Відгук про Fiat Tipo 2018

Газ / Бензин Двигун
Більше 5 років Водійський стаж
Погано
1.4

дизайн кузова, коробка передач, простір салону

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Це машина, яка подобалась коли купляли сім'єю в салоні, на сьогодні враження коли продав такі що не жалкую зовсім, цей автомобіль не цікавий навіть баригам, він не цікавий по трейд-іну, я навіть не можу сказати що перший час було все добре, бо двигун постійно їв масло по 150-300 грам, дивлячись як топити на газ, але це не все, до цієї машини практично не має вибору щоб купити банальні бризговики, на кожному кроці якісь незручності, ну і ще неприємне це вартість обслуговування, я вважаю для фіата це дорого, чим далі тим поїздка на Тіпо була як каторга, був постійно страх що може щось поламатися, або вона просто не заведеться, адже доречі- двигун мій 1.4 він дуже чуйний до якості бензину, і якщо заправити поганим бензом, наприклад з якоїсь "бочки" чи на мотто і т.д, до є високий ризик що вона не заведеться, або двигун втрчатиме потужність, якої і так мало, не розумію навіщо такий слабий двигун для цього кузова, Ви взимку сядьте в 5х і покладіть пару сумок в багажник не важних, і попробуйте в горку піднятися, тільки не забудьте пристегнути ремені безпеки, або покладіть 3 мішка цементна, штукатурки, клею в багажник 75кг і подивіться як зад сяде, всього то от 75кг в багажнику. Я не хотів би щоб хтось наступив на мої граблі, не купуйте дане авто, якщо не хочете постійних проблем, на бюджет такий можна щось значно краще купити, особливо якщо це б/у.

Інші відгуки Fiat Tipo

Відгук про Fiat tipo 2019 роки