6 відгуків про Lexus RX 330

Мої відгуки →
якість збірки, простір салону
  • 4 Керування
  • 4 Ціна
Авто сподобалось! Говорю у минулому часі, бо втратив у ДТП. Нам з моєю дружиною на трасі виїхав на зустрічну Фольксваген Шаран. Лексус нас врятував, у дружини тільки здоровенний синець від ременя, забий кісті руки. Це було на повороті, моя швидкість приблизно 60, може трохи більше. В нього більш як 60 точно! Разом більше ніж 120 лобове зіткнення, і для нас все обійшлось! Дуже дякую Лексусу! В процесі експлуатації великих проблем не було: датчик положення кузову замінено, задні пружини, гумка, пильники й т.і. Дуже добрий, надійний, комфортний й найважніше БЕЗПЕЧНИЙ автомобіль!
Владимир24 лютого 2021

• 5 Ціна
Автомобилем очень довольна , надёжный и верный друг , если меня , то на модель свежее .
Юлия30 січня 2020

4.8 Відмінно
витрати палива, вартість обслуговування
4.8 Відмінно
  • 4 Керування
  • 5 Ціна
Отличное авто! Относительно не дорогое обслуживание! Минусом можно считать расход! Хотя для полного привода и массы авто может это и не много!
Vlad28 січня 2020

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
об`єм багажника, витрати палива
191 тис.км 14.7 л / 100 км Подорожі
  • 5 Ціна
Автомобилю 16 лет! За этот срок остататся в таком состоянии далеко не каждый авто способен! Ни ржавчины нет, ни гнили! Коробка и мотор работает отлично! Не зря РХ слывет легендарными авто!
Vlad19 листопада 2019

3.8 Добре
витрати палива, гальма, керованість
540 тис.км 17 л / 100 км Подорожі
3.8 Добре
  • 2 Керування
  • 4 Ціна
Брался автомобиль для поездок по колхозам , наездил много . Покупали по низу рынка на момент покупки , автомобиль крашен вкруг без особого битья . Из недостатков ест топливо в городе стабильно 17 20 литров а95 по трассе 10 16 , тормоза слабоватые . Расходы по обслуге раз в 100 тыс км стабильно ходовая примерно 1000 в круг , раз в 100 ремень грм и помпа с роликами , по мотору свечи и прокладки клапанных крышек тоже раз в сотку . масло моторное 7-8 тыс акпп и мосты раз 30тыс фильтра 7-8 тыс . Взамен был преобретён такойже автомобиль с маленьким пробегом .
Andrew17 листопада 2019

4.4 Відмінно
якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, керованість
витрати палива, гальма
Сім'я
  • 4 Ціна
Надежноя шустроя машинка. За 6 лет эксплуатации не подвела ни разу. По обслуживанию вообще без проблем. Зап частей море и цены вполне адекватные. Продалась тоже очень быстро.
Алла11 травня 2019

Відгуки про Лексус РХ 330 по рокам