35 565+ відгуків про автомобілі

Peugeot 508 2016

Peugeot 508 2016

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Шукав просторий, комфортний та економний автомобіль для сім'ї. 508-й виявився саме таким.
Стильний та сучасний дизайн навіть зараз в середині 20-х років. Якісні матеріали, як у преміальних авто. Усе м'яке та не скрипить і не рипить.
Розмір салону дозволяє з комфортом їхати п'ятьом дорослим на великі дистанції, а великий багажник вміщує геть все що потрібно, ще й місце залишається.
З мінусів салону хіба що маленький бардачок у підлокітнику.
508 Peugeot з дизелем 1.6 BlueHDi та автоматичною трансмісією Aisin на 6 передач на 5 балів справляється з будь-якими пагорбами навіть з повним завантаженням. Звісно, 2.0L це куди "веселіше" та потужніше, але, якщо ви не збираєтесь "ганятись за дикими собаками" та є прихильником спокійної їзди, цей автомобіль здивує вас.
Підвіска трохи жорстка, але це компенсується відсутністю кренів у поворотах, що позитивно впливає на керованість особливо на швидкості.
Ну, а витрати пального у 120 сильного 1.6 дизеля, то просто казка. Якщо рухатись на круїзі зі швидкістю 110км\год то з Києва до Львова ви приїдете з показником 4л/100км. В місті, звісно, ця цифра буде 8л\100км. І то, якщо це Київ з його заторами. Змішаний цикл 6.5л/100км.
Запчаснити не дешеві та і не дорогі. Купа аналогів за меншу вартість. Усе є в магазинах та легко підбирається за VIN кодом.
Якщо вчасно проходити ТО та не знущатися з двигуна, то він буде слугувати вірою і правдою довгі сотні тисяч кілометрів.

Ну і якщо немає потреби у ще більшому авто, чи то для сім'ї, чи то для власного Ego, то це саме той автомобіль на який варто звернути увагу.

Hyundai Elantra 2008

Hyundai Elantra 2008

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова

Володів Єлантрою 4.5 роки і 100тисяч км.Двигун 1.6 122к.с дуже жвавий для простого атмосферника. Просто авто яке не витрачає кошти з сімейного бюджету, по обслуговуванню трохи дорожче за Ланоса , Має просторий салон більший ніж у шкода Октавія тур і А5, але можливо менший багажник. Брав з пробігом 135т.км продав 235т.км. Крупних ремонтів не було тільки т/о і заміна вентилятора радіатора у 2023 дорого вийшло 4т.грн. Дуже сподобалося що в машині є практично все необхідне:ABS , клімат контроль,4електросклопідіймачі, ел дзеркала з підігрівом, підігрів передніх сидінь, мульти кермо, регулювання керма у 4 напрямах, регулювання сидіння по висоті із приємного то дзеркала в сонцезахисних козирках з підсвічуванням. Не вистачало тільки круїз контролю. Росхід палива задовільний при 110км/ч влітку з кліматом 8л газу. По місту 10 газу. Сподобалося на машині гарне світло. Хто думає брати чи ні однозначно так. Ціна обслуговування копійки а в машині є все необхідне для комфортного пересування

Peugeot 301 2017

Peugeot 301 2017

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна

якість матеріалів, шумоізоляція

Проїхав на даному авто за рік із гаком біля 35 тис.км. Враження склалося в цілому позитивне.
Із головних переваг - дизайн, простір салону та багажнику, економічність, гарна як для бюджетної моделі ергономіка та керованість. Сидіння на вигляд простенькі, але реально зручні. Ход важеля КПП трохи завеликий, але передачі вмикаються чітко і плавно. Підвіска енергойомка і комфортна, реально м'яка. Після рестайлінгу 2017 року мотор додав 10 к.с., і став споживати на пів-літра менше бензину. Машина легка, тому цих 82 к.с. мотору вистачає для впевненого руху в потоці. По трасі комфортна швидкість - 110 км/год. Дорожній просвіт - більше, чим у багатьох сучасних кросоверів.
Із основних недоліків - твердий пластик в салоні і посередня шумоізоляція.
По надійності - кажуть, що не дуже [особливо по ходовій частині], але я за період володіння міняв тільки шарову опору і гальмівні колодки. Не знаю, може пощастило в цьому.
Коротко мій висновок - вдала модель у своєму бюджеті. Ніяк не спортивна, не еталон по комфорту, але - економічна і функціональна. Якщо не "відмінник", то як мінімум - "впевнений хорошист".

