9 відгуків про Ford Transit Connect пасс. 2005 року

Мої відгуки →
динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
дизайн кузова, шумоізоляція
5.0 Відмінно
  • 5 Ціна
Дуже хороше авто для сім\'ї. Заміна масла та фільтрів кожні 8 тис. До палива не вибагливий. Якщо вчасно міняти масло і фільтра,буде служити довго і надійно. Правда з турбінкою йде краще на ривок ,тут треба трошки розгону. Підвіска теж служить довго - все залежить від якісних запчастин і бережливе ставлення до свого авто! P.S.Попередження для потенційних покупців. На цьому сайті є неправдивий відгук про дане авто, тому перш ніж робити висновки, уважно перевіряйте всю інформацію.
михайло Кривий14 березня 2021
Дивитись ще 49 відгуків про Ford Transit Connect пасс. →

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, керованість, ціна
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція
2.4 Погано
  • 4 Керування
  • 1 Надійність
  • 4 Ціна
Авто за час використання показало себе як дуже практичне і дуже ненадійне. Скажу про плюси і мінуси. Плюси: величезний салон і багажний відділ - це головна перевага і причина покупки особисто для мене. Хороша посадка і оглядовість, хороша вантажопідйомність, стабільність на трасі і поворотах, тяговитий дизель з самих низів, міцна підвіска. Мінуси: в першу чергу ненадійність. За 1.5 роки робив новий ключ, міняв ручки і замки задніх дверей, реставрував форсунки, ТНВД, очистка нагару на клапанах, міняв сальник коленвалу, щеплення, прокладки піддона, радіатор пічки, реостат пічки. Три рази возив на лаветі через проблеми з паливною. Ремонтував стартер. Щоб замінити прокладки бічної плити двигуна, ланцюг і ремені ГРМ потрібно виважувати мотор і роботи на два дні плюс вартість запчастин висока. Запотівання турбіни. Кузов схильний до корозії. Твердий пластик, незручне кріплення запаски, слабе світло, вихід з ладу регулятора напрямку обдуву салону. На трасі явно не вистачає 6ої передачі. Машина бралась з пробігом за 300тис як друга у сім\'ї виключно для перевезень об\'ємного товару, проте враження лишились лише негативні. Можливо мені попався невдалий екземпляр, але незручність і дороговизна обслуговування двигуна та капризність і дороговизна паливної системи вважаю найбільшим конструктивним недоліком даного авто.
Вадим06 лютого 2021

шумоізоляція
4.8 Відмінно
  • 5 Ціна
Дуже хороше авто для сім'ї. Не "доїть" сімейний бюджет в ремонті. Заміна масла та фільтрів кожні 10 тис. По ремонту підвіски, а такий не оминути по наших дорогах, ціни не "кусаються". Зад витриваліший, бо там ресори. До палива не вибагливий. Головне вчасно міняти фільтра. Без задніх сидінь може комфортно спати двоє дорослих людей. При різкому гальмуванні-- стає, як вкопаний. По снігу гребе, як трактор. З нормальною зимовою гумою добре керований і в ожеледицю.
Іван08 червня 2020
Дивитись ще 49 відгуків про Ford Transit Connect пасс. →

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна
дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, гальма, керованість, шумоізоляція
4.0 Добре
  • 4 Ціна
Очень надежное авто. Он из 220 тыс. набегал 130 тыс. уже в Украине. Менялись 2 передние подшипника. Стойки и втулки стабилизаторов, саленблоки. Сгнили пороги. Сколы на кузове не ржавеют, хотя машине уже 14 лет. Кузов оцинкован. Перебрали по регламенту полностью генератор. Автомобиль очень надежный.
Виктор21 вересня 2019
Дивитись ще 49 відгуків про Ford Transit Connect пасс. →

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість
дизайн кузова, динаміка, вартість обслуговування, шумоізоляція
4.6 Відмінно
  • 5 Ціна
Надійний гарний автомобіль,, Економний та має гарну витривалість. Чудова машина для сімї та подорожей.
Юрій14 травня 2019
Дивитись ще 49 відгуків про Ford Transit Connect пасс. →

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону
коробка передач, витрати палива
  • 4 Ціна
Взяв авто з пробігом 150 тис. розхід топлива місто від 7 до 7,5/100 км. Для комерційної діяльності то шо нада. Жосткість ходової відчувається відразу (просто є з чим порівняти попереднє авто ауді а6), але коли пригрузиш десь так кг 800-1000кг то як корабель пливе по ямах.По прохідності як танк. В цілому авто бомба.
Pasha04 вересня 2018

Надежность
Дорогие в обслуживании, жесткие
  • 3 Ціна
Надежное семейное авто, економичным, выносливам, надежны помошник в работе
Вячеслав05 вересня 2017
Дивитись ще 49 відгуків про Ford Transit Connect пасс. →

Вместимый, малый расход, недорогие запчасти
Нежная топливная
4.4 Відмінно
  • 4 Ціна
Отличный автомобиль как для работы, так и для семьи. На авто езжу уже 7-й год. Недавно поменял авто на такой-же, но помоложе-2013 года.
Николай12 липня 2017
Дивитись ще 49 відгуків про Ford Transit Connect пасс. →

Идеальное соотношение цена-качество. Без явных слабых мест.
Не нашел.
  • 4 Керування
  • 4 Надійність
  • 5 Ціна
Если нужен автомобиль для семьи или работы - берите! Машина относительно небольшая, но вместительная, хорошо чувствует себя и на ровной дороге, и на грунте. Так что, то ли дальние поездки, или лес-поле - останетесь довольны!
Андрій22 квітня 2017

Відгуки про Форд Транзит Коннект пасс. по рокам