Отзыв о Aprilia ETV 1000 Caponord 2007

Мотоцикл Туризм Кузов
Цепь Привод
Более 5 лет Водительский стаж
2-3 года Время владения

Отзыв

Прекрасний універсальний мотоцикл, V-twin Rotax дарує відмінну тягу з низів
На румунських серпантинах йде на рівні з спорт-туристами, на легкому бездоріжжі відчуває себе впевнено. На більш складному бездоріжжі заважає високий центр ваги.
В плані обслуговування - все просто і доступно, інформація є на форумах, ремонт проводиться власними силами
Запчастини в Україні знайти важко, в Польщі запчастин дуже багато і по доволі низькій ціні. Розхідники в Україні є і доволі великий вибір.

З основних болячок даної моделі: паливні конектори на баку, дивитися зразу, мають бути металеві; реле-регулятор; конектори на реле-регуляторі; система заднього амортизатору Pre-load; прошивка ЕБУ двигуна, заводська паливна карта нікуди не годиться.

Це було моє перше знайомство з маркою і я не на секунду не жалів про покупку, за такі гроші прекрасний літровий універсальний турист.