913 відгука про мотоцикли

Honda Dio 2004

Honda Dio 2004

10 тис.км 3 л / 100 км Подорожі

Чудовий скутер купив з пробігом 6 тисяч проїхав 1 тисячу і захотів закрутити кольца годину крутив скутер у відсічку і нічого не сталося не чекав щоб він остив а поїхав кататися далі 2годинна поїздка на максимальних обертах була і так я положив поршньову якщо ви хочете скутера то беріть на рідні японські поршньові і він вам прослужить довгі роки після клину мотора поміняв я циліндром поршньову групу і далі катаюся нажаль кітайські поршні живуть не більше 2 тисяч кілометрів а якщо рідний японський мотор то він проживе мінімум 100 тисяч кілометрів приспокійній їзді варіатор взагалі вічний на китайських скутерах нових варіатор живе не більше 5000 км а на Хонда діо 35 варіатор живе мінімум 20000 а рідні ремені варіатора теж живуть немало покупці скутера стояв рідний ремінь варіатора з пробігом 6000 км для рідного ременя варіатора пробіг це всього лишень цифри на рідному ремені скутер їхав 53 км/год а на новому їде 80 взагалі ідеальний скутер але якщо берете скутер японський то беріть на рідній поршневі і він вам проживе вічно

Yamaha Jog SA36J 2008

Yamaha Jog SA36J 2008

Перший власник 12 тис.км 3 л / 100 км Подорожі

Довго вибирав собі скутер.І ось зупинився на ямаха джог sa-36. Скутер чотирьох тактний інжектор з водяним охолодженням.Мопед брав з контейнера без пробігу по Україні.Вибирав дуже прискіпливо бо маю вже досвід попередніх мопедів.І хочу вам сказати мої зусилля не були марні -мопед просто супер,особливо для дальніх поїздок.В літку не гріється,для нього відстань в 30-50км в одну сторону зовсім ні про що.Головне не навалювати на ручку бо скутер таки дуже жвавий,але я їзджу 40-45 семе оптимально.Раз тільки спробував скільки піде - був дуже вражений стрілка лягла за 60км.До речі коли вибирав то їздив ще на двох там максимум розгоняв до 55-ти,тому коли продавець розповідає що це чотирьох тактний і він більше не їде,то це все казки, якщо мопед не вшатаний і пробіг тисяч до 15-ти то повірте він не чим не уступає двох тактному. Одне тільки коли дививсь відгуки то казали бензину бере літрів 2-2,5 а в реальному десь до трьох.А так мопед супер, на даний час мені здається кращий на ринку,але і ціна трохи є.Я купував за 760$, +4000гр документи з митниці+ постановка на облік в сумі 950зелених.Але повірьте він того вартий.Наголошую головне вибирати не виїзджений ціна з контейнера коливається від 630 і десь до 800. Купуйте та насолоджуйтеся їздою. СЛАВА УКРАЇНІ !!!

Yamaha Jog RR 2009

Yamaha Jog RR 2009

23 тис.км 2 л / 100 км Подорожі

Транспорт хороший ніколи мені не відказував, надьожність це про нього 4-такта тихий антифриз охолодження, їде 55 кмч, рекомендую за день прлїжав 250 км, на данному транспорту

Honda Dio 110 2012

Honda Dio 110 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

24 тис.км 2.5 л / 100 км Поїздки в місті

Хороший мотороллер. Расход по городу 2,75 литра, по трассе 2,5 литра. Неприхотливый, надежный, очень резвый, стартует как спорткар. По запчастям цена средняя, если брать оригиналы. Двухместный, полноценный мотоцикл, комфортный и быстрый.

Suzuki Lets 2 2008

Suzuki Lets 2 2008

динаміка, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

В мопеді все працює добре .
З візуальних пошкоджень це сидіння.
На цей момент, обкатка.

Honda Dio AF 34 1997

Honda Dio AF 34 1997

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, простір салону, витрати палива

Хороший варіант за свою ціну
Стоїть багато нових деталів
Легкоі дешево коштує обслужування

Sym Orbit 2020

Sym Orbit 2020

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, керованість

якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

Перший власник 15 тис.км 4 л / 100 км Комерційні перевезення

Купила фірма дані дівайси на доставку піци впо городі ну по чесному сказать по началу серйозних проблем небуло але тільки адомерт перевалює за 10 тис зразу це починає сипатись всетнезнаю даже з чого начать больне место вихлопна труба варим її два раза в день постоянно лопаєтся потом постоянно неробе то переключатель на свет то переключатель поворотов ну це все мелочі два скутера уже були полностю откапіталегі прийшлось колоть мотори з запчастями в україні на це гімно дуже напряжно на мотор вопще нічого не найдеш а пластік якщо і є то наскільки дорогий що приблизно ціна на один елемент 100$ вопщім якщо ви вирішили купить сім орбіт новий то лудше купіть якийся другий дешевший кітайський анадог буде і з запчастями проще і денег зєкономете неварто переплачувать до того володів багатьма мотоциклами ьа скутерами і як приклад на максі скуторі вайпер круїзер ціна якого на вторічному ринку 500$ в базарний дент пройшов 28к недивлячись до мотору взагалі і так його і продав, так що сім орбіт лише в черговий раз доказує мощность маркетінга і всьо харошого в ньом більше нічого немаєгеть такий самий як і всі остальні скутери але дорожче

