2 отзыва о Renault Grand Espace 2005 года

4.6 Отлично
  • 5 Управление
  • 4 Надежность
  • 4 Цена
Машина класна, комфортна в їзді, їдеш на дальняк і віддихаєш. Розхід гарний, по трасі на 6-тій передачі д 7-л, по куб 2,0 турбо бензин максі база.
Володимир16 марта 2021
Смотреть еще 10 отзывов о Renault Grand Espace →

дизайн кузова, динамика, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, цена, шумоизоляция
качество материалов, тормоза, управляемость
Семья
4.6 Отлично
  • 4 Управление
  • 4 Надежность
  • 5 Цена
Ідеальний мінівен!!!! Вічний кузов не гниє, луджений каркас, капот і двері алюміній, багажник полікарбонат, крила пластик. Мотор 2.0 бензина - турбо.... перетворює 7-ми місткий сарай в космічний корабель, шалена динаміка як для майже двох тонного мінівена. на автобані мені моргати всякі бехи і аудюхи, щоб я їм уступав дорогу.... швидкість 135 км/год, а я просто жав газ і вони не встигали за мною!!!! Кузов максі - повноцінних три ряди сидінь, для дорослих, а заді є ще місце для сумок. Салон трансформер, всі сидіння можна індивідуально настроювати і знімати. Конкуренти хіба шевролет гранд вояжер і самянг родіус, але вони гниють, і мають значно більший розхід палива, в вояжера так,як у всіх америкосів бенза 3,3! а в радіуса дизель 2,8! І ще одним плюсом є розмір штатних коліс 17\' 230/60 що в поєднані з досить м\'якою підвіскою робить їзду по наших "ідеальних" дорогах дуже комфортною! Короче ставлю ГБО - і отримую ідеальний мінівен. З мінусів можна вважати розмір дзеркал, хоч я привик, і салон зроблений не з дуже якісних матеріалів, з часом починає скрипіти і дзеленчати Ну і відсутність повнопривідної версії.., але це вже зовсім інша історія....
олег29 июля 2019
Смотреть еще 10 отзывов о Renault Grand Espace →