11 відгуків про Citroen Nemo пасс.

Мої відгуки →
якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, шумоізоляція
1.2 Погано
  • 1 Керування
  • 1 Надійність
  • 2 Ціна
Купил недавно это... Дизель 1.4. Расход топлива, если ехать на четвёртой передаче со скоростью 60 км/ч., или на пятой со скоростью 80км/ч., то расход реально 4 л. По городу 9, если нажать по трассе до 110 км/ч. то все 13 литров возьмёт. Про шумоизоляцию , комфорт и всё остальное писать даже не хочу. Перечислять все недостатки долго и места не хватит. Машиной очень разочарован и с радостью вернул бы её обратно
Юра22 березня 2023

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Ребята, авто супер. Мне есть с чем сравнивать и я машинкой очень доволен. Она очень юркая и резвая для своих 1.3л. и при этом очень экономная. Лично я очень доволен. Рекомендую.
Сергей06 листопада 2021

дорожній просвіт, шумоізоляція
1.0 Погано
  • 1 Керування
  • 1 Надійність
  • 1 Ціна
Полгода назад купил Ситроен Немо. Нашел только два плюса:кондиционер и оцинковка кузова. Все остальное тихий ужас:при двигателе 1.4 бензин расход космический-10 л. По городу,8 л. По трассе;машина маленькая,ничего не помещается;очень жёсткая,задние пассажиры летают по салону,кофе попить в дороге невозможно;у меня груз. пасс.обзор сзади 50%. Это продолжать можно долго. НЕ РЕКОМЕНДУЮ НИКОМУ.
Сергей07 серпня 2021

4.6 Відмінно
динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
дизайн кузова, якість матеріалів, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Отличная, многофункциональная машинка. За три года владения накатал 80т. Заменил опоры стоек, задний подшипник со ступицей, ремни, колодки, датчик давления топлива. Все. Очень экономная. По трассе дешевле чем авто на газу! Из минусов, шумноватая, жестковатая.
Сергей22 березня 2021

4.8 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
динаміка, об`єм багажника, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Надійний, не примхливий, дешевий в обслуговуванні автомобіль. Компактний ззовні, але досить місткий всередині. Задні сидіння складаються і отримуємо великий багажник з рівною підлогою за розміром під євро палету. Досить високий кліренс. Витрата бензину по місту в межах 7-8 літрів на 100 км. Чудово працюють як обігрів, так і кондиціонер. Ходова проста на стільки, що немає чому ламатись. Слабке місце - опорні підшипники. Двигун - бензин 1,4 на 75 сил - це потрібно розуміти й не чекати від нього чогось особливого. По надійності двигун суперовий. За свою вартість автомобіль однозначно рекомендую.
Олександр09 лютого 2021

динаміка, простір салону, керованість
витрати палива, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Citroen Nemo XTR 1.3hdi 75к.с._ двигун фіат мультіджет. Купив літом 2019 наїздив 10 тис.км, що подобається: - посадка водія дуже зручна/зріст 1.82 у сина 1.96/, остальним пасажирам теж нормально, сам за собою сідаю із зазором по колінах. В дальній поїздці не не важко навіть на другому ряду/Рівне-Коблево_730км/ - як тримається на дорозі /проходження нерівностей, пральних дошок та поворотів з пральними дошками/, попри жорскувату підвіску - маневреність завдяки короткій базі - двигуна 190 Nm вистачає хоча можна булоб і потужніший /був би каблук-ракета/ - доставив і активував рідний круіз-контроль, дуже зручно - об\'єм салона та багажника достатній для сім\'ї з 4 осіб - головне світло змужений був підняти, рідко користуюся дальнім їзджу на ближньому, а воно за близько світило/лазерний рівень_стіна_налаштування/ - хороший сімейний авто, все що потрібно є/кондиціонер, круіз, маневреність, тяговитість/ Недоліки: - так і не зрозумів з витратою пального, паспортні дані це космос не знаю як на них нудити і де взяти ідеально рівну дорогу/реально з моїм стилем водіння траса 110 км/год - 6л, місто без тошноти до 7,3 л/. P.S. Nemo подобається хоча в порівнянні з іншими авто жорсткіша, по витраті палива як і інші авто які експлутував ,наїздив особисто/52 тис._Рено дастер 2018р.1.5dci 6.5/7,5; 160 тис._пежо партнер 2005р. 2.0hdi 6.2/7,5; 230 тис._ пежо партнер 1.9d DW8 6.0/6,5
Roman20 лютого 2020

об`єм багажника
162 тис.км 4.5 л / 100 км
  • 5 Ціна
Досить низька витрата пального при хороших ходових якостях. ТО не дороге.
Владимир21 січня 2020

Перший власник 150 тис.км 6 л / 100 км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Хороший автомобіль.дешеві запчастини.зручне сімейне авто.від авто задоволений повністю
Любомир14 листопада 2019

4.6 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна
динаміка, якість збірки, гальма, керованість
Перший власник 120 тис.км 5 л / 100 км Сім'я
  • 4 Надійність
  • 5 Ціна
Прекрасний, економний автомобіль. Сподобалось все. Ходова хороша, якщо слідкувати за автомобілем то і служитиме він довго.
Любомир08 серпня 2019

4.4 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
об`єм багажника, простір салону
218 тис.км Сім'я
4.4 Відмінно
  • 4 Надійність
  • 5 Ціна
Отличная шустрая,интересная ная на вид машинка.Но маловато багажное отделение.
Automan14 жовтня 2018

витрати палива, керованість
дорожній просвіт, об`єм багажника
  • 4 Ціна
Покупался в салоне в 2014г. Пробег 20тыс. На 14тыс. замена опорных подшипников по гарантии.Говорят это их болячка. Превосходный городской автомобиль. Расход: чистый город 5,2л-5,4л. Трасса при 90-100км/ч 4,6л.Меньше не получалось,хотя в мануале пишут 3,8л. Небольшой всего 3,95м в длину,очень маневренный.Высокая посадка и отличный обзор, место водителя очень удобное,а вот на больших расстояниях, задним пассажирам не так комфортно, но с ними я езжу редко. Небольшой багажник при необходимости можно превратить в 2 куба свободного места.На ремонт закупался в строй-маркете, 600 кг груза уверенно тащит. Сиденья можно как сложить,так и вытянуть.Покупкой однозначно доволен. Из минусов: зимой часто цеплялся передней губой,все-таки передок бы повыше. Долго прогревается зимой,но это наверное особенность дизеля.За счет короткой базы на стиральной доске немного козлит.
Павел08 квітня 2015

Відгуки про Сітроен Немо пас. по рокам