10 отзывов о Renault Clio 2011 года

Мои отзывы →
качество материалов, шумоизоляция
  • 5 Цена
Усім доброго дня чи ночі ! Хто хоче собі купити авто для сім\'ї або просто для економії то рекомендую,машинка у мене вже 2 роки дуже-дуже задоволений ні зимою, ні літом ніколи не підводила.Коли купив зразу поміняв ГРМ,помпу,масла фільтра,масло у коробці передач обійшлось 5000грн через 1-н рік поміняв правий підшипник ступиці й усі саілінтблоки на м\'якіші хоч їх можна було і не міняти, бо були ще у хорошому стані ,але для комфорту поміняв і це обійшлося 4500грн їжджу і горя не знаю.На даний час проїхав за 2роки 9тис і все ок Мало проїхав, бо машина в основному використовується у місті, час від часу їжджу на великі відстані по трасі по потребі.Нема коли їздити, бо на роботі. А так задоволений і рекомендую хто хоче купити таке авто.
Тарас М17 января 2022

4.8 Отлично
дизайн кузова, качество материалов, качество сборки, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена
215 тыс.км 4.5 л / 100 км Поездки в городе
  • 5 Цена
Дуже чудове, економічне авто на кожен день. Станом на 21-й рік вартість ТО по манну та мотулю близько 100-уе. Паливний, самий вартісний, немає сенсу міняти кожні 10-тим., сміло через ТО. Запчастини доступні, вартують земних коштів, є асортимент дешевих, але їх не раджу. Використовувалась регулярно, розхід по Києву до 5-л постійно. Бак 55-л на 1300+- пробігу, при середній 26-28-км/ч. Динаміка слабенька на моторі 55 кВ, після stage1 стало веселіше й економніше. За 4.5 роки проїхав +-60-тк, тільки планові ТО та ремонт ходової. В такому бюджеті не варто очікувати комфорту Д класу. Як на мене, у своєму класі топ авто по ціна - комфорт - якість - рік випуску. До Л -400-тк. Повних баків та рівних доріг!
Александр12 августа 2021

4.8 Отлично
динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена
шумоизоляция
  • 5 Цена
Доброго всім дня! Хочу поділитися враженнями про Clio 3, 2011, 1.5 dci, 86hp Якби мені, хтось, колись, сказав Жека, ти будеш власником Clio, я б, мабуть, м\'яко кажучи, посміявся? Авто я люблю! У свої 38 переюзав багато цікавих і не дуже апаратів: Починав з Sierra 1.6, 2.0, 2.0DOHC 2000-2003-рр студентом. Потім Civic EK4 1.5, 1.6VTI!!! Потім 2006 4D-мотлох; 5D-класс! Далі сім\'я-2007 Nissan Navara класні були часи! 170000 за 3 роки, заміна сальника задньої полуосі, в зборі з полуосью. В родині завжди 2 авто. В 2010-мрії здійснюються LR Discovery 3 2.7, HSE.???? Дружина кохана каже WOW, дякую, тепер твій син буде в садочок їздити комфортніше? Про Clio... В 2017 брат каже поїхали в Європу. Взяли, а оренду к "возика" лафет, зачепили за Дискач, погнали. Я хотів щось по типу 308, C4, megane на край. Тиждень пацани каталися, наїздили майже 6-т.км купили брату mini*на продаж* Женя їде на LR з пустим лафетом. За 300-км до кордону, В Польщі, майданчик зі страховими Авто. Снігу по коліно, 150-200 бричок. Clio 3 148000-т.км Ok. На лафет. euro;2500. На той час під євробляхерів було шарове мито. З дрібним ремонтом типу - фара, бампер, з.ліхтар, кр.багажника, і маляр* на київських номерах-$6500 На СТО, де обслуговуюсь десь 12 років, сказали як нова. Авто на франц.номерах, південний регіон, біля Ніцци. ТО повне з повним км ГРМ, $120? Зараз 2021 на адометрі 180000-замінив руль тягу з наконечником*TRV як із заводу*570 грн, хоча заміні підлягала тільки тяга, а ще задні сайлентблокі підрамника поставив дороги Білоцерківські, по 230-грн. Ось це, мабуть, єдина проблема цього авто, бо діагностується проблема складно. На Генстарі сказали - кермова рейка, ремонт від 6500 грн - уроди. А на справді - сайлентблоки. ВСЕ! 190000 КМ! ! Правда років 8, у свої ТРАКТОРА тільки ОККО. Їздили родиною у 2019 в Європу,5800км. Київ Будапешт -Відень-Прага Краків Київ з гадським Thule*дружина їхала, а з ціллю аутлет в Астрії - 5.6л/100 при швидкості 130. Бо по автобану або 100 як фури або 130-150 я всі. Витрати пального при 60-70 на круїзі--2.0-2.3 При 100-110 -4.0-4.5 При 130-150- 6.0-7.0 При в\'ялій їзді, по трасі, буде, 55л-1400-1600км **який ГБО** Двигун унікальний стоїть на мерсах, фініках, нісанах. На фініках стоїть навіть на маленькому кросовері! Тобто, який моторесурс на Clio, з вагою +-1000 кг можна тільки уявити. Правда перші 3 заміни масла робив на 6-7т.км. мив двигун. Текло таке... вони гади їздять по 30 т км між ТО. Між ТО масло на одному рівні!!! Авто керується чудово. R15 заводські, позаду дискові гальма, ESP, ABD. Не вистачає шумки багажнику. Багажник між однокласниками один з найбільших. Стійкість до корозії у Рено, Ще класний бонус ТЕН на пічці, тобто, тільки заводиш зимою, зразу іде тепле повітря. На LR Webasto, теж саме? Чудове авто,
Євген04 февраля 2021

