2 отзыва о Nissan Sentra 2017 года

5.0 Отлично
  • 5 Управление
  • 5 Надежность
  • 5 Цена
Машина дуже економна при цьому хороша динаміка при розгоні та запас потужності двигуна.середній розхід 6-л/100км.чудове співвідношення ціна -рік- якість. Хороша шумоізоляція, хороший дизайн авто.взагалі автомобілем задоволений.
Олександр02 апреля 2021
Смотреть еще 56 отзывов о Nissan Sentra →

4.8 Отлично
дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, управляемость, цена
расход топлива, тормоза, шумоизоляция
83 тыс.км Семья
4.8 Отлично
  • 5 Управление
  • 5 Надежность
  • 5 Цена
Авто підійде як для сімї так і для молоді, дуже багато місця як в салоні так і в багажнику, можна ставити на газ, адже тут стоїть простий атмосферний мотор 1.8 Трохи жосткий але це вже від дороги залежить, в цілому нормальок веде себе на дорозі. По місту так трохи пьє бензина, дивлячись як їздити, в середньому від 9 до 12 літрів ну це з пробками, а так то в мене навіть получалось 6.9 на 100км.за 3 місяці я ше нічого не робив в ньому, кажуть люди які вже їздять побільше років на сентрі 2017р. шо він в обслузі на диво недорогий як для японця!!! В цілому автом задоволений, рекомендую!
Антон18 марта 2021
Смотреть еще 56 отзывов о Nissan Sentra →