Qingqi QM 50QT-2 2006

Qingqi QM 50QT-2 2006

динаміка, вартість обслуговування, гальма

11 тис.км 4.2 л / 100 км Поїздки в місті

Китайский скутер, с сузуковским мотором, внешне похож на ямаху бвс.
В принципе все неплохо, ток я взял б.у. варик убитый, перебрал, устраивало все, кроме карбона, так и не пойму как правильно выставить, пал по свечке обалденный, а макс обороты не набирает либо, едет разгазовками. А так супер, прикольный внешний вид, большая удобная сидушка, больших проблем не доставлял.

Suzuki Address 2006

Suzuki Address 2006

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

19 тис.км 2.5 л / 100 км Поїздки в місті

Плюси: дуже швидкий і зручний в керуванні, економний 2,5,л/100км.Легка вага скутера і 125-кубовий мотор плюс малий розмір коліс дає велику перевагу на старті і запас потужності хватає на всі 200%, рекомендую!!!

Honda Tact AF24E 2005

Honda Tact AF24E 2005

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт

Классный аппарат!Маневренный,мягкий,экономный.В хороших руках-безотказный!Понравилось-всё!Расходы на то-минимальные.Ремонт минимальный,своими руками.

Yamaha Jog 2003

Yamaha Jog 2003

3 тис.км 3.5 л / 100 км Поїздки в місті

Пробіг на спідометрі пише 3 000, однак після 9999 все починається з початку, тому реального пробігу не знаю. В мене було два скутери. Один Yamaha Aprio Gog старого зразку, який відкупив в знайомого хорошого механіка. На ньому прокатався 5 років, далі його вкрали, злодій свої три роки відсидів, а тим часом я придбав такий самий Yamaha Aprio Gog але вже новіший. Раніше я катався на Хондах, на Сузукі, на більших об\'ємах двигунів з більшими колесами і від кожного з мопедів залишились різні відчуття. Давайте з Honda Dio. Найтихіше працює з усіх і найповільніше їздить. На двох різних катався і чомусь межу 50 км/год вони ледве долають. За кермом Yamaha було дуже весело спостерігати за реакцією водіїв яких обганяв з кермом Honda та Suzuki. У них шансів жодних. Літом ходжу на роботу попри гаражі і часто бачу одну й ту саму картину - завжди як не один то другий сидять біля розібраного Honda . Мені навіть пропонували обмін двох скутерів Honda на мій скутер Yamaha - я відмовив. Скутер Suzuki тверезіший, шустріший, але більше про нього нічого сказати не можу, бо на період тестового заїзду варіатор переключався якось дуже дивно і бракувало швидкості до повної радості. Брав ще скутер на більших колесах якогось китайського виробника і це була жесть. В нього неадвекватно там все. Даєш газ - реакції ніякої, потім проснувся і дає газ, відпустив газ - реакції ніякої і через секунду тільки газ відпускається. Дуже неадекватний дриндулет - не раджу нікому такі двомісні мопеди. І нарешті Yamaha. Різький старт з місця. Разок чуть не перекинувся. Під стімку гору? Без проблем. Проста гора, де машиною потрібно або тримати розгін, або переключитись на понижену - скутер впевнено їхав 60. Мотор не боїться дальніх рейсів, не боїться перегріву. Варіатор якщо зроблений, то до нього можна 5 років не заглядати. Новіший скутер мав 2,5 роки і ніразу ніде нікуди не лазив з викруткою. На попередньому чистив фільтр повітряний і розбирав карбіратор, а потім не міг довго підібрати свічу. В новому за майже три роки лише чуть просів акомулятор. Власне тому й раджу японця скільки б він не коштував. І машину хочу тоже тільки японську. З мінусів там тільки те, що голосно дринчить і розхід бензини всі кажуть ніби 2,5, але мені здається більше. Думаю 3,5л. В скутері класно, що і переднє колесо блокується на бік і заднє колесо блокується і місце куди ключ вставляється теж блокується. Другий раз мені гараж вскрили, дещо позабирали, а скутер не осилили.

