3 отзыва о Toyota Aygo 2007 года

139 тыс.км 4.5 л / 100 км Семья
5.0 Отлично
  • 5 Управление
  • 5 Цена
Приємний автомобіль, особливо як для першого, займає в найкращому випадку дві третини дороги, але про свою присутність може нагадати добрячим стартом на світлофорі, і це при об'ємі в літр. На трасі тримається добряче, по прямій можна спокійно на 100+ вийти і триматися, на поворотах краще збавляти, бо кренить її достатньо. Їсть мало, прогрівається хутко, терпить всі забаганки недосвідченого водія, тойота є тойота , хоч і сводна сестричка пєжо і сітроена — 301 і С1. По заміні усіляких моментів, наша 15річна вже просила нову коробку механіку, то до 500 доларів вийшло, плюс тормоза, ручнік, теж під заміну — хоча видно щось їй вже робилося, але ще за кордоном. За свою ціну і обслуговування дуже класна машинка, звісно що багажник невеликий, але це і не камаз — акуратний міський автомобіль для сімейної пари. Шумка як у справжніх японців майже відсутня, але кому як, мені норм, на німців і інших навіть не дивився
Serg Vertsanov12 января 2023

4.4 Отлично
дизайн кузова, качество сборки, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания, цена
дорожный просвет, объем багажника, простор салона
4.4 Отлично
  • 4 Управление
  • 5 Цена
Симпатичный, маленький манёвренный автомобиль, надежный, дешевый в обслуживании.
Сергей05 февраля 2020

4.8 Отлично
дизайн кузова, качество материалов, качество сборки, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена
дорожный просвет, простор салона
4.8 Отлично
  • 5 Управление
  • 5 Цена
Оч классный автомобиль для города,я трачу на бензин 300грн в неделю,катаюсь по всему городу)Парковаться можно "в любой клумбе")))))чисто городской вариант,Кататься по трассе вариант,но,зимой не очень комфортно,как по мне.Я бы сказала авто для девочек и молодых мам.Удобный,компактный,надежный.Некоторые пишут о маленьком багажнике,да,коляску не поместишь,но,сидушки задние складываются(по отдельности каждая).У меня нет деток,и багажника мне хватает с головой.
Ксюшка Цымбал12 марта 2019

Отзывы о Тойота Айго по годам