149 відгуків про автомобілі

Мої відгуки →
динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість
Сім'я
  • 5 Ціна
за рік використання зрозумів, що зробив помилку, а саме взяв Євро-6. із нашим пальним усі оці "навороти" довго не ходять. прийшлось міняти і насос із баком для адблю і форсунку, але воно все одно виходить із ладу якщо машина постійно їздить а не стоїть для поїздки у вихідний. хоча заправлявся дизелем тільки на дорогих заправках.
Alex13 вересня 2022
Дивитись ще 149 відгуків про Citroen Berlingo пасс. →

коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, ціна
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування, керованість, шумоізоляція
3.2 Добре
  • 3 Керування
  • 3 Ціна
Всем здравствуйте! Отзыв об автомобиле Citroen Berlingo с двигателем 1.9 дизель. Который во владении 6 лет. Начну с плюсов 1.Вместимость авто очень даже и неплохое, большой багажник, много места на заднем ряду сидений три взрослых, да даже четыре худых человек может поместиться без особых проблем. Высокая крыша позволяет перевозить габаритный груз. 2. Двигатель 1.9 дизель неприхотливый к топливу, но и заливать что-попало не нужно, иначе может вылезть много проблем в дальнейшем. 3. Кузов оцинкован поэтому он не ржавеет. Минусы 1. Автомобиль для пассажиров не очень комфортный, так как изначально был создан для других целей, хоть у меня и чистый пассажир но особого комфорта в передвижении на этом авто вы не получите "лично моё мнение " Очень шумный кузов "из-за того что высокая крыша". По началу сдвижные двери казались хорошим решением, но после експлуатации авто лучше бы сделали обычные двери как впереди, потому что замена роликов сдвижной двери, не самое дешёвое занятие учитывая стоимость авто да и ходят они не очень долго. Качество материалов оставляет желать лучшего жёсткий пластик везде при пробеге 170 тысяч километров он уже начинает скрипеть, но это лучше чем голый метал в салоне Рено Кенго. 2. Подвеска. В ходу очень валкая, при крутых поворотах приходиться очень даже замедляться, опять же всё из-за того что высокая крыша. Сзади балка на торсионах жёсткая подвеска. А вот спереди мне показалась даже мягкой. Клиренс сзади хороший, а вот спереди пришлось ставить проставки чтобы не задевать ничего снизу, но не очень помогло спасает только поддон двигателя. Передний бампер большой и низкий что тоже утруждает передвижение по загородным дорогам. Ещё одна проблема так это то что трудно найти подходящие диски на этот авто я про литые. По дизайну мне больше нравиться передняя часть авто, а вот заднюю можно было бы сделать красивей. Но это дело вкуса. Передняя подвеска не надёжная, на наших дорогах рассыпается просто на глазах. Хоть ты ставь оригинал, хоть не оригинал но передняя подвеска страдает очень даже сильно. Заднюю балку полностью менял, так как в подшипники каким-то образом попала вода, чтобы заменить подшипники и пальцы, по стоимости обошлось бы так как купить на разборке целую балку, поэтому было принято решение купить в сборе и собрать из двух балок одну, при этом ещё и запчасти остались. По двигателю проблем так каковых не было, довольно надёжный и неприхотливый, но в сильный мороз заводиться не очень любит, динамики не хватает, обогнать фуру на трассе трудно, я уже молчу про легковые авто, но по типу ВАЗ итд. то обогнать не составит сильного труда. Коробка передач крепкая, что только с ней не было и сцепление не дожимал и с 4 до 2 переключал на скорости по неосторожности она всё выдержала. Итог этого отзыва такой: как семейный авто я его не рекомендую, так как очень много минусов по поводу комфорта, но если вам не важен комфорт то он вам подойдёт до этого авто у меня был ВАЗ 2109 если сравнивать с ситроеном то это небо и земля. Для работы подходить но нужно брать только двигателем 1.9, если в дальнейшем не хотите вложить больше денег в авто то я не рекомендую брать с двигателями 1.6 и 2.0 , так как там очень дорогая топливная аппаратура не только в цене но и в ремонте. Расход топлива в городе около 7 литров за городом 5-6 литров но если ехать больше 110 км/ч то идёт перерасход топлива. Максимально я розганял авто до 140 км/ч больше не хотел так как уже было 4000 оборотов. Двигатель низкооборотистый я кручу его до 2000-2500т. оборотах, при 3000 оборотах уже чувствуется динамика и разгон. Я брал авто для семьи чтобы можно было посадить людей без особого дискомфорта, и при этом загрузить багажник, с этими задачами он справляется на отлично, но насчёт комфортного передвижения так это не про этот автомобиль. Надеюсь этот комментарий был хоть кому-то полезен , много чего не дописано, но и самое главное впечатление об авто я надеюсь передал. Всё всем удачных покупок и продаж, а самое главное мирного неба над головой, всем пока.
Микола20 червня 2022

