Volkswagen 116 відгуків про Volkswagen T4 (Transporter) пасс.

якість збірки, керованість, простір салону, вартість обслуговування, дорожній просвіт

шумоізоляція

Дивитися всі вживані Volkswagen T4 (Transporter) пасс.

515 тис.км 7 л / 100 км Комерційні перевезення

Дуже надійне авто.В мене двигун AXL 2,5 TDI з червоним і. та оригінальним пробігом 1млн.515 тис.км.Максимум в нього грузив 1535 кг.Потужний та надійний двигун з турбіною зі змінною геометрією.М'яка підвіска.Шкода,як би він був ще довше на 1 м.,то їй би ціни не було б.У мене довга база та високий дах.Вага його становить з повним баком та без вантажу 2100 кг.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2001

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

Легендарный Т-4, Семейного типа! Плюсы:+ Вместимость 8+1, не распашонка, я Ростом под 1‑м 90см,удобно, обозрение спереди ! Поставил на крышу ,большой багажник! Всё что нужно привезти самому!

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1995

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

Надёжный и простой в обслуживания, самый простой дизель, немного шумноват, для большой семьи то что надо, места хватает всем и всему. Очень понравилась подвеска на наших "дорогах". Не прихотлив к топливу.

468 тис.км 8 л / 100 км Подорожі

Економічний, тяговитий автомобіль без нарікань, комфортний, взимку жаркий.
Замінив свічки накалу, ГРМ, масло, фільтра,задні диски гамівні с колодками, трос ручника, поміняв 4шт амариків, перетянув потолок що над водієм. За 10 років єксплуатації автомобіль не підводив. Витрата пального до 8.5 по місту і до 7 по трасі.

330 тис.км 6.3 л / 100 км Комерційні перевезення

T4 2002 long 9 seats 65kWt, машина просто казка. Краще може бути лише оригінальна каравелла long 111kWt і з кліматроніком і місткістю на 10+1. Були і такі машини але їх знайти практично НЕРЕАЛЬНО!!
За весь час експлуатації 13 років і 130 т.км пробігу особливо значних поломок не було. із значних робіт був відреставрований повністю генератор, почищені контакти стартера і поміняні шланги для антифрізу. заміна масла раз на 20т.км. оригінальне німецьке LiquiMolly TopTech-4300 5w30 яке привозять знайомі з Німеччини. і міняються разом з оригінальними фільтрами Mahle / Knecht. Мотори після 2000р випуску лонглайфовські з продовженим циклом обслуговування саме так і мають обслуговуватися. заливати їх всяким шмурдяком на кшалт 10w40 по словам знайомого німця з німецького сервісу WV - це наполовину убивається ресурс мотору. 10W40 зазвичай починає примінятися вже лише після 500т.км пробігу і то за умови що рівень масла починає падати. по ходовій найчастіше міняються всілякого роду резинки. Ходова на Т4 практично неубиваєма. З мінусів даного авто лише її вік, звідси тяжкість з пошуком деяких запчастин, наприклад резинки уплотнітєльної задніх дверок, резінок під ручки дверей. по мотору треба дуже стежити за ременем ГРМ. регламент заміни 5 років, я свій міняв через 8 років і 120тис.км але періодично при кожній заміні масла старався оглянути стан. бо обрив рімня ГРМ внаслідок своєї недбалості в обслуговуванні може влетіти в дорогостоящий ремонт. але якщо брати загалом машиною дуже задоволений. невеличка "прокачка" 65кВт мотора за рахунок встановлення інтеркуллера дозволила без жодних напрягів добавила мотору лишні 10кВТ 14 коняк і тепер замість розгону до сотні за 24 секунди машина розгоняється за 19с і на 4й передачі тепер машина ще може набирати оберти як раніше на 3й передачі. і це без жодного чіп-тюнінгу. до речі. в плані тюнінгу найкращим мотором для чіп тюнінгу є саме 65кВт 88 коняк. після звичайного чіп тюнінгу потужність двигуна можна підняти до 131 кінських сил. цілком достойна машина для бізнесу і сім\'ї.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1996

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, шумоізоляція

Машина использовалась как в городе ,так и для поездок на море,а так же коммерческих поездок.За время владения ни разу не подводила! двигатель 2.4 дизель без турбины по трассе 130 легко идет.Причем как груженный так и пустой! В двигателе вообще ничего не делал расходники менялись своевременно. БЕЗОТКАЗНЫЙ трудяга как для большой семьи так и для работы

