Honda 544 відгука про Honda CR-V

якість збірки, простір салону, керованість, динаміка, витрати палива

якість матеріалів, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Honda CR-V

дорожній просвіт, шумоізоляція

Володію більше року, третій власник по тех. паспорту, купували у знайомих а ті із салону.
У цілому задоволений, нарікань немає, дуже надійне авто, все міняли по регламенту але більше усього ремонтували підвіску дяка нашим дорогам а саме втулки, стабілізатори та сайлентблоки, стійки та ричаги не міняли.
Все круто але є декілька технічних особливостей саме цієї моделі.
1. З часом потрібно міняти задні ричаги на розвальні.
2. Вигорають лінзи, потрібно міняти на Bi Led.
3. Низькуватий кліренс, не на кожен бардюо виїде, допомагають проставки.
4. Жорсткувата підвіска, але це рамний паркетник і досить не погано курується, не розкачується.
5. Штатної шумоізоляції невистачає, потрібно робити, особливо двері, задні арки та багажне відділення
6. Не зовсім зручна кришка багажнику, трохи іржавіє де номерний знак та незручно стікає вода, спина після мийки та доща завжди мокра, з підняної кришки тече прямо на спину...

При динамічній їзді у мене щоденний середній розхід 15л/100км газу 2.0 IVTEC, по трасі 10 л. газу при кліматі та круізі на 130км/год.
Динаміки вистачає, повний привід не підводив, трохи жере масла 0.5л/10тис але це особливість цих двигунів, така плата за надійність, до 500тис. без кап ремонту при регламентному обслуговуванні.
Досить зручна для сімї, безліч різних регулювань та іншого.

620 тис.км 13 л / 100 км Подорожі

Цей кросовер хоч і старенький, але достойний уваги. Салон бомба. Місця в салоні дуже багато. Перевозив речі до хатинки в селі: морозильну камеру 1.5 м. висотою, особисті речі, кухонні прилади, бензопилу, газонокосарка, плюс інструменти, балон для води 20 на літрів. Все влізло! Газовий балон стає на 42 літри. Витрати газу по трасі 10л.
А тепер головне ця машинка проїхала там де я і не думав. Дорога в гори: пару місць були тяжкі, розмотані підводами та тракторами, але пройшла. Звісно ця машинка не для офроуду, але японці зробили ії на славу.
По місту бере 15 газу.
До цього був Форд С Мак 2008р, гарна машина. Але за пультом Хонди ні разу не пожалкував за ним, та і за іншими автівками що були.
Буде можливість взять живу машинку, беріть і не думайте! Не дивіться на роки. С запчастинами проблем немає.

Honda CR-V 2018

Honda CR-V 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

гальма, шумоізоляція

Володів авто більше 2х років, в цілому задоволений авто, експлуатація по повній «тобто і для роботи і для таких поїздок і як на диво на передньому приводі по горах трошки катався». Почну з простого коли купляв розглядав авто інштго класу «тобто lexus mercedes i bmw>. Чому купив її? Попалась гарна ціна за двох річне авто 19 тисяч і пробігу 40к км. Можу довго розписувати але розкажу за основні плюси і мінуси. До плюсів можу віднести керованість, хоч і резина була 60 профілю але ходова відпрацьовувала на всі 100 тобто так як основний пробіг по трасі то на затяжних поворотах вона себе впевнено відчувала і в основному як гуляла то на резині. Ще до плюсів можу віднести розхід, по трасі при спокійній їзді пила 6.5-7 літрів що мене цілком задовільняло і змішаний був 8-9 літрів. Ще можу сказати за мотор, його тяги їй цілком хватало так як не була дуже важкою. До плюсів ще можна віднести зовнішній і внутрішній вигляд, авто виглядає доводі молодіжно і в порівняні з конкурентами доволі красивіше виглядає. До плюсів ще багато чого можна віднести таке як сервісне обслуговування на дилері майже по ціні гаражів,ліквідність моделей на хороших комплектаціях<чому зробив акцент на комплектаціях згодом розажу> якість матеріалів, немає хвороби дешевих японців що все скрипить, та ще багато чого. А тепер до мінусів, ключовий мінус який мене бентежив це є заводська шумоізоляція точніше її відсутність, коли довго трасою їдете і не найде потрібною вам радіостанції або взагалі любої музики то може почати голова від того гулу боліти. Другий мінус це ліквідність базових комплектацій тобто такої як у мене, продавав я її більше року< але якщо берете середню і максимальні вони відстрілюють швиденько > третє це комфорт сидінь, але в їхнє виправдання хочу сказати що мені з сидінням дуже тяжко вгодити так як я сам 2 метра ростом і 140кг маси, апріорії мені тяжко найти сидіння які підійдуть. Ще один мінус стосується америкосів в основному, у доресті у них слабкі передні стійки і на пробігах 80-100к вони починаю виходити з ладу і краще ставити зразу від європейця вони і трошки м‘якші і довше служать. Ще один з мінусів це є те що через специфіку VTec то треба клапана регулювати раз на 80-90 тисяч. Ще мінус це є гальма, стокові дуже швидко перегріваються, але рішити це доволі просто, вкидуєте інші і все< я наприклад вкинув від акури і все> В основному все, в цілому авто задоволений, таке щоб став на дорозі ніразу небуло, служило вірою і правдою весь час моєї екплуатації. Якщо хтось розглядає йе авто до покупки моя порада розглядати трошки вищі комплектації но не базові, в ній вродіби все є що потрібно для комфортної їзди але ліквідність трошки тяжкувата