• Погано
    2.6
Honda Legend 1994

Honda Legend 1994

коробка передач, витрати палива, керованість, шумоізоляція

Максимально проблемне авто!!!

Запчастини в дефіциті і ціна просто космічна. Ходова по ціна дорожча в декілька разів за w222. Коробки по надійності на 3+, дуже ніжні. Механіка розсипається підшипник первісного вала та веде корзину від перегріву так як малий диск. Автомат всього 4 передачі і враховуючи роки то страшно навіть нажимати газ бо фрікціони сипляться. Мотор теж з періоду каменого віку. Росхід пального просто космічний, старт починається від 15л а там залежить від їзди та стану мотору.

20 років тому було хороше авто, зараз це нереально проблема. Краще Ланос ніж подібне авто. Якщо подзвонити на розбірки то там чисто космонавти по цінам, все починається від 100$ за базову запчастину.

Honda Legend 1991

Honda Legend 1991

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, ціна, шумоізоляція

керованість

Легенда. Завжди привертає увагу поціновувачів старих авто.
Двигун надійний, щоб його поставити на коліна треба постаратись ще
Ціна ланоса, але в мільйон разів краща за нього по всім параметрам
В повсякденному житті дуже зручний автомобіль, розхід 13 газу по місту. Звісно можна і 20 їздити, якщо хочеться повеселіше, але я десь за рік звикнув і став їздити по пенсіонерські.
Динаміка, така що позаздрять нові потужні авто, простий атмо двигун на 200+ к.с. Їде до 100 за 6.9секунд, і це без чіпа
З мінусів єдине погана оглядовість при паркуванні, бампер передній і задній ніби окремо від машини, при тому загальна довжина авто 5 метрів, не дуже зручно в дворах паркуватись, але можна звикнути
По обслуговуванню я би не сказав що дуже дороге авто, дорожче звісно, за жигулі, але не дорожче за бмв, мерседес тих років. В мене форд фієста 1.4 бенз на СТО забрала більше грошей за півроку просто по обслуговуванню ніж хонда за два роки.
І на мою думку при такій потужності мала би бути якась інша база автомобіля, в поворотах на швидкості майже завжди на межі зносу, можливо це тільки мій екземпляр такий, але по зрівнянню з хетчбеками це машина щоб їздити тільки прямо

Mitsubishi Lancer 2010

Mitsubishi Lancer 2010

шумоізоляція

Користуюсь автомобілем 5 років , у використанні авто майже кожного дня, раз в місяць стабільно маю далекі поїздки,за цей час замінив масло, фільта, та свічки,перебрав ходовку,стойки давно були запотівші тому одразу і все перебрав, двигун 1.5 бензин, возив будівельні матеріали з магазину, і вулики, пишуть що мотор слабий, але його по місту і за межами вистачає з головою, якщо ви любите швидкість, то беріть ралліарт. Авто не підводило жодного разу, в'їхали в багажник мені було дтп, розборок лансер багато, що мене здивувало, тому з запчастинами проблем не має, обслуговування по запчастинам± як звичайна іномарка, але якість запчастин норм, можна замінити, і бути впевненим, що туди вже не треба лізти. Авто задоволений. Рекомендую. Якщо ви не гонщик, і замінювати масло, надійне та економне сімейне авто.

