про Peugeot 3008 2017 року

Мої відгуки →
4.4 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, шумоізоляція
дорожній просвіт, керованість, ціна
4.4 Відмінно
  • 4 Керування
  • 4 Надійність
  • 4 Ціна
Купив авто 2017 р в в комплектації Аллюр на початку травня 2020.на зміну Фольксвагенах Тігуана 2013 р в. Авто для свого класу шикарне ввібрало в себе все найкраще з других популярних кросоверів. Мотор від Вольво, дизайн від Мустанга і Ленд Ровера ,торпеда від БМВ і передні фари Фулл Лед від Пежо.Якщо коротко — автомобіль хороший , зроблений для людей і заслужено отримав 58 нагород та визнаний кращим авто 2017 року Катаюся з задоволенням. З мінусів — хотілося б пом\'якши задок і повищий кліренс
Володимир03 червня 2020

5.0 Відмінно
ціна
Перший власник
5.0 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
Если судить по внешнему виду - однозначно выигрывает.Когда выбирал в такой средней цене с другими авто : Киа спртедж, Ниссан х трейл и фольксваген тигуан - скучные показались. Рав 4 так себе, разве что гибрид, но по угонам на первом месте.вЕвропе 3008 нью уже очень популярна, у нас их мало - это тоже +, не люблю стандартность. покажет время
Максим03 січня 2019

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
вартість обслуговування
4.6 Відмінно
  • 4 Керування
  • 5 Надійність
  • 4 Ціна
В цілому задоволений. Гарне економічне та красиве авто. Деякі недоліки: Незручно розташовані кнопки круїз-контролю. Компютер автомобіля недостатньо полюбляє IOS, а після останнього оновлення програмного забезпечення на Айфоні перестав працювати Блютус, що роздратовує. За 30 тис. двічі міняв по гарантії передні ричаги. Очевидно, адаптація до наших "чудових" доріг слабенька.
Леонид Яковлевич27 квітня 2017

Відгуки про Пежо 3008 по рокам