Мене звати Валерій, я звістно не супер професіонал,але намагаюсь купувати авто з найменшими пошкодженнями та нюансами.Я не шукаю максимальну вигоду,я хочу вдосконалюватись та показувати людям,що можна працювати чесно.Надаю максимальну увагу кожному покупцеві.
Якщо шукаєте надійне авто - звертайтесь.