• 5 Ціна
Машина отличная, в обслуживании не дорогая, очень экономичная и довольно выносливая.
Юрий17 січня 2022
Дивитись ще 149 відгуків про Citroen Berlingo пасс. →

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна
Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Прекрасне авто для сімейних подорожей та поїздок по місту. зручне та комфортне у всіх планах. Дуже задоволений ним.
Віталій22 грудня 2021
Дивитись ще 149 відгуків про Citroen Berlingo пасс. →

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція
230 тис.км 5 л / 100 км Подорожі
  • 5 Ціна
Citroen Berlingo xtr купив б/у. авто . Гарна,комфортна,простора,жвава при обгоні.В кого є сажовий фільтр не вирізайте.Каталізатор і фільтр з\'єднанні хомутом,тому легко знімаються.Свердлите по 4дюрки по квадратах діаметром 12., їздить без проблем перевірено! Багажник великий,при далекій поїздці комфортно.
Володимир Іванів20 грудня 2021

якість матеріалів, шумоізоляція
230 тис.км 5 л / 100 км Подорожі
  • 5 Ціна
Доброго дня всім.купив б/у. авто Сітроен Berlingo, машина комфортна,простора,рухома при обгоні. З сажовим фільтром не вирізайте і не прошивайте.Каталізатор і фільтр з\'єднанні хомутом легенько знімається свердлите чотири дірки по центру квадратів, все працює без зауважень,перевірено! Багажник великий.Економна .Рекомендую.
Володимир20 грудня 2021
Дивитись ще 149 відгуків про Citroen Berlingo пасс. →

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна
якість матеріалів, вартість обслуговування, шумоізоляція
Перший власник 300 тис.км 7 л / 100 км Сім'я
4.2 Відмінно
  • 3 Ціна
Авто 2005 р.в. пробіг 300000км. 2.0HDI. З проблем, кожного року, чи півтора потрібно робити ходову, хоч авто не їздило в режимі спорт ямами. Розхід: літо-місто-8,траса-6, зима-місто-9-10, траса-7. за 11 років проводилася заміна передніх ричагів 5 раз{3 з них реставровані ричаги}, два комплекти муфти зчеплення +трос, два рази передні і задні підшипники ступиць, 9000-10000 км мінялося масло Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40, фільтри: паливний, двигуна, салону. реставрувалася задня балка. один раз ремонт генератора {шків, контактна група}, замінювався стартер. Автомобілем задоволений реальний трактор.
Богдан Миколайович09 грудня 2021
Дивитись ще 149 відгуків про Citroen Berlingo пасс. →

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна
дизайн кузова, якість матеріалів, гальма
246 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я
  • 4 Ціна
Купував грузового , переобладнав, користувався з 2013 року. Хороший автомобіль як для "пиріжка" , двигун добрий , ходова добра, за 8 років поміняв тільки пружини , передні сайлентблоки , тяги стабілізатора один по різному.
Андрій18 листопада 2021
Дивитись ще 149 відгуків про Citroen Berlingo пасс. →

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
дизайн кузова, динаміка, шумоізоляція
4.2 Відмінно
  • 5 Ціна
Хороший экономный автомобиль,1.9 дизель простой и надёжный двигатель,динамика в городе пойдет,для трассы слабоват особенно на обгонах, крейсерская скорость на трассе 90-100км. В ремонте простой,двигатель миллионник,тормоза отличные,оцинкованный кузов,для работы и семьи можно брать.
Жека24 вересня 2021
Дивитись ще 149 відгуків про Citroen Berlingo пасс. →

динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість
180 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті
4.6 Відмінно
  • 5 Ціна
Пользуюсь больше 6 месяцев. Очень доволен. Расход по городу при умеренной езде не превышал 6.5/100 по трассе при скорости 90 расход 4.5/100. Пока ничего не ломалось. Багажник большой плюс если необходимо то можно сложить сиденья. Очень доволен выбором. Пять человек едет с комфортом. Рекомендую. В ближайшие года три менять не собираюсь.
Анатолій17 вересня 2021
Дивитись ще 149 відгуків про Citroen Berlingo пасс. →

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
дорожній просвіт, шумоізоляція
Перший власник 190 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я
5.0 Відмінно
  • 5 Ціна
Машина не плохая,робот,у дизелей под 200000 т.км пробега проблема с сажевым фильтром,вырезали,перешили и вперёд.Новый оригинал 1000&.Тормоза огонь,динамичная115л.с, управление лучше чем у шкоды
Руслан16 серпня 2021
Дивитись ще 149 відгуків про Citroen Berlingo пасс. →

