Продам своє авто. Другий власник з салону. Пробіг оригінальний. По кузову фарбована одна деталь, маю фото причини фарбування. Авто у дуже гарному стані. Встановлений ксенон. За авто доглядала вчасно, всі ТО проходила по регламенту. Продаж не терміновий у зв’язку з покупкою нового авто.
Офіційний автомобіль НЕ БИТИЙ ТА НЕ ФАРБОВАНИЙ Renault Fluence 2010 року випуску. Бензиновий двигун 2.0 та автоматична коробка передач. Двигун та коробка на даному авто встановлена від бренду Nissan якими сам Nissan комплектує переважну більшість своїх автомобілів і які є практично найнадійніші у всій лінійці агрегатів Nissan. Щойно після ТО на якому були замінені також свічки запалювання. Авто має дуже гарну динаміку ходу та при цьому помірні витрати пального по місту авто споживає плюс-мінус 10 л бензину. Максимально можлива комплектація для даної моделі: безключовий доступ, задній парктронік, датчики світла та дощу, двозонний клімат-контроль, круїз-контроль, електроскладання дзеркал, лінзована передня оптика, шкіряний салон та штори на задніх вікнах. По кузову авто не фарбоване від слова взагалі. Вікна всі рідні, цілі та оригінальні, по салону в збереженому та охайному стані. На початку року авто було обслужено по ходовій та гальмівній частині станом на сьогодні авто не потребує ніяких вкладень. Двигун та коробка працюють бездоганно. Торг мінімальний.
ДОСТУПНО В ЛІЗИНГ ТА КРЕДИТ (самі найкращі умови на ринку) В продажі Renault Fluence 2015 року випуску. Автомобіль продається від власника. На останньому регламентному ТО було зроблено заміну мастила в ДВС. Переоформлення будь-якого типу. Можлива додаткова перевірка на СТО. Запрошуємо Вас на огляд і тест-драйв! Гарна комплектація: • Галогенна оптика • Ел.склопідйомники • Мех.регулювання передніх сидінь • Мех.регулювання керма по висоті • 2-х зонний клімат контроль • Бортовий комп’ютер • Сигналізація • Текстильний салон • Мультимедіа • Підігрів сидінь • Датчик світла • Датчик дощу Зателефонуйте нам, або напишіть у чаті AutoRia, Viber або Telegram і ми розповімо про авто детальніше. Ми пропонуємо: • Кредит • Лізинг • Trade-in • Автовикуп • Розрахунок криптовалютою • Безготівковий розрахунок • Пригон (Європа, США) • Підбір авто • Допомога в продажі • Доставка по Україні • Допомога в переоформленні • Підготовка до продажу Можливий обмін на Ваше авто, просто напишіть нам в чат. Працюємо без перерв та вихідних. Автосалон AвтоFocus (м.Київ, вул. Гната Хоткевича 22б)
Гарне динамічне авто з приємною витратою палива, повністю обслужене. Можливий обмін, за готівку гарний торг)
Продам власну господиню Renault Fluence з самим вдалим дизельним двигуном мільйонником 1.5 та механічною шести ступеневою коробкою передач. Автівка в ідеальному стані!!! дуже економна для такого класу, розхід по місту 5 літрів ,Авто на дуже гарній комплектації, клімат контроль, повний мульти руль, блютуз, підігріви .Без ДТП ! За автомобілем слідкував і робив все по регламенту, сидіння як нові, гарна гума !!!Нещодавно проходила ТО. Автівка по техніці в гарному стані! Всі стекла рідні!, не прокурений, в дуже гарному стані, ,Кожна кнопка на автівкі працює без нарікань. Двигун працює як годинник як в зимку так і літом,екологія на місці! В автівкі впевнений на всі 100%. Детальніше інформації розповім по телефону. В такому стані їх мало!
Офіційний автомобіль, придбаний в салоні. Один власник, авто без дтп, у рідній фарбі. Обслуговувався у офіційного дилера. По техніці автомобіль повністю справний, все працює. Комплектація з клімат-контролем, датчиками дощу та світла, заднім парктроніком.
