SEAT 598 відгуків про SEAT

SEAT Altea Freetrack 2011

SEAT Altea Freetrack 2011

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна

дизайн кузова, якість матеріалів, гальма, шумоізоляція

252 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Владел автомобилем пол года. Очень надежный автомобиль, мотор 2.0 tsi с коробкой DSG 250 дарит одни эмоции, не смотря на внешний вид машины. Расход по городу 12 л, трасса 8 на круизе 150 км/ч. Кузов очень крепкий, оцинкован качественно. Вместительный багажник, да и в салоне место очень много. Ходовка крепкая, сбитая. Из минусов это качество материалов внутри, все быстро затирается, сидения рвутся. В целом автомобилем остался доволен.

SEAT Ibiza 2014

SEAT Ibiza 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, простір салону, шумоізоляція

225 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Проїздив на seat рік тому приблизо .Брав з пробігом 215тис. , так як двигун 1.2тд ,то сказали що до 300тис +- і потрібно робити кап ремонт або заміняти , так як у данного двигуна пробіг загальний не великий йде .Це не перше моє авто, але з данна модель сподобалась Двигун чудово тягне ,набирав максимальну швидкість 175 км/год .Добре тримається дороги .За рік проїхав 17000 тис км , за цей період замінив лише рульову тягу.Запчастини на авто не дорогі. .Рекомендую особливо для тих ,хто бере собі перше авто .Із недоліків -шумоізоляція,і мало місця заду пасажирам .Розхід був по місту -7 л .По трасі якщо швидкість 100-110 і не топити то 4.5 л , при швидкості 120-130 якщо вжимати при обгонах то розхід був 5.5 л. Коробка звичайна 5ти ступка високооборотиста , при швидкості 140км /год тахометр показував 2800 обертів. Авто задоволений.

SEAT Toledo 2008

SEAT Toledo 2008

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт

Купив Seat Toledo - становишься поклонником Seat. Машина меня очень удивила высоким качеством материалов, хорошей комплектацией и надежностью всех узлов!
А теперь подробно опишу:

Двигатель: 1,6 атмосферник. Очень надёжен и прост в обслуживании. Без пробоем ставится ГБО. При регулярной замене масла и аккуратном использовании - будет служить долго и качественно. Даже при пробеге 300+ расход масла был в норме, не долевал. Под капотом - несколько раз менял катушку и несколько проводов, при том что я накатал около 200 тис.

Ходовая надежная и мягкая. Многорычажная подвеска, даже при большом пробеге, проблем не делала.

Салон и интерьер - на высочайшем уровне! высокое качество материалов, удобство и практичноесть. Огромный багажник и сиденья трансформер - дают огромные возможности при перевозе вещей.

Продав своего надежного друга - купил также Seat!

SEAT Leon 2005

SEAT Leon 2005

шумоізоляція

Механіка 6-ступка в парі з 2.0 тді, найкраща комбінація, хочеш їздиш економно , хочеш ні, придавлює дуже добре , на трасі обгін 2-5 машин впевнено , дуже динамічна, турбіна дує гарно. Комплектація на той рік, двох зонний клімат, автоскладання дзеркал, датчик шин іт.д. Дуже стильна машинка, коли приїхав кудись так і хочеться обернутись та помилуватись своїм конем. Ніяких проблем, розхідники і все, звичайно можна попасти на вбиту і все буде сипатись , але якщо машинка адекватна, то ще після 200 тис пробігу може подарувати масу задоволення, купував як другу для душі, получилось так, що хотілось на ній кататись щодня!
Як на мене леон в рази кращий ніж гольф5, хоч по факту це однакові машинки. На диво багажник величезний, велика дитяча каляска поміщається без проблем. Класна машинка як для траси так і для міста. Хто вагається, я б рекомендував. І сидіння, заводські з дуже вираженою підтримкою, майже ковші, тримають добре

SEAT Leon 2016

SEAT Leon 2016

200 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Ідеальний авто на кожен день без перебільшень. Універсальний , динамічний, супер надійний, дуже різка керованість/гостре кермо, авто тримає дорогу як приклеєне тобто прекрасно. Дуже крутий і цікавий дизайн. На платформі MQB побратим VW Golf 7 або Octavia A7. Дуже не дооцінений в Україні. На мій смак авто набагато цікавіше ніж Octavia або Golf. Дає купу емоцій. Обслуговування по цінах і по роботі ідентичне як в Vw/Skoda, той самий регламент і запчастини. Якщо для міста раджу брати Tsi, для траси TDI. Дуже надійні мотори як бензинові так і дизельні. Особисто в мене 1.6 TDI брав для подорожів, двигуна хватає з головою при обгонах і т.д. 190км/год набирає легко. Авто вартує уваги. Один з нюансів, що в двигунах TDI VAG EA288 1.6/2.0, якщо їздити по місту і не проганяти авто по трасі , або не крутити двигун до високих оборотів то регенерація буде вмикалась , що 300км. Її потрібно виконувати. Авто брати тільки з перевіреним пробігом тобто оригінальним. Раджу уникати носіїв стереотипів або Інтернет експертів які ніколи немали VAG, а чули лиш звук. Чудове авто. Для мене мінусів немає. Кому подобається потрібно брати тай не думати і насолоджуватись цим авто.

