Чудове авто за свої гроші, невибагливе, багато місця, комфортна підвіска. Дешеве обслуговування ~ 70-100 доларів на рік.
Не позашляховик але багато д...
Дуже комфортне авто,магевренне і при цьому ще й економне.В S-Max все на "висоті"На матеріалах виробник не економив,все комфортно,якісно.Двигун1,8сдті-...