7 відгуків про Opel Combo пасс. 2005 року

Мої відгуки →
4.4 Відмінно
динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма
273 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Автомобілем задоволений, глобальних ремонтів за 8 років не було, наїхав 120 тисяч км особисто гарний помічник по господарству, не гниє, розхідники не є дорогі, їде авто чудесно, ходова частина рульова рейка, і задні пружини їхня слабинка, як щоб не потрібне більше авто на 7 місць, залишив би собі й на далі..
іван06 червня 2021

4.4 Відмінно
об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція
дорожній просвіт, гальма
160 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я
  • 4 Ціна
Прекрасне авто для сім\'ї, по запчастинах недорога всі є в наявності, з мінусів гальмівна система, низький кліренс.
Никалай Закалюжный17 березня 2021

4.6 Відмінно
динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
Перший власник 278 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Автомобілем володію 7 років, з 2013 року. Чудовий автомобіль на свої гроші. Надійний, економний, зручний, хороша рідна акустична система. Шумоізоляція на середньому рівні.З мінусів можу назвати те, що дуже боїться їзди по глибоких і довгих калюжах. Тоді невідомо кудою, але вода потрапляє в паливний насос і він виходить з ладу. Мав таких два випадки і двічі довелось міняти паливний насос. В обслуговуванні дешева. Заміна масла з усіма фільтрами обходиться в середньому 1500 грн. Автомобілем дуже задоволений.
Олег20 березня 2020

4.4 Відмінно
динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна
310 тис.км 5 л / 100 км Комерційні перевезення
  • 5 Ціна
Машина на свої гроші дуже хороша. При складеному задньому дивані, влазить холодильник спокійно. Салон простий, але не скрипучий, для задніх пасажирів не вистачає ручки щоб триматися при активній їзді. По мотору в мене питань не було, але вчасно міняє масла і фільтра, тяги вистачає з головою. Ходова досить жорстка, але гарно входить в повороти як для такого кузова. Машиною залишився задоволений, підбираю варіант новішої з меншим пробігом також модель. Якось так.
Виталий Дацков06 листопада 2019

4.8 Відмінно
дизайн кузова, якість матеріалів, витрати палива, гальма
302 тис.км 6 л / 100 км Комерційні перевезення
4.8 Відмінно
  • 5 Ціна
Авто економне по використанню палива. Гарний дизайн на свої гроші. Поставив в задні пружини гумові балони - стало стабільніше при загрузці. Дискові тормоза по кругу теж хорошо, кузов оцинкований, керувати приємно і хочеться їхати, а не доїхати. Спробуйте, а не робіть висновки не прїхавшись. Для сімї і комерційних поїздок це саме те. Це моя думка про дане авто.
Виталий09 серпня 2019

4.2 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна
вартість обслуговування, шумоізоляція
323 тис.км 6.5 л / 100 км
4.2 Відмінно
  • 4 Ціна
Харошее авто за свои деньги, мотор исузу хорош но дороговат в обслуживании так как все в оригинале
Сергей15 вересня 2018

4.6 Відмінно
1 Экономичность 2 надёжность авто в целом и цепи (в моторе) в частности 3 ремонтопригодность
Шкив генератора ходит всего 60 тыс км.
  • 5 Ціна
Я, наверное, единственный в Украине хозяин, владеющий таким авто больше 10-и лет! Проехал 135 тыс.км. Ничего плохого сказать не могу! Ни разу не подводила! В багажник не то что велосипед влазит, а и еврокуб в обрешётке заходит! Для дачника и для семьи-лучший вариант. Авто на пружинах, а не на рессорах. Тысяча км по трассе- и чувствую себя как огурчик, как на седане! Расход до 5 л на трассе. В городе до 6 литров. За 135 тыс. пробега я купил всего 7,4 тонны солярки. А вы сколько? Посчитайте!
Vadim29 березня 2016

Відгуки про Опель Комбо пас. по рокам