8 відгуків про Fiat Tipo 2019 року

Мої відгуки →
1.8 Погано
дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, простір салону
динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
Перший власник 88 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я
1.8 Погано
  • 1 Керування
  • 1 Надійність
  • 1 Ціна
Що тут сказати??? Фіат є Фіат, чогось очікувати приємного не потрібно, але нажаль чомусь я очікував. У мене був тіпічний 1.4 двигун, відповім на популярне питання, цікавість це масложор! Перші 23тис я зовсім нічого не підливав, офіціал казав що мені дуже повезло, таких випадків 2 з 10, але потім чомусь лише після 23тис розхід масла почав рости, дійшло до того що перед продажем на 86тис я долив пів літра за 1008км. Продавати жалко було бо звик до машини, хоча мабуть більше бісила чим радувала. Для мене мінуси - двигун, от просто ворогу навіть не посовітую 1.4 бенз, розумієте це потрібно тільки поволодіти машиною, це не просто масложор, це ще для такої не малої по розмірам машини і відсутність динаміки, і розхід 6.5 для 1.4 я не скажу що це гарний розхід, у мене є з чим тепер зрівняти, але без реклами! Свого фіата продав перекупу, і то не місцевому, місцевий не хотів купляти, бо каже кому потрібен б/у Фіат з масложором і слабким двигуном??? Віддав за копійки але не жалкую, приколів дуже багато з ним, це потрібно якось сісти і без зайвих слів все описати, наприклад коротко вода в ніші багажника, наче і знайшли як затікає, герметиком замазали, але вона потім в іншому місці затікала, і це у всіх седанів проблема, я від цього взагалі в шоці був, коли купив осінню авто в салоні, в нішу не заглядав бо за прикол не знав, а потім взимку пробив колесо в мороз, до запаски....а там вода, вода в запасці кругом яка замерзла, ну це просто шок був. По запчастинам це зовсім не смішно що вони до Тіпо дорогі, я не вважаю це авто спустя 4 роки та 88тис км таким що на нього можна такі кошти вкидати наче це японець, чи німець, банально - перехідна рамка для магнітоли сенсорної коштує більше чим на Тойота прадо, Лексус і т.д, це не серйозно. Тому я би зараз щось інше брав.
Олег22 грудня 2023

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
якість збірки
6 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Хороший, добротний автомобіль. Економний, Просторний. Невибагливий. Зовні та внутрішньо краснивий. Моторний відсік просторний- зручний для робіт. Є одна проблема-при запску двигуна в холодну пору року роздається металевий стук. На СТО причину встановити не можуть
Микола17 березня 2023

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, шумоізоляція
Перший власник 170 тис.км 8 л / 100 км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Два года эксплуатировал. Отличный ,большой, комфортный и экономичный автомобиль. Что на стойки стабилизатора грешат так это обычный копеечный расходник который подлежит замене каждые 50 тыс. и меняется по щелчку пальцев. Шумоизоляция отличная той же Октавии А7 в этом плане до Типо как до луны пешком. И кстати по подвеске тоже. Отделочные материалы весьма достойные. МККП с ходом рычага на движение запястья. Двигатель "упругий" и обеспечивает достойную динамику. Багажник большой . Регулировки сиденья водителя в большом диапазоне ,руль по углу и вылету регулируется. Если надо много хорошей машины за небольшие деньги то это именно то что надо. Кстати то что в Стамбуле их в такси как грязи и водители ими довольны это показатель. Экономичны весьма. Кушает в реале как тот же "Приус".
Игорь16 січня 2023

5.0 Відмінно
дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, якість матеріалів, вартість обслуговування
Перший власник 31 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Хорошее авто в своём классе. Расход, комфорт лучший за свои деньги. Был в пользовании почти 2 года. Абсолютно никаких проблем. Наверное только дорого стоит То у официалов.
Долгопятов Игорь28 серпня 2021

Перший власник 31 тис.км 5 л / 100 км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Фиат TIPO купил в 2019 г. Автомобиль привлек своей элегантностью, дизайн бомба! Дорогу держит хорошо, шумоизоляция отличная, высокий клиренс, просторный салон, большой багажник . Особенно приятный расход топлива , по городу с кондиционером составил 6 л., на трассе 4,8 л. Есть классная функция помощь при трогании на подъемах, особенно в городе в пробках вещь незаменимая! Недорогое ТО, за все время вышла из строя одна косточка, обратился на сервис - бесплатно поменяли обе. Минусов в авто не заметил.
Nik29 червня 2021

динаміка
Перший власник 70 тис.км 7 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Прочитав відгук той що нижче мого де написано що Тіпо це металобрухт і поставили оцінки: 1 - керування 1 - надійність 1 - комфорт 1 - ціна 1 - дизайн. Скажу так що той відгук повна маячня і більш ніж впевнений писав його зависливий менеджер іншого бренду. Тепер напишу попорядку як воно є насправді: КЕРОВАНІСТЬ - їхав 150км/год то дорогу тримає добре, по дорозі не рискає. НАДІЙНІСТЬ - за пробіг в 70тис. мінялись тільки масла, фільтра і розходніки. КОМФОРТ - в своему класі і ціновій категорії Тіпо самий комфортний. ЦІНА - скажіть що можна купити за 14тис$ ДИЗАЙН - ну а по дизайну Тіпо тяне навіть на клас вище. по поводу металобрухту то подивіться на Лінеа, або Добло я ще гнилих не бачив. Двигун надійний перевірений часом атмосферник з чугунним блоком.Єдине що добавив би до тіпо так це пару десятків коней двигуну, щоб був резвіший на розгін, а так машинка супер
Leha14 червня 2021

Перший власник 30 тис.км 7 л / 100 км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Fiat Tipo 1,4 /95 Хорошее качество сборки и материалов отделки салона Достаточная динамика разгона Средний расход бензина 7 литров на 100 км Вместительный багажник, просторный салон На данном пробеге ремонты и гарантийные случаи отсутствуют
GRINYA08 грудня 2020

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
40 тис.км 6.7 л / 100 км
  • 5 Ціна
Машинка супер! Это уже совсем не тот, фиат, что был раньше. боялся при покупке что маловато будет движка 1,4, но он оказался довольно-таки шустреньким, а 6-ая передача это вообще благо на трасе. еще ни разу не пожалел о покупке. фиат меня приятно удивил. а и еще багажник он огромен и в салоне тоже просторно. в сравнении с пежо 301 здесь места больше и вообще все на много более продуманно.
Сергей10 грудня 2019

Відгуки про Фіат Тіпо по рокам