2 відгука про Nissan Sentra 2017 року

5.0 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
Машина дуже економна при цьому хороша динаміка при розгоні та запас потужності двигуна.середній розхід 6-л/100км.чудове співвідношення ціна -рік- якість. Хороша шумоізоляція, хороший дизайн авто.взагалі автомобілем задоволений.
Олександр02 квітня 2021
Дивитись ще 56 відгуків про Nissan Sentra →

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна
витрати палива, гальма, шумоізоляція
83 тис.км Сім'я
4.8 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
Авто підійде як для сімї так і для молоді, дуже багато місця як в салоні так і в багажнику, можна ставити на газ, адже тут стоїть простий атмосферний мотор 1.8 Трохи жосткий але це вже від дороги залежить, в цілому нормальок веде себе на дорозі. По місту так трохи пьє бензина, дивлячись як їздити, в середньому від 9 до 12 літрів ну це з пробками, а так то в мене навіть получалось 6.9 на 100км.за 3 місяці я ше нічого не робив в ньому, кажуть люди які вже їздять побільше років на сентрі 2017р. шо він в обслузі на диво недорогий як для японця!!! В цілому автом задоволений, рекомендую!
Антон18 березня 2021
Дивитись ще 56 відгуків про Nissan Sentra →