2 відгука про Alfa Romeo 159 2010 року

Мої відгуки →
4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, якість збірки, вартість обслуговування, гальма
4.8 Відмінно
  • 5 Керування
  • 4 Надійність
  • 5 Ціна
Сподобалось: - Динаміка авто. Потужний і прийомистий двигун. Добре підхоплює на високих оборотах. Їдеш вже ніби на максимумі, але ні, вдавлюєш на педаль і відчуваєш прихід. - Гальма. Дуже хороша гальмівна система. Реагує відразу й чітко гальмує. Система настільки продумана, що самого різкого спрацювання гальм достатньо і АБС не є необхідним, хіба що в справді критичних випадках. - Керованість. Прекрасна стійкість на дорозі. Відчуття ніби машина вчепилась в асфальт. На високій швидкості легко входити в повороти. - Дизайн. Зовні машина виглядає так, що хочеться просто пити чай і любуватись нею. Завжди ловиш погляди перехожиш й всі хто її бачать, виражають захоплення. Інших водіїв машина ніби провокує на змагання. Намагаються тебе «вставити». Можна просто підїхати до стоп лінії, як інші водії з потужними двигунами приймають це як виклик, щоб тебе обійти. - Багажне відділення. Великий багажник з великою кількістю поличок й відділень. Дуже вмістимо й продумано різні деталі, що додає зручності. - Якість матеріалів. Машині вже 9 років, а всі елементи на місці й не створюють зайвих шумів. Машина ;тримається купи, тобто відчуваєш зібраність і монолітність. Не сподобалось: - Дороге обслуговування. Машина спортивна й відповідно жорстка. На наших дорогах ходова частина швидше зношується. Запчастини наявні, але ціна висока. - Відкриття багажника. Не продумано ручку зовнішню для відкриття кришки багажника. Коли машина не вимита або мокра, то при відкритті бажажника, руки забруднені. - Якість збірки. Деякі елементи салону зібрані не симетрично і з явним зазорами. Дрібниця, але не приямно, оскільки кидається в очі. Нюанси: - Кліренс. Не віднесу це до мінусу, але й перевагою не назвеш. Якщо акуратно їздити і не ;газувати; де явні нерівності чи колійність, то кліренс абсолютно нормальний. Є моменти коли заїжджаєш з;їжджаєш на підвищення, можна зачепити днище авто. Захист мотору завжди страждає, факт. - Підставка для бутилок. Є одне відділення для тари, але туди влазить лише одна жестянка від кока-коли. Тобто пластикову 0.5 чи 0.75 немає куди поставити. Враження від авто: Це машина яка каже тобі давай навалювати. Інженери спроектували реально круту машину.
юрій14 вересня 2019
Дивитись ще 38 відгуків про Alfa Romeo 159 →

4.6 Відмінно
В диком восторге от всего. Тут тебе и диски, и пороги, и педали, и руль спортивный, и черный потолок, и агрессивная внешность, и даже спойлер лишний, все настолько чудесно подобрано и создано дизайнерами. Ах да, сидушки - это восторг!
Слабое лакокрасочное, выгорает передняя эмблема
4.6 Відмінно
  • 4 Керування
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
После Альфа-самца не хочется даже садиться за руль Акорда, а особенно БМВ. А вот в Лексус я бы по-прежнему вернулся. В Альфе много драйва и очень не хватает комфорта
Дмитрий03 серпня 2016
Дивитись ще 38 відгуків про Alfa Romeo 159 →