Mazda 626 1996

Mazda 626 1996

дизайн кузова, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

454 тис.км 6.7 л / 100 км Сім'я

Використовую майже 12 років, авто купував в 2012 році, седан, 1.8 л., 6.7 л. по трасі і 8 л. змішаний розхід бензину. За час користування було наступне:
- капітальний ремонт двигуна, перша розточка.
- заміна в коло всієї ходовки, резинок.
- в 2023 на початку року поміняв амортизатори задні. Приємно здивувало те що на старих був надпис маде ін Японія.
- Поміняв ліву задню арку, прогнила від хімії якою посипають дороги.
Авто хороше як для своїх років, не гниле, метал живий. Під час їзди гарно відзивається на керування, позаду незалежна підвіска, салон здоровий, місця хватає як спереду так і позаду і в багажнику. Спинки заднього крісла опускаються вниз і маєш велике спалне місце. Має кондиціонер, який видав на першій швидкості 13°. Проблемою в даних авто є підшипники ступиці та доступ до бензонасосу які було вирішено. Мазду 626 GE не міняю оскільки я впевнений в в ній, так би мовити домашнє авто, коли буду купувати інше авто то цю ластівку не продам, прикіпів, набагато краще від ланосів та опелів.

Ford Fusion 2017

Ford Fusion 2017

94 тис.км 12.5 л / 100 км Поїздки в місті

Супер авто, ціна,якість повністтю відповідають. Небачу сенсу купувати дорожче. Звісно це стосується скільки ти заробляєш є більше купуєш дорожче,якщо нема і купуєш за останні,то вже понти для приїхавших чи тупість. Отже : авто з USA SE пошкождення мінімальні тільки передне ліае крило решітка,капот,фари бампер все. І то капот був не захотіли везти компенсували коштами. Встановив газ витрати по газу 15 на 100 по місту їзда ігтенсивнп швидка. Автомобілем повністтю задоволений що по ергономіці,що по керованості,що по шумоізолюванню. Особливих нарікань немає. Мінуси автомат хотілосяб щоб був адаптивний,а перемикання між 2 та 3 не на 3000 оборотах а на 25000 бо хочеться увімкнут 3 тю самому,а неможна якщо не паритися то ненапрягає.І ше один нескажу,що недостаток ,але у фокусі в такій комплектації SE був і автозавод і підігрів сидінь на тканині в моїй це відсунє це не є проблемою ,але було б гарною перевагою. В якби ще flex fuel ???? були в фюжегпх мотори на спиртовому,як в попередньому фокусі то конкурентів би в цьому класі взагалі небудо б. По при все ставлю авто твердк 5тіреу з 5 це вже 3й міц форд скажу так Дійсно видно ,що вони добилися найоптимальніших результатів,що по ціні,що по якості! Точно рекомендую!

Volkswagen Jetta 2008

Volkswagen Jetta 2008

дорожній просвіт, витрати палива, гальма, керованість

простір салону, ціна

Перший власник 250 тис.км 7.5 л / 100 км Поїздки в місті

Дуже надійне авто,15 років в одніх руках. Брав новим с салона. На короткі дістанції саме то. Із поломок це: після 100 тис. розхід побільшав на1.5-2 літра, замена бензонасоса орігінал, не катайтесь на пустом баке. Еслі троїть: замена колец на впускном коллекторе і свечі. Обдув салона неадекватно работае: под педалью газа моторчікі невходят в зацепленіе, іх там 3 шт., ізолента помогае, неудобно іх там знімать. Масло в коробке поменял на 100 тис., злив 1.2 л., 2.1 залив. Сейчас пробіг 250тис., будьте уважні, підтікань небуло. Розхід палива по трасі 80км/ч 6 л., саме меньше було 5.4. Постоянно 140км/ч 7.8-8.2. Масло ніколи не підливав, 10тис. замена. Дінаміка авто недуже, но після 3000 норм., помпа і антіфріз ще неміняв, но пора уже. Грм на 100тис. і на 180тис.
Ходовка конструктор, на ютубе повно відео по ремонту.

