4 відгука про Fiat Doblo груз. 2002 року

Мої відгуки →
5.0 Відмінно
динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
Сім'я
  • 5 Ціна
Авто на диво порадувало комфортом враховуючи, що це вантажний фургон. Криша висока, можна їхати стоячи. В обслуговуванні не вибагливий та дешевий. В їзді дуже шустрий. В паливі економний. Що ще потрібно?!
Серега09 липня 2020

5.0 Відмінно
якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
Сергій21 лютого 2020

4.4 Відмінно
4.4 Відмінно
  • 3 Надійність
  • 5 Ціна
Авто економне,для його розмірів достатньо просторнє і вмістке всередині.Не сказав-би,що дуже вибагливе.
андрей28 січня 2020

4.2 Відмінно
динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна
якість матеріалів, шумоізоляція
273 тис.км 7.5 л / 100 км Комерційні перевезення
4.2 Відмінно
  • 4 Керування
  • 5 Ціна
Автомобиль для своих лет очень комфортабельный. Запчасти стоит не очень дорого, практически как на Ланос .За 3 года владения самая дорогая поломка была это поломка турбины , обошлась в круг 8200. А так только ходовая ,расходники . В моем кузове есть очень большое преимущество , задний люк для негабаритного груза . Нереально удобная вещь . Вообще машина просто прекрасна , не продавал бы но просто нужна машина больше
Женя03 грудня 2019

Відгуки про Фіат Добло вант. по рокам