Продам власне авто. Купувалося з салону. Випуск 2012, виїхала 2013. Один власник. Дбайлива експлуатація Техогляд та заміна мастила проводиться вчасно. Реальний пробіг 147 000 км Два комплекта гуми на дисках Деталі по телефону
В гарному стані. Офіційний автомобіль куплений в автосалоні в Україні в 2011 році, з того часу має одного власника. Оригінальний підтверджений пробіг (чиста прозора історія). Двигун 1.5 dCi (K9K). Вмятин, подряпин чи корозії немає. Чистий охайний салон. Повністю обслужений, вкладень не потребує. Гарний та доглянутий автомобіль.
Авто технічно в дуже доброму стані. По кузову є моменти (мятини). Стоїть андроїд магнітола з камерою ЗВ. Двозонний клімат контроль, бесключовий доступ, датчики світла та дощу, датчики тиску коліс, парктроники, круїз контроль Торг мінімальний
Автомобіль Рено Флюєнс2011р Вся комплектація як в Рено Меган 3, Регулярно проходило сервісне обслуговування,економне. Гарний стан,все працює. Авто доглянуте,збережене все вчасно мінялось. Додаток комплект доброї зимової резини. Готовий на любі перевірки.
Автомобіль у відмінному стані, вкладень не вимагає, коштує газ 4 покоління.
Рено флюєнс Renault Fluence 1.6 газбензин автомат Зроблена ходова,є камера заднього виду Клімат-кондиціонер працює З недоліків глючить магнітола! і склопідйомник Хороший технічний стан Обслужено по двигуну-ремні ролики помпа масло-все якісно,робилось для себе Огляд Миколаїв біля Сітіцентру !також в наявності є ЕЛЕКТРОМОБІЛІ ліф30kw 40kw 62kw кона64kw гольф36kw Ampera60kw див інші мої оголошення на цій сторінці!!!
Офіційний Автомобіль Потребуе не великого ремонту.
Авто в хорошем состоянии, заменены все расходники, ролики,масла ,ГРМ . Резиновые ролики оригинал , чехлы . Машина очень экономная ,будете довольны , дополнительная информация по тел.
Чудовий сімейний автомобіль пригнаний під замовлення у 2021 році. Один власник в Україні. 10000 тис назад зроблено то, замінений ремінь грм і ролики. Авто у чудовому і доглянутому стані. По Україні проїхало 15000 тис.
Продается свой автомобиль Renault Fluence 1.5 dci 2014 года, с надежным, мощным и экономичным мотором K9K. В комплектации есть ряд передовых функций, таких как бесключевой доступ, система «старт-стоп», датчики дождя, автофары, парктроники, сборка зеркал, двухзонный климат-контроль, мультимедийный экран R-Link TomTom LIVE с навигацией и Bluetooth. В авто заменена полностью вся музыка для более качественного и четкого звука. И, конечно же, интерьер и экстерьер авто находятся в отличном состоянии. Автомобиль лично для себя пригонял из Бельгии с родным проверенным пробегом 117 тыс.
Автомобіль купувався в автосалоні,один власник,рідний пробіг,рідна фарба без підкрасів,є сліди експлуадації + комплект зимової гуми на дисках
Продам Renault Fluence 2011р. в гарному стані, офіційна.Машина на всіма любимому дизельному моторі 1.5 k9k 110 к.с.Дуже жвава та дуже економічна траса 3-3.5л. місто 5-6л.По мотору питань нема запускается в любу пору мотор працює рівно, не димить і не каптить взагалі.Коробка перемикается дуже легенько, без ніяких зусиль, щеплення нове.По ходовій питань нема, як мячик обслужена на 30тис. грн.Салон чистий та не затертий.Всі стекла цілі.Є два ключа, свіжа стаховка(яка зараз коштуе не малих грошей). Багажник дуже великий і вмісткий.Масло з фільтрами та антифризом було замінено .Грм замінений.Машина має дуже великий кліренс.З документами порядок.Машина вартує уваги, особливо для тих хто хоче заощаджувати на топливі з теперішніми цінами.
ID: 38564 Renault Fluence 2015, 1.6 бензин, автомат Автомобіль куплений новим у салоні. Двигун 1.6 бензин, автоматична коробка передач. Оригінальний пробіг. Надійний і комфортний седан, розхід пального ~7 л/100 км. Авто в хорошому технічному стані, двигун і коробка працюють відмінно. Чистий, доглянутий салон. Комплектація: клімат-контроль, електросклопідйомники, центральний замок, мультируль, парктронік.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?