Tesla Model 3 2019

Tesla Model 3 2019

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, простір салону

178 тис.км Сім'я

Придбав Tesla Model 3 в 2023 році в США цілою по кузову та безпеці. Пошкодження були лише по ходовій/підвісці. Сам замінив пару ричагів, стійки стабілізатора, ступічні підшипники. Авто стало значно нижче ринку, враховуючи що на ринку по аналогічних цінах продають одні "битки" відновлені з Китайських запчастин, основною проблемою яких є ржавіння через 1-1,5 року. За 150тис пробігу батарея має ідеальний стан, пробіг відповідає паспортним даним. Авто дуже добре керується, значно економить кошти в моєму випадку коли воно стало мені нижче ринка. Серед мінусів - низькуватий кліренс, але у мене особисто проблем не було. Для тих хто хоче придбати собі таке авто після ремонту в наших СТО будьте особливо уважні при огляді авто. Наші СТО, в більшості випадків так ремонтують авто, що Ви потім будете говорити що Tesla - гівно. Але це проблема саме наших СТО...

Infiniti Q50 2019

Infiniti Q50 2019

Рекомендую це авто
За свої кошти просто супер, керованість супер, динаміка на рівні з авто які коштують 50 і більше тисяч $
Зробив собі stage і отримав 3.8 сек до 100 на задньому приводі
З старту рівних майже не було, всі нові Audi rs4, bmw 340, Mercedes c43 і тд дуже впевнено програвали і без настрою їхали додому.
Тому якщо ви молодий, енергійний, то я можу на 100% рекомендувати цей автомобіль
Автомобіль не залишить вас без уваги
За 1.5 року володіння, не підвела ні разу, окрім обслуговування не робив нічого.
Сам колись шукав відгуки коли обирав собі швидке авто, тому залишу його тут, думаю комусь допоможе прийняти рішення

Chrysler 200 2014

Chrysler 200 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

205 тис.км 12.5 л / 100 км Поїздки в місті

Дуже цікавий автомобіль який тільки зараз, точніше з 2023 року активно набирає популярність в Україні. Раніше це авто боялися та не розуміли. На данний час володію авто 4 роки. Що головне у авто - надійність, кузов, мотор, коробка, кліренс, розхід палива і тут все у Chrysler 200 дуже добре. Все працює як часи, не разу не було щоб машина не завелася, мозги не "робила". Є звісно болячки як і у інших авто, це після пробігу за 100 тис км - подушки мотора, пару сайлентів, термостат, датчик тиску масла, все виправляється заміною на оригінал і далі катаєтесь ще 100 тис. Мотор, коробка супер надійні, є пробіги по 500 тис км, а якщо навіть ви змогли положить щось з цього, то купити все разом на розборці за 1000$. Зараз збираюся поміняти авто, дивлюся вже рік заміну та знайти не можу. Не хочу щось, куди тільки вкладай гроші, типо Ауди, Бмв, Інфініті хоча подобається дизайн, інтер'єр. Мотор 2,4, росхід 12,5 місто, 10,5 змішаний, траса 6-7 л, коробка 9-ти ступінчаста.

Jaguar XE 2020

Jaguar XE 2020

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, об`єм багажника, вартість обслуговування

Перший власник 25 тис.км 10 л / 100 км Сім'я

Ніколи не думав що колись візьму нове авто. Але пошуки "свіжого" німця зводились до американського шроту а Giulia, яку хотів більше, була в дуже худій комплектації.
В той час дилер пропонував велику знижку на Jaguar в наявності 20го року. З нею вартість 250-сильного бензину в непоганій комплектації дорівнювала 320i в практично базі. Чогось більшого але простішого не розглядав так як машину шукав в першу чергу для душі з мінімальним акцентом на практичність.

