2 отзыва о Suzuki Grand Vitara (5d) 2008 года

Мои отзывы →
дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция
динамика, объем багажника, расход топлива
Первый владелец 150 тыс.км 12 л / 100 км Семья
4.6 Отлично
  • 4 Управление
  • 5 Надежность
  • 5 Цена
Надійне і позашляховик авто. Мені не вистачало динаміки, а також не подобався розхід палива. В цілому машинка надійна. За весь час користування не підводила. Після пробігу 100 тис ззаду справа почало щось стукати, з'ясувалося задня шарова. Все б нічо але вона інтегрована в ричаг. Нарахували офіціали більше штуки долл. Я звернувся до умільців які реставрують шарові та інше на грузових авто, дали гарантію 50 тис. Все вдалося.
Тарса11 ноября 2022
Смотреть еще 14 отзывов о Suzuki Grand Vitara (5d) →

Надійність: мотору ,коробки передач, роздатки, ходової та стійкість до корозії, гарний інтер‘єр та екстер‘єр.
шумоізоляція і більше нічого
4.8 Отлично
  • 5 Управление
  • 5 Надежность
  • 4 Цена
Повний фул, машинка практично невбиваєма, всюдихід на будь-якому покритті, 100 000 тис. експлуатації нічого не мінялось крім втулок стабілізатора, сама головна проблема в даному авто це шумоізоляція авто, зимою на літній резині їде нічим не гірше ніж на зимовій, просто тормозний шлях трохи довший, проблема авто ще можна відзначити в заміні лампочок габаритів задніх і передніх, більше проблем у цієї машини не було.
Віталік14 декабря 2013
Смотреть еще 14 отзывов о Suzuki Grand Vitara (5d) →