3.6 Хорошо
динамика, расход топлива, управляемость, цена
дизайн кузова, качество материалов, шумоизоляция
178 тыс.км 4.5 л / 100 км Поездки в городе
3.6 Хорошо
  • 4 Управление
  • 4 Цена
Понравился расход топлива в городе, маневренность ! Не понравилось качество пластика салона!то выходило по расходам до 1000 грн! Заменил наконечники и менял масла и фильтры! Цена авто за 2011 г.я отдал за него в 2019 году 6000 у.е
Сергей22 марта 2020

4.4 Отлично
дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, расход топлива, тормоза, управляемость, цена
4.4 Отлично
  • 5 Цена
Отличное авто для работы и семьи,очень хороший расход,средние расходы по Т.О. хорошее авто за свои деньги.
віталій28 января 2020

256 тыс.км 4.5 л / 100 км Коммерческие перевозки
  • 5 Цена
Данным авто полностью доволен. Пригнал из юга Франции с пробегом в 154тыч.за почти. 3 года эксплуатации практически ничего не делал, только розходники. Данная модель очень удачная у Renault, и стоит своих денег.
Михаил 28 января 2020

4.8 Отлично
динамика, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, управляемость
  • 5 Цена
Отличный автомобиль для семьи. Уверенно держит дорогу, экономичный, удобный салон. Вместительный багажник. Все продумано при проектировании. И самое главное кузов не гниет. Даже намека на ржавчину, передние крылья пластиковые, ходовая от мегана.
Андрей30 ноября 2019

4.6 Отлично
дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена
качество материалов, простор салона, шумоизоляция
4.6 Отлично
  • 5 Цена
Протий, надійний автомобіль. Дешевий в обслуговувані. Реальний росхід по місті 5.4 літра, траса 4.5 літра. Легкий в керуванні
Володимир30 декабря 2018

качество материалов, шумоизоляция
110 тыс.км 5 л / 100 км Коммерческие перевозки
  • 5 Цена
Економна 5л. На 100км. По місту . Легка в керуванні. Підвіска мяка навіть по нашим дорогам.
Леонід16 октября 2018

4.8 Отлично
дизайн кузова, динамика, качество материалов, коробка передач, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена
дорожный просвет, качество сборки, простор салона, шумоизоляция
  • 5 Цена
Лучший автомобиль в соотношении цена-качество. Для семьи из четырех членов, с бьюджетом до 7000$, в самый раз. Расход топлива: город 4.8-5.1, трасса 3.5-3.8, смешаный 4.4-4.7. Большой плюс, кузов универсал. При сложенном заднем ряде сидений, огромное грузовое пространство, с оговоркой на габариты автомобиоя.
Виктор03 июля 2018

Отзывы о Рено Клио по годам