1 из 2

200 тис.км 14 л / 100 км Подорожі
Позашляховик / Кросовер Кузов
Більше 5 років Водійський стаж
2-3 роки Час володіння

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива, гальма

Що можу сказати. Дане авто в мене вже рік, проїхав на ньому майже 30т кілометрів. Супер двигун 3.0 TFSI на 280 к.с. - європейська модифікація. Дарує прекрасні емоції в їзді. Розхід палива по трасі 9.5-10.5л на швидкості 110-120 км/год, по місту 14, в пробках 16.

Всі пугали мене тим що двигуни ці їдять масло як не в себе. Так, вони їдять, але в мене моє авто їсть всього 150-200г на 1000 км, що взагалі норма враховуючи пробіг та допуск по заводу 400-500г на 1000 км. Робив замір компрессії та ендоскопію на 180т, порядок повний, двигун з заводу вже гільзований чугуном.

За весь час що авто в мене я міняв тільки передній редуктор, почав був не з того не з сього вити коли скидуєш оберти. По всьому іньшому питань взагалі немає. ТО кожні 7500 км, оригінальне масло та дорогі фільтри.

Кліренс просто вау, по бокам 36 см, по середині 32 см, їздив там де я б ніколи не подумав що на авто можна проїхати, повний привід Quattro це щось. Вилазить в гору майже на холостих.

Інші відгуки Audi Q7

Відгук про Audi q7 2010 роки