1 відгук про Honda CB 1998 року

Мої відгуки →
4.4 Відмінно
- Тяговитий і шустрий мотор на швидкостях до 120 - ДУЖЕ надійний - Відносно економний, по трасі від 4.5л на швидкостях до 100 і до 6л при швидкостях 140+. - Непогано рулиться - дуже чітка коробка, як і в більшості хонд. - Чуть більший ніж чотирьохсотки, краще для рослих байкерів. - наявна центральна підніжка, кнопка моргання дальнім. - відносно містимий багажник, можна розмістити балон змазки ланцюга, рукавички, щіточку очищення ланцюга і т.п.
- єдина системна проблема - реле регулятора яке може перегоріти, але і воно турбує ДУЖЕ рідно і далеко не кожного власника. - часто бувають екземпляри, у яких гримись корзина зщеплення, проте на роботу ніяк не впливає. - Відносно вузький бак (в порівнянні з кубатурнішими мотами), потрібно зводити самому ноги. - Як і на всіх нейкедах після 120км/год вже не кофортно, після 160км/год вже реально ковбасить вітром. - Дещо дьорганий на першій передачі (за рахунок достатньої тяги). - На дорогах не високої якості (місцеві, хвилясті) дається взнаки відносна легкість мотоцикла, починає трясти і кидати (в порівнянні з важчими великокубатурними), тому на дальняки краще вибирати дороги з якісним покриттям. - в пробках досить швидко гріється. До червоної зони ніколи не нагрівався, але я і не допускав такого, ставав і давав остинути. Є вентилятор, але я на нього не дуже хотів покладатися. - при сумарній вазі з пасажиром більше 150кг вже часто задні аморти працюють до упору. Особливо на хвилях і напливах асфальту. - дехто жаліється на недостатнє світло, але мені було норм. Проблема рішається встановленням лампочок Philips з різними приставками +100500%
4.4 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
Чудовий мот для міста та початківців. Мотався ним на відстані 200, 400 і навіть 1000км за один день на дальняки - досить комфортно, після таких прострілів ти ще живий)) Майже нереально, щоб десь в дорозі сібіха зламалася, стала і не їхала. Головне - слідкувати за росхідниками: - вчасно міняти масло (інструкція каже кожні 12к, але краще кожні 6-7к). Мотор не є супер форсований, тому масло можна і не найкрутіше, але і не китайське непойми що для китайських мотів. Motul 5100 або аналоги - ЦІЛКОМ достатньо. - слідкувати за станом тросів газу і зщеплення, ланцюга, зірок - хоча б раз у два сезони (залежно від пробігу за сезон) дивитися до карбів і синхронізувати їх при потребі, перевірити свічки Якщо цього дотримуватися, то мот, мабуть, вічний.
Дмитро06 вересня 2016
Дивитись ще 54 відгука про Honda CB →