5 відгуків про автомобілі

вартість обслуговування
дорожній просвіт
4.8 Відмінно
  • 5 Ціна
Отличный автомобиль,только радовал,не сильно дорогой в обслуге,цены примерно как на приоре,клиренс низковат но помогает установка 15 колес,вообщем лучше такую старую иномарку чем наш автопром свежих годов
Евгений11 серпня 2019

4.0 Добре
динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна
дизайн кузова, якість збірки, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція
290 тис.км 7 л / 100 км
4.0 Добре
  • 4 Ціна
Економна з запчастинами ніколи небуло проблем як з б/у так і новими мотор вічний маздовський запчастини всі від мазда 323, ходова заду незалежна тому їзда мягка, після поварки я зрозумів шо і з кузовними деталями нема проблем мені під заказ вигнули пороги з 1,5 бляхи як заводьські, ніколи знею немав проблем неламалася!!!
Роман23 липня 2019

3.6 Добре
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна
динаміка, якість матеріалів, вартість обслуговування, шумоізоляція
3.6 Добре
  • 3 Керування
  • 4 Надійність
  • 4 Ціна
Простий та зручний автомобіль, не вибагливий, повністю відповідає вартості. Єдиною проблемою є те що авто не популярне на нашому ринку, і важко дістати запчастини (На деякі з них ціни можуть бути космічні). А загалом авто повністю себе виправдовує.
Валентин 19 липня 2018

4.4 Відмінно
витрати палива
4.4 Відмінно
  • 4 Надійність
  • 5 Ціна
Реально хорошая машина, трудовая лошадь, классный металл, устойчивость шикарно, управление точно, тормоза железные, хорошая динамика, гниёт очень мало, практически без поломок.
Андрей31 січня 2018

5.0 Відмінно
Надежность, просторность, цена, хорошо ходит ходовка, сильный движок, машина просто класс за свои деньги!
Низкий клиренс
5.0 Відмінно
  • 5 Ціна
Довелось владеть ТС, не жалею, очень уж хорошие воспоминания об авто. Надежная машинка, семейная с громадным багажником.... Супер а не машина
Станислав10 березня 2017

Відгуки про КІА Рондо по рокам