2 відгука про Infiniti QX60 2014 року

4.8 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
Ідеальне авто для подорожей і просто для пересування ,надійний двигун, економічне авто. При подорожах по Україні і за кордоном в режимі швидкості 90км розхід палива 8.2 Якщо а Європі то 7.5. Сам перші рази був здивований. Дуже комфортний автомобіль, багажний відсік дуже великий , в ньому навіть при складанні задніх сидінь можна повноцінно лягти спати. Шумоізоляція відмінна. З мультимедіа просто треба розібратися і тоді все зручно і зрозуміло. Кажу це як власник. До цього мав інші моделі авто. Це 29 мій автомобіль, в мене є з чим порівняти. На свої кошти і рік випуску то ідеальний автомобіль.
Ігор05 липня 2023
Дивитись ще 14 відгуків про Infiniti QX60 →

4.4 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, шумоізоляція
Подорожі
4.4 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Надійність
  • 3 Ціна
Современный автомобиль.Надежное японское качество.Просторный салон.Качественная обделка салона.
Петя06 лютого 2020
Дивитись ще 14 відгуків про Infiniti QX60 →

Відгуки про Інфініті КуІкс60 по рокам

2015 (5) 2013 (3) 2016 (2) 2014 (2) 2020 (1) 2018 (1)

Відгуки про моделі Infiniti