Вже 3.5 роки і 25 тис. пробігу позаду - машина як нова. Жодних технічних проблем/звернень, окрім регламенту. Обслуговувати дорогувато, але знав що брав.

В рестайлі інтер'єр вийшов на зовсім інший рівень - сучасно і симпатично. По якості питань жодних - натуральна шкіра, що досі як нова, і мягкий пластик повсюди.
На ходу машина всіх дивує своєї м'якістю. Керованість очікуєш, а шумка і підвіска приємно дивують.
По динаміці - норм, але 330і чи 328і відчуваються швидше.

По практичності - головний нюанс це звуження в місці переходу багажника в салон. Сидіння то складаються, але через завуження щось таке як телевізор чи велосипед перевезти не вдалось.

Загалом - бомба! З появою другої дитини обмежена практичність більше нагадує про себе, але міняти ще не хочу.

Чи купив би ще раз? Однозначно так!

Mazda 323 1994

Mazda 323 1994

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

динаміка, дорожній просвіт, витрати палива

Сім'я

Хочу поділитися враженнями від володіння маздою 323 bg в кузові седан. Дуже гарний варіант першого авто. Обирали так, щоб була на автоматі, невелика та більш менш в пристойному стані.
Порада майбутнім власникам: в першу чергу дивіться на стан кузова, бо це головна проблема цієї машини. Нажаль через свій вік схильна до іржі. Але це єдина та головна проблема цього авто. А загалом - ідеальне перше авто за 2000$, яке не витрясе з вас останні гроші.

Обслуговування недороге, трохи дорожче лади або ланоса. Всі запчастини є в наявності, є багато якісних та недорогих аналогів.

Незважаючи, що в цілому машина невелика, на задніх сидіннях не тісно зі зростом 180, ще залишається простір, навіть якщо передне сидіння повністю здвинуте назад.
Сів після нього в Хендай Акцент - там просто неможливо сидіти на задньому ряду, при тому, що машина трохи більша.

Вмісткий багажник - влізе все, що будете возити і навіть більше.

Низький кліренс вирішується проставками під пружини. По місту його в цілому достатньо.

Всі агрегати надійні, навіть незважаючи на вік.

Авто однозначно рекомендую, як варіант першого авто до 2000$, або для спокійного пересування.

Volkswagen Jetta 2014

Volkswagen Jetta 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

витрати палива, гальма

Добрий день. хотів би розповісти про свою джетту. Це джетта мк6 з двигуном 1.8TSI. володію з 2020 року та досі не було серйозних проблем. восени поставив STAGE 1. він дав +30% тобто було 170к.с. а стало 221к.с. Двигун масло не під'їдає. їде бодро. пробіг на даний момент 80к. авто американка з КПП айсін. комплектація SE. місяць тому поставив ГБО. проблем покищо ніяких не вийшло. все стало добре. Якщо брати до покупки то рекомендую це авто. Єдине що недавно почались так званні «пінкі» грішу на подушку двигуна.. А так то бере по місту 12 газа. по трасі 7. в цій машині не вистачає гальм. дуже дубові.. поставив з пасата б7

• Погано
    2.0
Dodge Dart 2013

Dodge Dart 2013

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, гальма

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

Поїздки в місті

Повне гімном, ходова дубова. Росхід пального по місту стабільно 10+ літрів, це враховуючи 1,4.
Запчастин дорогі та дуже рідкісні, робот ремонтується максимально важко так як усі спеціалісти посилають тебе за руським кораблем. В цілому купіть краще Ланос бо за ціну такого коли береш його до 8к доларів то це 100% буде мертвий кусок металу

