67 відгуків про Mercedes-Benz E 220

Мої відгуки →
Сім'я
  • 5 Ціна
Экономный, комфортный. Подвеска не убиваемая. Для поездок по городу очень удобный. На трассе идет как вкопанный. Недостатков не нашел.
Sergey06 липня 2020

4.4 Відмінно
динаміка, коробка передач, витрати палива, гальма, керованість
  • 4 Ціна
Дуже вдала модель автомобіля. Куплялась з пробігом 112 тис. Км. В Німеччині. Машина була в ідеальному стані. За 6 років експлуатації жодних проблем не виникало.ТО раз в 10 тис., масло німецьке Aral, розхідники куплялись в Польщі. За 90 тис. пробігу мінялись опора, кермовий наконечник і передні гальмові диски. Я думаю це показник надійності даного авто.
Володимир03 липня 2020

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування
  • 4 Ціна
Дуже комфортне,мягке,просторне авто. Прекрасно тримає дорогу,зручне у керуванні. Мінявся ричаг підвіски,бо роки беруть своє,а так нічого серйозного
Сергій Карпач04 травня 2020

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, керованість, шумоізоляція
витрати палива, вартість обслуговування
270 тис.км 7.7 л / 100 км Поїздки в місті
  • 4 Ціна
Хороший, надёжный авто, удобный салон, качественные материалы, несмотря на возраст актуальный внешний вид, один из лучших мерсовских двигателей, надёжный милионник.
Роман28 квітня 2020

Сім'я
  • 5 Ціна
Супер!!! Отличный автомобиль. AMG обвес, навигация, громкая связь, климат контроль, подушки безопасности Airbag подогрев сидений, эл. привод сидений, черный комбинированый салон, премиум музыка, мультируль, громкая связь , парктроник, эл. складываемые зеркала с подогревом, датчики света и дождя. Вспомогательные опции ABS, ESP,ASR,EBD.
Сергей22 квітня 2020

4.4 Відмінно
дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
динаміка, дорожній просвіт, вартість обслуговування
  • 5 Ціна
Очень большой, просторный и комфортный. Много различных интересных опций. Отличная шумоизоляция .
Артём24 березня 2020

4.2 Відмінно
коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, шумоізоляція
Перший власник 27 тис.км 8.2 л / 100 км Подорожі
4.2 Відмінно
  • 4 Ціна
Чувствуешь себя в дорогом авто. Прекрасная шумоизоляция,мягкость хода,удобные сидения.Автомобиль создан для комфортной езды, особенно подходит для людей зрелого возраста,которые ценят комфорт и удобства.Также много помощников в езде такие как: помощь в трогании на подъеме,экстренное торможение,удержание в полосе движения, контроль слепых зон,парктроники и видеокамера с расширенным кругозором высокой четкости.А панель приборов чего стоит,прямо вау.Что не понравилось, так это посадка в автомобиль -приходится нагинать голову чтобы не ударится. в остальном не вижу недостатков. Для любителей поганять, так он может разгоняться до сотни за 7,3 сек в режиме спорт+Багажник довольно вместительный для дальних поездок. В общем рекомендую.
Давид Слобода10 березня 2020

дорожній просвіт, вартість обслуговування
  • 5 Ціна
Хороший, комфортний автомобіль з малим розходом і елегантним виглядом.З недоліків це відносно дороге ТО особливо ходової частини.
Віктор26 лютого 2020

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, шумоізоляція
вартість обслуговування
270 тис.км 8 л / 100 км
  • 4 Ціна
Отличный автомобиль, для своего возраста хорошо смотрится, хороший и надёжный движок, мощный и не привередливый, качественная отделка салона.
Роман25 лютого 2020

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
об`єм багажника, витрати палива
  • 5 Ціна
Авто ламалось вкрай рідко тільки по ходовій втулки різні і мав таку проблему як заміна еластичної муфти кардана передньої 3 рази за 5 років та це міняється легко і сама муфта стоїть не дорого два рази підводив чіп ключ, але він був старий, а новий не хотів купляти ціна нового з прошивкою 150 є тож мені служив старий і подушки двигуна міняв 2 рази. Та ці всі ремонти проводив сам непотрібно спец підготовка там все просто, а в основному все супер хто хоче спробувати мерседеса відомого як окулярик рекомендую будете довільні дякую
Сергій20 лютого 2020
Дивитись ще 67 відгуків про Mercedes-Benz E 220 →

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція
4.0 Добре
  • 3 Ціна
Машиною користувався три місяці, дизайн супер салон теж, ходова м\'яка і плавність хода на висоті, але якщо порівнювати з Бмв 5 в кузові f 10 вибрав би Бмв вона як на мене набагато краще виглядає в мене у сусіда така була то він крім солярки та масел нічого не робив!
Роман09 лютого 2020

4.8 Відмінно
динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
дизайн кузова, дорожній просвіт, витрати палива, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Прекрасный автомобиль для своего возраста. Едет просто замечательно. Проблем особых не создавал. Единственное, сильно поддаётся коррозии.
Анатолий06 лютого 2020

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
об`єм багажника, простір салону
Перший власник Поїздки в місті
  • 5 Ціна
эффектный летний автомобиль. дарит много кайфа и хорошего настроения. економичен
vasiliy30 січня 2020

4.4 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, ціна, шумоізоляція
  • 4 Ціна
Комфортный, вместительный, отличная шумоизоляция, качество материалов салона на высоте, небольшой расход, неприхотливый мотор!
Егор21 січня 2020

Перший власник 347 тис.км 10 л / 100 км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Хороший, надійний, безпечний автомобіль. М‘ягка, комфортна їзда. Зроблений з міцних, якісних матеріалів.
Юрій14 січня 2020

• 4 Ціна
Следует отметить очень крепкую ходовую. Авто практически не было в ремонте. Не нравится только одно - после Мерседеса можно пересесть только на новый Мерседес.
Виктор09 січня 2020

• 4 Ціна
Радует росход и комфорт. И вообще машини класс. Мотор исключиьелен. Корпка тоже. Зимой антибукс, зима лето работает. Свет нормально. Все окей.
Сергей09 січня 2020

Перший власник 239 тис.км 63 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Хороший автомобіль який вартий уваги. Не дорогий в обслуговуванні. Надійний.
Віктор11 грудня 2019

• 5 Ціна
Внешний вид, салон, комфорт, расход, динамика разгона, качество сборки - радует.
Вадим10 грудня 2019

шумоізоляція
  • 5 Ціна
Машина ,супер! Экономичная,комфортная,вместительная,престижная. Я доволен!
OLEG04 грудня 2019

Відгуки про Мерседес-Бенц E 220 по рокам