1 відгук про Opel Mokka 2015 року

5.0 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
Хороше і оригінальне авто. Зручний та ергономічно-просторий. Хороша комплектація зі всіма функціями, які допомагають при експлуатації авто. Особливо порадувало світло. Турбіна вмикається на високих оборотах, що гарно економить пальне. За весь час експлуатації, доводилось їздити як по місту, так і по бездоріжжю. На дорозі стоїть міцно. Їхати по слизькій дорозі не страшно. Хороша шумоізоляція. Рульове управління адекватне. Проблем з поворотами немає. Салон дуже приємний! Гарний дизайн і якість оздоблювальних матеріалів хороше. В цілому машиною задоволений і не пошкодував, що купив. Машина мене ні разу не підвела. Завжди заводилася і ніяких проблем поки не було. Розхідники в межах середніх цін, тому ТО не було витратнішим, ніж на усіх авто даного класу. За 150 тис.км жодного разу не потребувала серйозного ремонту. Лише розхідники. Єдиним мінусом є "губа" під переднім бампером, але вона зйомна, тому можна не використовувати. Спираючись на особистий досвід в користуванні авто можу впевнено рекомендувати його. Від експлуатації авто лише позитивні емоції.
Віталій25 травня 2020
Дивитись ще 94 відгука про Opel Mokka →

Відгуки про Опель Мокка по рокам

2013 (44) 2014 (31) 2012 (15) 2016 (2) 2017 (1) 2015 (1)

Відгуки про моделі Opel