2 отзыва о Renault Vel Satis 2008 года

260 тыс.км 8.5 л / 100 км Семья
  • 5 Управление
  • 5 Надежность
  • 5 Цена
Це неймовірне авто, яке я колись обходив стороною...дуже важко дається дизайн зовнішнього виду.Але...як тільки ви сядете за кермо, ви відчуєте всю велич величезного, шикарного авто преміум класу...Так, не повірите, він дає фору і мерсам s-класу, і ауді...Я б також не повірив, але це в мене вже другий велсат...Було різних автомобілів, багато десятків і преміальних, і набагато дорожчих..Но велсат попри все заслуговує поваги.Це не ренушка, це не француз з тисячами глюків...Це біла ворона французького автопрому, яка їм "не пішла" по ряду причин...Але судити цю машину варто тільки після тест-драйву..повірте.
виталий13 октября 2020
Смотреть еще 11 отзывов о Renault Vel Satis →

4.6 Отлично
динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция
дизайн кузова
Первый владелец 260 тыс.км 8 л / 100 км Семья
  • 5 Управление
  • 5 Надежность
  • 5 Цена
Просто шикарна тачка.Жоден автомобіль з тих років випуску не похвалиться таким розкішним салоном і кайфом від керування!
Віталій17 марта 2020
Смотреть еще 11 отзывов о Renault Vel Satis →

Отзывы о Рено Вел Сатис по годам

2004 (3) 2002 (3) 2008 (2) 2007 (1) 2006 (1) 2003 (1)

Отзывы о моделях Renault