ВАЗ / Lada 2106 1990

ВАЗ / Lada 2106 1990

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, ціна

динаміка, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

120 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Купляв з пробігом 90 тисяч, в рідній фарбі, двигун 1.3, стан був дуже хорошийй. За 3 роки їздив поклав 5-ступінчату кпп від поделі 2107. Двигуна 1.3 л трохи не вистачає, особливо при їзді в гору. Головним недоліком цих авто є те, що немає якісних запчастин, все доводиться ремонтувати по другому і третьому колу ...
Для їзди на Жигулях потрібно бути механіком та вміти багато що робити самостійно, не варто забувати що це конструктивно авто зроблене на базі Фіату 1960-х років.
Всім хто планує купляти варто пам'ятати про вік авто ... Доречі авто випущені до 1991 року кращої якості
Якщо ви далекі до самостійного ремонту авто і не бажаєте цього вчитись тоді така машина не для вас.

Mercedes-Benz E-Class 1994

Mercedes-Benz E-Class 1994

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

динаміка, керованість

340 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Їздив на w124 протягом 3-х років, чудовий надіний автомобіль, простота запорука надійності.
Дуже витривала ходова, чудова якість матеріалів, простий механічний ПНВТ та механічні форсунки, єдиний недолік двигуна 2.0 дизель це мала потужність 75 к.с. на 1600 кг це справді замало.Витрата палива була 5.5-6л по трасі, 8-10 по місту. Серед дизелів найкращі це om605, 2.5 дизель, 1993-1995-тих років.
Стосовно двигунів цих авто: всі двигуни але від 1993 року, до 1993 року там встановлена система вприску KE-JTRONIC - по суті це карбюратор який керується електронікою, потужності в таких двигунах мало а проблем багато.
При купівлі варто звертати увагу на кузов: арки, пороги, крила і не просто подивитись візуально подивитись а перевіряти товщиноміром, або хоча б магнітом, бо це все могло вже згнити, його зашпаклювали і так продають, таке через рік вже знову вилізе.
Якість збірки салону 5+
Вартість запчастин адекватна, всі розхідні матеріали легкодоступні, стосовно деталей кузова чи салону, або різних додаткових опцій таке вже знайти важче.
Бажаючим купити раджу купляти авто дорожче ніж середня ціна по ринку, щоб стан авто був якомога кращим, переконався що краще 1 раз заплатити дорожче ніж потім витрачатись на ремонт.
Після цього авто маю w210 - вічні проблеми з електрикою, знав би що таке буде залишив w124

Honda Civic 2009

Honda Civic 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

коробка передач, об`єм багажника, шумоізоляція

190 тис.км 6.2 л / 100 км Сім'я

Володію 2 роки.
Машина на кожен день.
Вартість обслуговування при тому що запчастини купляти оригінальні або дуже наближено до них не є великою
Розхід палива реальний :
5.5 - по трасі
6.1-6.4 місто літом
7.2-7.8 зима місто
Але всі чудово розуміють що все залежить від стилю їзди.
Динаміка в неї по місто більш ніж достатня, керованість 5+.
Єдиний мінус як на мене це варіаторна коробка передач,хоть в мене проблем з нею не було , але хотілось щоб був класичний автомат.
В цілому дуже задоволений авто.

Tesla Model 3 2022

Tesla Model 3 2022

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

дорожній просвіт, ціна, шумоізоляція

16 тис.км Сім'я

Авто взяв з сильним ударом , але все відновили оригіналом за місяць. 2022 рік Перфоменс, реального запасу ходу при швидкості 150-180 та температурі повітря -8 вистачає десь на 250 кілометрів . Рекомендую брати авто тільки на повному приводі , зимою навіть на літній гумі заїдете всюди ! Низька , але проставки вирішив не ставити , навіть по поганим дорогам при обережному маневруванні можливо не чорзатись. Реалізувати повністю потенціал авто в зимку не реально - просто не чипляється! Світло гарне , багажник великий . Мінус, як для мене, це 20 колеса на 235 профілі , точно не для наших доріг , в ідеалі 18 на вищому профілі - взяв собі комплект китайських на зиму. Музика гарна , салон білий дуже яскраво виглядає .