Honda Dio AF56 2009

Honda Dio AF56 2009

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

Экономичный и надёжный двигатель с жидкостным охлаждением антифриз .
Расход 1.7л - 2 на 100км.Обьём 50 кубов. Мотор 4-х тактный, работает тихо и без посторонних звуков, под сидением вместительный багажник. Заменили амортизатор,поставили усиленный. Поменян тросик на спидометр,полностью заменено масло и антифриз. Японец - будет служить не одно 10-летие !
Заводится как с кнопки, так и с ножки. Заводится очень плавно.
Есть техталон на транспортное средство.
Покупал за 7500 грн продал за 11000 грн , в следующий год.

Honda Dio 110 2011

Honda Dio 110 2011

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, витрати палива, гальма, керованість

Буже гарний варіант для міста, економічний, маневрений, надійний. Жодного разу за два роки не підвів.

Sym Fiddle II 2018

Sym Fiddle II 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

витрати палива

Перший власник 10 тис.км 4 л / 100 км Поїздки в місті

Була до того різного роду техніка і на сьогодні маю справу з одними з найкращими мотоциклами у світі це КТМ/Хускварна.
Потрібен був скутер на кожен день, зручний, місткий, комфортний та бажано не топорним дизайном як Honda SH і т.п. Саме цей експонат SYM Fiddle II 150-кубів порадили товариші які займаються мото технікою вже багато років. Шукав б /у Vespa на реєстрації, але вони в нашій країні дуже дорогі або з мутною історією.
Не пожалкував ні разу що обрав саме SYM і на сьогодні якщо і поміняю його, то тільки на такий самий тому що це найкраща пропозиція в Україні по співвідношенню ціна/якість.
Він якісно зібраний, має гарний зовнішній вигляд, надійний та сучасний як на свою ціну. Запчастини в наявності й у 2-3 рази дешевші ніж на Японські скутери, хоч вони й не потрібні цьому скутеру. Він Корейський, а не Китайський як дехто думає, відповідно і якість наближена до Японців/Європейців.
Плавність ходу, ергономіка, тех. характеристики про це все не раз розповідали і я можу тільки підтвердити, все чудово.
Єдиний нюанс який мене бентежить це маленький паливний бак і як би я на ньому їздив 40-км/год можливо мені б і вистачало на 200-км. В місті завжди рухаюсь з потоком, а це 50-80-км/год то і розхід збільшується відповідно і на заправку потрібно заїжджати кожні 120-130-км., а це для мене не дуже зручно. Розхід цілком влаштовує, а об\'єм бака - ні.
Всім гарного дня і теплого літа!

Honda Broad 2000

Honda Broad 2000

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, ціна

шумоізоляція

Поїздки в місті

отличный мопед проблем не приносит вообще приходишь в гараж, запускаешь с кнопки стартера чуток прогрел и вперед легок в управлении очень вместительные бардачки, 90 куб вполне достаточно для перемещения по городу и ближний пригород.

Honda Tact AF24E 2003

Honda Tact AF24E 2003

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Поїздки в місті

Хороший скутер і для міста і для села не є дуже маленьким, але і не дуже великим надійні мотори багато запчастин в любому мото магазині дуже прості механізми розбереться навіть дитина.

Aprilia Scarabeo 2001

Aprilia Scarabeo 2001

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Стильний та зручний для двох пасажирів, маневрений, легкий в управлінні. Дискові передні гальма. Великого радіуса колеса, роблять цей скутер стійким до вибоїн та нерівності доріг. Простий у використанні, двигун Yamaha 2T. Багажник дозволяє перевозити невелику сумку або ж кофр.

Honda Lead 2001

Honda Lead 2001

дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, керованість

Поїздки в місті

Мотоцикл реально вартий уваги, м\'яка підвіска, не потребує великих капіталовкладень не підводив за 2 роки володіння ні разу!

Honda Dio 1995

Honda Dio 1995

якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма

Перший власник 5 тис.км 2.5 л / 100 км Поїздки в місті

скутер Honda DiO AF 34 в доброму стані ,не дивлячись навіть на те ,що він 1995 року випуску ,не фарбований ,можливо місцями є маленькі подряпини при перевозці,мотор ніхто не ремонтував ,так як в цьому немає потреби, мінялись задні тормозні колодкі і чистили глушник ,їде добре свої 60 км .

Viper Active 2008

Viper Active 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Владел два года, очень хорошие впечатления, хороший, относительно комфортный, надежный. Двигатель без нареканий. Больше чем просто скутер. Хоть и Китай, но довольно качественный. Помню снашивались малая звездочка, я 14 на 15 сменил, что б не сильно низовой был. И постоянно парили задние не качественные скаты, постоянно прокалывал, пока новый пару месяцев ездит, потом опять можно было бортировать. А в целом, отличный аппарат, Рекомендую!