Новий Honda CR-V отримав на краш-тесті максимальний бал Euro NCAP, - але є нюанс

Топова комплектація з максимальним пакетом асистентів отримала 5 зірок, тим часом як дешевшу оцінили тільки на «четвірку».

Honda CR-V Смотреть 1 282 предложений →

На одній з конференцій, проведених нещодавно компанією Honda, японці заявили, що до 2050 року планують досягти нульової смертності на дорогах і вивести безпеку своїх моделей на найвищий рівень. До озвученої дати ще є чимало часу, однак у Honda наполегливо працюють над досягненням цієї мети та поступово покращують свій фірмовий комплекс асистентів Sensing 360: це чудово продемонстрував свіжий краш-тест нової генерації кросовера CR-V.

Найвищу оцінку японський кросовер отримав за безпеку маленьких пасажирів. Під час імітації фронтальних та бічних ударів паркетник показав відмінний захист усіх ділянок тіла обох «дитячих» манекенів, тому CR-V отримав максимально можливий бал. Окрім цього автомобіль навіть заробив додатковий бонус за наявність системи розпізнавання присутності дитини, яка прослідкує, щоб водій не забув про немовля, а вбудоване кріплення дозволяє правильно встановити усі можливі типи дитячих крісел.

Захист водія та дорослих пасажирів експерти оцінили не так високо, хоча під час фронтального удару автомобіль показав достатній рівень захисту колін і стегон водія та пасажирів різного зросту. Сам автомобіль отримав хорошу оцінку при імітації лобового зіткнення, а ледь не єдине зауваження стосувалось трохи збільшеного навантаження, яке отримали задні пасажири під час зіткнення з бар'єром з повним перекриттям. Найбільше ж балів новий CR-V втратив під час імітації бічного удару: голови водія та переднього пасажира могли в деяких випадках зіткнутися. Зауважимо, що в автомобілі була встановлена центральна подушка безпеки, яка мала б запобігти такому перебігу подій.

Що ж до захисту тих, хто знаходиться поза автомобілем, в експертів Euro NCAP виникла низка питань: насамперед, стосовно велосипедистів та надмірної жорсткості передніх стійок. Захист пішоходів теж було визнано нерівномірним. Якщо рівень навантаження на стегна і коліна оцінили як незначний, то деякі ділянки капота були визнані травмонебезпечними для таза пішохода.

Найцікавішою виявилась ситуація з електронними асистентами й згаданим раніше пакетом Honda Sensing 360, над яким зараз активно працюють японські інженери. Загалом цей комплекс пройшов усі тестування без істотних зауважень. Система автоматичного екстреного гальмування добре виявляла інші транспортні засоби, тож зіткнень вдавалось уникнути майже у всіх ситуаціях з автомобілями та мотоциклами. Натомість порцію критики японці отримали за доволі примітивну функцію контролю стану водія, яка вміє виявляти тільки втому і ніяк не реагує на втрату концентрації на процесі кермування.

Цікаво, що експерти Euro NCAP провели випробування одразу двох версій кросовера: базової та топової (саме остання була обладнана асистентом Sensing 360). І якщо дорожчу оцінили у 5 зірок, то найдешевша отримала на одну зірку менше. Причому, якщо придивитись до протоколу краштестів, то найбільше додатковий пакет покращує захист пішоходів і мотоциклістів, в той час, як навіть базовий радар непогано виявляє інші автомобілі та коректно працює у більшості ситуацій із ними.

Предложение о продаже

На нашому ринку Honda CR-V доступний у європейській специфікації з сучасним гібридним агрегатом і солідним переліком електронних асистентів, тому результат краш-тесту цілком актуальний для нашого ринку. Проте комплекс асистентів Sensing 360 у нас не заявлений ні для базового виконання Elegance (від 1 949 900 грн), ані для топового кросовера в комплектації Advance, який коштує щонайменше 2 259 900 грн.

Новые авто Безопасность Японские автомобили Новинки
Темы:
История марки Honda Honda CR-V
Узнать больше:

Новости по теме

Последние новости

наверх
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом
Подробней →