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
якість матеріалів, якість збірки
  • 3 Ціна
Владею им 11 лет. Длинная база! Пробег 185 тыс. Из положительного: особых проблем не было, только расходники, мощности двигателя хватает с запасом, клиренс хороший, салон очень вместительный, зеркала заднего вида просто сказка, тормоза четкие, посадка за рулём удобная и на дальняк ехать не напряжено. Теперь о нюансах: расход на длинной! базе около 7литров, как город так и траса, на трассе при боковом ветре сдувает, поменять фильтр воздушный и салона очень не удобно. Пластиковые крепления элементов как под капотом, так и по днищу никакие. Ржавеет капот с середины по кромке, печка зимой при сильных морозах слабоват.
Владимир22 червня 2021
Дивитись ще 149 відгуків про Citroen Berlingo пасс. →

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна
дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, гальма, шумоізоляція
4.0 Добре
  • 5 Ціна
Чудовий сімейний автомобіль за свої гроші, з недоліків - жорстка і не довго вічна підвіска, потужність двигуна, робота електрики, з плюсів-прострной салон, малий розхід палива
Андрій 18 травня 2021
Дивитись ще 149 відгуків про Citroen Berlingo пасс. →

коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма
  • 4 Ціна
Авто володію уже 3 міс.В цілому задоволений, але є деякі нюанси. Авто бізнесмен в якого купляв авто дуже завіряв що це оригінальний пасажир і скидати ціну не хотів. Хоча таки дуже маленьку суму вступив. За цей час вияснилося що не працює лампочка в задньому ліхтарі. Коли почали міняти, виявилося що вона тільки згоріла, а ще й провід був перерізаний. Після ремонту тепер все працює. А от у багажнику знайшов для автокомпресора розетку, але вона, виявилося не робочою: до неї взагалі не була підведена проводка. Це так працюють бізнесмени у Бродах. Хто буде купляти авто дивіться і перевіряйте добре щоб не потрапити в подібну халепу.
Alex18 квітня 2021
Дивитись ще 149 відгуків про Citroen Berlingo пасс. →

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
динаміка, якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція
240 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я
  • 4 Ціна
Очень малый расход топлива 5.5. Хороший, динамичный двигатель, за владение 5 лет этим автомобилем не было никаких проблем.
Mishka Siminenko07 квітня 2021
Дивитись ще 149 відгуків про Citroen Berlingo пасс. →

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція
300 тис.км 7.5 л / 100 км Сім'я
  • 4 Ціна
Проста, надійна, не дорога в обслуговуванні, економна. Заміна масла і фільтрів приблизно 1200 гр. Машина не для гонщиків, при 3 тис. обертів швидкість 100 км/год. Не вистачає динаміки та комфорту. Але хто шукає дешеве надійне авто - рекомендую.
Олександр22 березня 2021

дорожній просвіт, шумоізоляція
170 тис.км 5 л / 100 км Подорожі
  • 5 Ціна
Очень крепкий! Отличный расход около 5 литров. Адекватные цены на расходники. Чуть низковат, но это субъективно. Немного шумный, но по сравнению с остальными плюсами - это мелочи! Как для авто на каждый день по хозяйству, работе, стройке и тд ОЧЕНЬ РЕКОМЕНДУЮ!!!
евгений16 березня 2021

Перший власник 181 тис.км 5.1 л / 100 км
  • 4 Ціна
Владею авто с салона,экономичный,дешёвый в обслуживании,тормоза супер,робот специфичный,для города +. управление 5,постукивает верхние тарелки передних стоек,решается из заменой на f7.автом доволен,много плюшек,комплектация X,-TR.есть ржавчина на дверях,капоту,по герметику изнутри.
Луценко18 лютого 2021
Дивитись ще 149 відгуків про Citroen Berlingo пасс. →

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція
123 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я
  • 4 Ціна
Авто взяв для сім\'ї і для роботи. Поки що дуже задоволений. Середній розхід 5,5-л/100км. двигун 1,6BlueHDI потужний 120-к.с. і коробка 6-ступенева. Брав без панорамного даху, для мене вона не актуальна. По нашім дорогам іде відмінно. Перед цим був Pegout 5008 2010-р. то на ньому підвіска гупала і їхати було не комфортно.
Alex12 лютого 2021
Дивитись ще 149 відгуків про Citroen Berlingo пасс. →

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна
Перший власник 135 тис.км 6 л / 100 км Подорожі
4.6 Відмінно
  • 5 Ціна
Дуже вмістітельне, економне, проходімось супер, 1,6 мотор для мене підійшов дуже, наступне авто буде пакеж, тільки новіше...
Андрій11 лютого 2021

Відгуки про Сітроен Берлінго пас. по рокам