2 отзыва о Fiat Ducato пасс. 2000 года

4.6 Отлично
  • 5 Управление
  • 5 Надежность
  • 5 Цена
За ці гроші машина супер , дешева в обслуговуванні, ходова частина вічна якщо купляти не прострочені салінблоки втулкі та інші деталі з резини та пластику в коробку передач треба заливати на 300 грам більше масла ніж вказано виробником і тоді ніколи не буде проблем з п'ятою та задньою передачею , в зимову пору бажано ставити джиповську резину а не цешку тоді можна проїхати всюди.З мінусів слабо дує пічка, розбиваються часто замки задніх дверей.
Андрій22 марта 2022
Смотреть еще 10 отзывов о Fiat Ducato пасс. →

дизайн кузова, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, расход топлива, тормоза, управляемость, цена
динамика, дорожный просвет, стоимость обслуживания, шумоизоляция
320 тыс.км 8 л / 100 км Коммерческие перевозки
4.6 Отлично
  • 5 Управление
  • 5 Надежность
  • 3 Цена
В загальному дуже надійне та невибагливе авто. Двигун простий без турбіни, 1.9 D, їздить на будь-якій солярі, за час володіння з двигуном і коробкою взагалі не було питань, єдиний мінус, на мою думку, це ходова, для наших доріг трохи слабенька, кожного року міняв стойки, але й експлуатація була в дуже жорстких умовах, дороги на Луганщині в дуже поганому стані. Можу рекомендувати для покупки дане авто!
Дмитро23 июня 2021
Смотреть еще 10 отзывов о Fiat Ducato пасс. →