Рухаємось
до перемоги разом!

Перевірені волонтери разом з AUTO.RIA збирають кошти для відправки оркодавів на фронт. Долучайся до збору донатом!
Зараз збираємо на
Пікап
Танковий батальйон (Бахмут)
Накопичено
145 101 грн
Ціль
🔥 270 000 грн
54%
Сума поповнення

Останні надходження

Сьогодні 31 березня 2023 р.
+ 100 грн
Вчора 30 березня 2023 р.
+ 50 грн
Вчора 30 березня 2023 р.
+ 200 грн

Військові також чекають

Збори заплановані, але чекають свою чергу. Після закриття поточного збору одразу розпочнеться наступний.

Наступний в черзі 🔥
Пікап
Спецпризначенці (Бахмут)
Кросовер
Спецпризначенці (Херсон)
Пікап
Спецпризначенці (Херсон)

Історії авто, які вже працюють на перемогу

Наші партнери

БФ "ПІВДЕНЬ УКРАЇНИ"
ГО “Загартовані серця”
Пошуки ідеального "Бандеромобілю"
Некомерційний дослідницький проект

Часті питання

Збір відбувається на підставі ст. 7 Закону України від 5 липня 2012 року № 5073-VI «Про благодійну діяльність та благодійні організації» та Договору про публічний збір благодійних пожертв у рамках здійснення благодійної діяльності між Благодійною організацією/ Благодійним фондом (надалі БФ) та Товариством з обмеженою відповідальністю «ІНТЕРНЕТ-РЕКЛАМА РІА» (надалі Компанія)
Переглянути основні положення співпраці можна тут
Збір коштів відбувається лише на авто, на які є офіційні запити від ЗСУ, з подальшим отриманням акту прийому-передачі та звітування за авто. Якщо у вас є офіційний запит від ЗСУ, будь ласка, заповніть форму
Кошти витрачаються на придбання автомобіля для Збройних Сил України, його доставку, ремонт, подальшу підготовку до передачі та передачу Збройним Силам України
Компанія сплачує податок з отриманих коштів за свій рахунок, а 100% зібраних коштів йдуть на авто, за вирахуванням комісій платіжних систем.
Авто на фронті - це розхідний матеріал. У більшості випадків саме авто може врятувати життя захисників, але при цьому зазнає пошкоджень і не підлягатиме відновленню. Тому щодня з’являються нові запити на авто.
Зверніть увагу, що кошти не є власністю Компанії та збираються виключно для виконання Благодійного проєкту «Авто для ЗСУ», тому якщо Ви помилково перерахували кошти, Ви можете їх повернути протягом 5-ти робочих днів. Цей строк Компанія за власним рішенням може продовжити. Для цього зверніться до Служби турботи про користувачів. В такожу випадку Компанія має право провести ідентифікацію, зокрема через відеозв'язок, під час якого Ви зобов'язані вказати своє прізвище, ім'я, контактну адресу та номер телефону, а також в розгорнутому вигляді пред'явити документ, що посвідчує особу. (паспорт, ID-картку) та надати оригінал платіжного документу. Компанія має право проводити запис такого відеозв'язку. Після ідентифікації та отримання копії платіжного документа, Компанія надає відповідь. Якщо Ви не підтвердили свою особу, Компанія залишає за собою право не надавати відповідь та не повертати кошти.