SEAT Exeo ST 2011

SEAT Exeo ST 2011

простір салону

Автомобіль придбав випадково, але поексплутувавши його якийсь час, авто припало до душі. 2.0 ТДІ VAG без проблем чіпується до 170hp., що в сукупності з багаторичажною підвіско і зашумленим салоном приносить масу задоволення. В загальному міцний та надійний автомобіль.

SEAT Cordoba 1999

SEAT Cordoba 1999

якість матеріалів

Переваги:
1.Мотор VW 1.9tdi простий,економний і дуже надійний, а головне ремонтопригодний!
2.Економність - авто по місту споживає 6л.по трасі навіть 4л. - разом в змішаному режимі - 5л.Соляра підходить хоч тракторна!
3.Ремонтопригодність і доступність з/п - дешеві і доступні,бо по факту з/п Golf 3/polo classic
4.Хоча це і по факту VW Polo ,але дуже практичний універсал - задні сидіння лягають і переднє пасажирське сидіння з салазок знімається - і тоді хоч клади холодильник!
5.Дуже класна механічна КПП - довгі передачі, і машина розганяється до180км/год.
Недоліки:
1.Слабо захищений кузов від корозії ,рижики дуже швидко прогресують
2.Дешевий пластик салону - хрупкий,до ладівського пластику звісно ще далеко ,але враження зіпсував поскрипуванням,потрібно паралонити і клеїти гумки.

об`єм багажника, шумоізоляція

115 тис.км 9 л / 100 км

1.4 TSI МКПП Машина для міста ідеальна. Для невеликої родини, якщо дітей більше двух, місця штатного для перевозки багажу не вистачить, треба буде на дах чіплять бокс. Ми вчотирьох комфортно подорожували Україною, до війни. При покупці головне взяти живу. Я міняв ступичні, гальмівні диски,бо у попереднього власника вона стояла більше, ніж їздила, якихось величезних поломок не було, так локально по сезону наприклад кондик загудів, тисяча гривень і робить далі як новий. Ціни на ТО помірні, на запчастини також. Тачка грошей «не їсть» постійно, як деякі. При пересуванні дає неповторні ємоції, прискорення вжимає в крісло, їде просто шикарно, тримає дорогу як утюг на гладильний дошці. Бензину у місті від 7 до 10 , залежно від швидкості, за містом 5 / 6 легко. Кліренсу для міста з головою. Має підігрів сидінь, дзеркал, климат контроль двухзонний, круіз, мульткермо, суперову посадку, доволі великий багажник, як для хтчбка, великі колеса 16 радіусу. В цілому, кому авто для душі, беріть сміло, тільки не в чорному кольорі.

200 тис.км 9 л / 100 км Подорожі

Авто владею месяц, полностью доволен. Автомобиль был пригнан из Германии 2022 году. В идеальном состоянии с родными стеклами. Динамичный спортивный характер, устойчив на трассе даже при скорости 200 км.ч. Реально зажигалка. Провоцирует к активной езде.
Комплектация данного автомобиля 2.0 FSI, 6 ст. механика.
Если хорошее состояние рекомендую! Достойный клиренс и высокая посадка, вместительный.

SEAT Altea 2005

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

200 тис.км 9 л / 100 км Подорожі

Авто владею месяц! Машина приехала из Германии летом 2022 году. С пробегом 200 т, км. Автомобилем полностью доволен и рекомендую. Авто уверенно на трассе и зажигалка в городе. На трассе обгоняет любое авто и очень быстро. Мало таких динамичных авто. У меня 2.0 fsi. Это реальная пушка! Современные формы и крутой дизайн!
Авто провоцирует к спортивной езде при этом довольно вместительное.

SEAT Ibiza 2015

SEAT Ibiza 2015

дизайн кузова, динаміка, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

простір салону, шумоізоляція

Перший Відгук, прошу сильно не закидувати..
За рік з меньшим володіння даним транспортним засобом дуже задоволений. Комплектація відмінна, звук відмінний. Сподобалася бокова підтримка передніх пасажирів, на ходу спина сильно не втомлюється. Дорогу тримає відмінно, для 1.4 дизель на 90 л.с. я би сказав дуже жвава, особливо коли один в машині. З 5ма людьми та повним багажним відділенням до даху та включеним кондиціонером майже спокійно розганяється до 160 км/г і більше не тяне, на такій швидкості моментальний розхід 6,5 л/100км, що не багато, на мою думку. Коли сам їхав то швидкість вище 160. Що стосується недоліків:
-з моїм ростом 183см тяжко сидіти ззаду, а саме голова треться о стелю:D
- не зрозуміло чому немає ручок на стелі;
- людям із зайвою вагою та похилого віку тяжко вилазити з машини;
- мало місця як для хлопця, особливо взимку.
Давав їздити дівчині 150-170 зросту, то їм дуже комфортно та дуже подобається.
З приводу поломок, за час володіння замінв ступицю колеса із-за підшипника, та маховик з двомассового на одномассовий, та разом і комплект зчеплення. А так, малса та фільтра міняв цсі разом при кожному ТО, обходилось до 100$, багато брав на себе паливний фільтр майже 30$, але цей мій вибір, хоч і можна його міняти кожні 20к пробігу.
Дуже сподобалась машина, але для сім'ї з двома маленькими дітьми які сидять в автокреслах мало місця.

