Угода про надання послуг сайту www.AUTO.RIA.com

1. Розділ I. Загальні положення:

2. Ця Угода регулює відносини з користування послугою “Перевірте авто” по VIN-коду на сайті http://auto.ria.com, (на далі «Сайт», «AUTO.RIA.com» у відповідних відмінках) між «Користувачем» (В подальшому “Сторона-1”) і «Сайтом» «AUTO.RIA.com» в особі ТОВ “ІНТЕРНЕТ-РЕКЛАМА РІА” (В подальшому Сторона-2)

3. Даний договір є публічною пропозицією («Офертою») укладеною на підставі ч.2 ст.642 Цивільного Кодексу України. Даний договір укладається Користувачем шляхом просталення відмітки у пункті “Згоден надати VIN-код для перевірки; з умовами угоди користувача ознайомлений” Користувач цим самим засвідчує своє бажання укласти Договір, ця дія і є прийняттям пропозиції (акцепт), та зобов'язується виконувати умови даного Договору.

Враховуючи що:

Сторона-2 реалізує програму "Перевірте авто AUTO.RIA.com" (далі Програма), яка є невід'ємною частиною цього Договору, серед користувачів сайту AUTO.RIA.com (далі сайт);
Сторона-1 є автором оголошення розміщеного на сайті і бажає скористатися Програмою;
Третя сторона - сайт ACAR.COM.UA, в особі ТОВ “Форвардавто-2”, м. Маріуполь, вул. Нове Життя, 16, ІПН 37295065, яка використовує відповідні бази даних для здійснення запиту і отримання звіту.

Сторони домовилися про наступне:

1.Предмет Договору

2. Умови і порядок надання послуги

3. Обов’язки сторін

4.Відповідальність сторін. Спори.

5. Додаткові умови.