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2000

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

дизайн кузова, якість матеріалів, ціна, шумоізоляція

Сім'я

Гарна велика автівка. Проста в обслуговувані не капризна, простора у салоні.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2002

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

330 тис.км 9 л / 100 км

За время владения Т4 ремонтов не производилось, за исключением масла, фильтра, колодки. отличный автомобиль.
Машину обслуживаю сам. Чем хорош ТЕЧИК? Это универсальный автомобиль, и для работы и для семьи.
Нет машины лучше в мире, чем Фольксваген Т4

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2001

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна

вартість обслуговування, шумоізоляція

Машина дуже надійна, і нп вибаглива, якщо ставити оригінальні запчастини то недешева в ремонті, але раз замінив і забув, кліренс не малий дозволяє заїхати на бордюри, рибалку і тд, болюче місце це кузов машині 20 років починають лізти місцями рижики.

динаміка, шумоізоляція

Простая, надежная машина. Для спокойной езды. Если руки растут из правильного места, все работы по обслуживанию и ремонту подвески можно делать самому. Любые запчасти есть в наличии. Цены не кусаются. Вполне может использоваться, как машина на каждый день. Из недостатков -долго греется зимой. При непродолжительных поездках приходится мерзнуть. Нет запаса мощности. Двигатель 1.9тд. Прежде, чем вылезть на обгон, приходится хорошо подумать. Для кого это не существенно, смело покупайте. Машина вас не огорчит.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2000

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

гальма, ціна, шумоізоляція

Не прихотливый к топливу. Экономный. Доступная цена на запчасти. Выносливый двигатель з большим ресурсом у меня был 2.5 75кв. Дорогое только сцепление, но у него большой срок службы. Плановое Т.О. в среднем 2500грн. Комплект ГРМ дороговат, но в него входит 2 ремня топливный и ГРМ, но он проходит 60000км. Выступают грехи по лкп, но года берут свое. Резину я ставил легковую, и шире профилем так он становится мягче при 205 65 15.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2002

Прекрасный автомобиль для семьи и отдыха.Неприхотлив,дешев в обслуживании и экономичен.За 6 лет владения этим авто ничего сложнее замены расходников неприходилось делать.Удобен для перевозки как членов семьи так и всего что необходимо для дачи и ремонта квартиры.Очень надежный и долговечный кузов.Могу только посочуствовать владельцам современных и напичканых электроникой авто.Рекомендую.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1994

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1994

дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, керованість

динаміка, витрати палива, шумоізоляція

395 тис.км 10 л / 100 км

Нет машины лучше в мире чем Фольксваген Т4.Машина выносливая и не прихотливая.запчасти не дорогие и доступные.Рекомендую

вартість обслуговування

дизайн кузова

450 тис.км 9 л / 100 км Подорожі

Как для путешествий и семьи супер. Не дорогой в обслужевание. Отдавал в ремонт дешево.мало ломается я доволен.

290 тис.км 7.8 л / 100 км Сім'я

Очень простой и доступный в эксплуатации автомобиль. Надежный и экономичный. Практически, только меняю расходники и не было больших ремонтов. Практически не подвержен коррозии.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1995

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

шумоізоляція

Свій "Те4ік" придбав 3 роки тому б/в. Незважаючи на вік, авто надійне і безвідмовне. Високий кліренс ідеально підходить для наших доріг та для поїздок на природу. Машина універсальна, саме те, що потрібно для сім'ї з дітьми, для роботи або господарства. Недорогий в утриманні та простий в обслуговуванні.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1996

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, витрати палива, шумоізоляція

7.5 л / 100 км Комерційні перевезення

на обэм мотор 2.4 без тубины,думал будет розход больше,а так 7 траса, не жосткая, мягко едит по трасе.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1999

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1999

дизайн кузова, шумоізоляція

Сім'я

Хороший течик на всі випадки життя.Не дорогий в обслуговуванні.М\'яка і витривала ходова,якщо купляти то тільки в довгій базі.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2002

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

Перший власник 460 тис.км 9 л / 100 км Сім'я

Автомобилы отлични как нови. Новая резина нови диск.
Дуже економно Авто

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1998

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

динаміка, гальма, шумоізоляція

Сім'я

Дуже добра машина, Міцна ходова, високий кліренс. Мотор простий безпроблемний.

Відгуки про моделі Фольксваген

Відгуки про Фольксваген Т4 (Транспортер) пасс. по рокам

Хочете придбати Фольксваген Т4 (Транспортер) пасс. та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Volkswagen T4 (Transporter) пасс. від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 116 відгуків відгуків про Фольксваген Т4 (Транспортер) пасс. будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.