SEAT Ibiza 2016

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Перший власник 143 тис.км 5.5 л / 100 км

Неймовірна в керуванні. Мабуть найкраще співвідношення підвіски, гальм та керованності.

SEAT Altea XL 2010

SEAT Altea XL 2010

динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

гальма, шумоізоляція

270 тис.км 5.3 л / 100 км Поїздки в місті

Звичайний VAG , менша ціна за рахунок іншої назви , але в комплектації є все необхідне . Простий і надійний в експлуатації , продуманий і комфортний салон , не вбиваєма підвіска , економний розхід .
Що не подобається : передні стійки заважають огляду при поворті , надто низький підлокітник між передніми сидіннями , дуже швидко забруднюється заднє скло .
Всі свої колишні авто я згадую за емоціями : BMW 5 - кайф від водіння , MERSEDES Е - впевненість на трасі , Fabia - "запальничка" . В Сеаті я зловив себе на думці , що це надійна конячка .
Що до побажань покупцям Алтей - шукайте максимальну комплектацію з роздільним кліматом , круїзом , датчиком тиску в колесах , антизанос . Просто без цього всього авто перетворюється на безликий Фольксваген

SEAT Leon 2017

SEAT Leon 2017

67 тис.км

2017 год, 1.8 TSI, DSG, комплектация топ. 70к пробег.
Очень довольны машиной. Комфортная, управляемость отличная, достаточно динамики хоть в городе, хоть на трассе. За это время ничего не сломалось, даже по подвеске ничего не меняли. Хотя и пробег в основном по трассе. Клиренса на 17х колеса хватает, чтобы нигде не цеплять наплывы. Не хватает только подогрева руля и наверное багажник хотелось бы побольше для длительных путешествий.
Расход по трассе 7.2 летом, 8.2 зимой, скорость 130.

SEAT Cordoba 2007

SEAT Cordoba 2007

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, простір салону, витрати палива, шумоізоляція

Володію авто відносно недавно. Що найбільше подобається це багажник як для такого компактного седана він просто як ангар. Динаміка як для 1.4 також достойна, не любить 92 бензин тільки 95 і буде щастя. Шумоізоляція бажає кращого багато вирішує резина. Підвіска жорсткувата, але не табуретка. Малувато місця позаду, авто не зовсім підійде для "тучних" людей. ТО не набагато більше ніж у ланоса. І да як кожний поважаючий себе представник VAG уві "кушає" масло, але багато залежить від манери водіння якщо не крутити обороти на малих передачах більше 4тс то все ок, в мене на 5тс пробігу долив 800грам. Ну і кузов боїться сколів краски, зимою особливо виражено, але прошу зрозуміти правильно не гниє як Нексія. Загалом автомобіль подобається як для поїздок по місту саме те.

дорожній просвіт

124 тис.км 4.5 л / 100 км Сім'я

Авто має дуже гарні динамічні якості. Проїхав 30 т.км . При покупці було 94 т.км витрати на ремонт це заміна паса ГРМ. Гальм колодки та диски передні замінив , колодки задні як нові .Скло переднє камінець, замінив захист днища. Недолік низький кліренс для грунтових доріг.

SEAT Altea 2013

SEAT Altea 2013

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість

дорожній просвіт, ціна

67 тис.км 7.5 л / 100 км

В использовании авто 3 года,купил было 15тыс пробега,сейчас 67тыс за это время поменяны передние стойки стабилизатора и все на этом, кто-то написал дорого в обслуге полная чушь фильтр топливный vag 380грн,масляный 250грн кнехт,воздушный 240 фирму не помню вроде чемпион,фильтр салона угольный 180грн,масло по допуску от 150до 350грн за литр тут от хозяина я лично ликви моли 1000 канистра 4л.Авто приятно удивило следующую хочу Сеат ateca!продаю т.к. появилась дача в лесу надо чуток повыше авто!

SEAT Alhambra 2007

SEAT Alhambra 2007

вартість обслуговування, ціна

240 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Дуже комфортне та вмістке сімейне авто для великої родини! Багато функцій для полегшення кермування! ТО проводилось по регламенту в салоні не дешево...запчастини середня цінова категорія

дорожній просвіт

Перший власник 124 тис.км 4.5 л / 100 км Сім'я

Автомобіль прекрасний у всіх відношеннях. Єдиний недолік це низький кліренс. Хоча його і можна збільшити шляхом установлення проставок. Автомобіль після ДТП. В ремонті.

SEAT Leon 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

235 тис.км 5 л / 100 км Подорожі

Довел авто до идеала
Если ухаживать то нет альтернатив за эти деньги
Рекомендую.

Відгуки про моделі Сеат

Хочете придбати Сеат та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про SEAT від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 598 відгуків відгуків про Сеат будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.