Отзыв о Citroen DS4 2013

Хэтчбек Кузов
2000 (см3) Объем двигателя

Потужність, швидкість, зручний салон, чудовий дизайн, кліренс

Жорстка і слабка підвіска, гримучі дверні карти, малі задні двері, лобове скло, ціна

Отзыв

Проїхав на ДС4 біля 50 тис. км. за 1,5 роки. Дволітровий дизель з 6ступінчатим автоматом дають масу задоволення від водіння. Салон зручний, навіть при багатогодинних поїздках спина не стомлюється і нічого не німіє. Тішить купа всіляких цяцьок в салоні, типу електронного спідометра, зміна кольорів підсвітки панелі приборів, зміна попереджувальних сигналів, нічний режим сенсорного штатника, електроручник і т.д. Розчарувала підвіска. Автомобіль явно не призначений для наших доріг. Навіть на дрібних нерівностях авто їде дуже жорстко. Доводилося минати дороги, що покриті бруківкою, бо дверні карти, бокові стійки гриміли так, ніби має щось відпасти. За більш як 50 тис пробігу довелось поміняти 2 кульові опори, фільтр салону, повітряний, паливний, масло і фільтр кожні 10 тис., почистити систему кондиціонування салону. Коли продавав авто, то вже підлягали заміні передні стійки і рульова рейка. Лобове скло дуже чутливе до дрібних камінчиків, мав 2 сколи. Тішить кліренс більше 17 см. Витрата пального в середньому була 6,2-6,5. Якщо бажаєте потужне, гарне, швидке, економне авто, то рекомендую даного француза