1 из 1

162 тыс.км Поездки в городе
Хэтчбек Кузов
Более 5 лет Водительский стаж
3-5 лет Время владения

дизайн кузова, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена

Отзыв

Машинка супер, 4,9 по трасі, якщо з кондиціонером в літню жару, то 5,5л. Бак на 35літрів. Дешевим пальним заправляти не має сенсу, чим якісніший бензин, тим на довше хватає. На місяць заправляла на 700грн мені вистачало, пішком взагалі не ходжу. Через те що коротка база, проходимось в лютих сугробах, чи по лісам чудова, як танк, ще висота чудова. В багажнику мало місця, але постійно перевозила якісь строй матеріали,бойлер на 100л, чи пса45кг, диван звісно не возила, тому сміло можу сказати що з розумом можна використовувати в побуті та для перевезень. З паркуванням взагалі проблем не було, завжди можна припаркуватись, навіть якщо місця всі зайняті. В мене колеса 13р. Завжди купую нові шини тому 3тис літні, 4500грн зимові колеса, вважаю що не дорого. По ремонту, Головне вчасно по відповідному кілометражу робити заміну зносившихся вузлів. В ремонті машин не тямлю, але чоловік казав що мінімально все є, і все практично, все без великого труда можна замінити. ТО обходилось в 1500грн 1раз на рік, найдорожче було діагностика генератора 2800грн. Машинка для сім\'ї та для міста це знахідка!