Honda CR-V 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, витрати палива, шумоізоляція

CR-V 2.4 газ/бензин. Повна комплектація. Володію вже більше 6 років. + : Дизайн,зручна,вмісткий салон і чудовий великий багажник,непогана динаміка,алгоритм роботи повного приводу,. - : пластик салону дуже легко дряпається, занадто великий розхід палива,особливо в місті 16л бензин/23л газ взимку і 15/18л влітку. Скрипи по салону задня частина,шумоізоляція салону і задня підвіска "качається" занадто,хоча в машині усе абсолютно справне. В підвіску встановлювати тільки оригінальні з/ч,заміна масла кожні 7-8 тис. км, недовговічний автоматичний натягувач ременя навісного обладнання,рульова рейка...

Honda CR-V 2013

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

дорожній просвіт, якість матеріалів, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Достался американец 2,4л для Европы из салона Украины.Когда отжимаешь кнопку "Eko",то восхищению нет предела-динамика турбированного авто.Багажник огромен.Салон уютен.Управляемость на высшем уровне.Тормоза-прелесть.Переключения коробки почти не ощущаются.Очень нравится работа круиза.Расход в столице и пока хватает полной заправки в ней 7-8л в режиме "Эко" до 130км/ч, стоит въехать в полтавскую,харьковскую,донецкую область, расход вырастает до 10л-это летом, зимой же 12-14л/100км,кроме столицы-уверен,все в качестве топлива для разных регионов.Сделал после первого хозяина замену всех масел,тех.жидкостей,регулировку клапанов и чистку дроссельной заслонки с калибровкой,заправку кондиционера,переделал под регулировку задние рычаги,вышло все в 16т.грн. с работами.Из минусов:кожаные сидения без подогрева;пластик везде,даже на картах;слабая шумка;небольшая вибрация и неравномерность работы двигателя поначалу напрягала,после разговоров с водителями хонд успокоился;ножной ручник;разный клиренс по коробам авто и всяким защитам под авто-значительно;чувствуется все на руле от дороги-электроусилитель?;отвратительная посадка за рулем,даже с учетом его регулировки на вылет;маленький бардачок;устаревшая аудиосистема,сложное управление настройками;невозможность участвовать в выборе режима привода;покупал резинку на заднюю ляду за 520грн.,чтобы не текла вода за шиворот.В целом,у автомобиля прекрасные аэродинамические свойства,он отлично ведет себя на дороге,даже на больших скоростях,управляем,очень информативно оттормаживается,а на все указанные мною недостатки после года владения ним,я уже почти не обращаю внимание.

Honda CR-V 2011

Honda CR-V 2011

якість матеріалів

Перший власник 250 тис.км 13 л / 100 км Подорожі

Автомобиль который влюбляет в себя ...если б не безудержное. стремление к новым целям остался б с ним.... Он повторяет все .в точности без нехочу....сливается с твоим темпераментом...и безотказно служит ХОЗЯИНУ... Из многих моих железных коней этот самый лучший... СР В создан для движения... И вот как раз сейчас ищу себе следующего третьего по счёту именно СР В!!!

Honda CR-V 2007

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, дорожній просвіт

- Витрата на трасі в економ режимі при швидкості в 100-110км 6,3л
- Вище 120 зростає кардинально, до 11-12л
- По місту 9л
- Є дорогі деталі, такі як шланг високого тиску гідропідсидювача, можна замінити в майстерні, і він працює на диво, економія в 6 разів.
- ТО обходися в 2500грн по матеріалам.
- За часи експлуатації мав проблеми:
з сажевим, з\'являється після 200 тис , вирішується тільки видаленням і перепрошивкою, все інше туфта.
- прорвав гідроакумулятор або демфер щеплення, топиться, вирішується заміною на б/у 70$, або взагалі вирізається кулібінами, я залишив, розумні ж люди придумали.

Висновок: надійний, сімейний автомобіль, комфортно подорожувати на великі відстані, при теплих сидіннях та адаптивному круїзі.

Honda CR-V 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість

якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, ціна, шумоізоляція

Хороше авто для сім\'Ї - великий багажник та просторий салон. Керованість шикарна, авто впевнено їде по трасі до 150 км/год. Кліренсу вистарчає щоб сміливо їхати по невеликому бездоріжжі. Особливо варто відмітити надійність авто - головне вчасне обслуговування кожні 7-10тис.
Найбільші негативні моменти - якість пластику, царапається від будь-чого та відсутність шумоізоляції. І також варто змиритись із розходом 13-14л по місту при активній їзді.

Honda CR-V 2012

Honda CR-V 2012

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість

динаміка, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Honda CR-V Executive 2012 рестайл, двигун 2.4 - я другий власник. Брав авто у друзів з мінімальним пробігом 56тис - була другою машиною в сім'ї та їздили на ній 4-5 тис. на рік. Мінуси - витрати бензину
у місті коливається від 14 до 16 літрів - залежить від відстаней та тривалості поїздок та стилю їзди.
На трасі при середній швидкості 110-120 - 9-10 літрів, тестував витрату в туман при швидкості 80-85 км/год - виходило 7.3, що взагалі для такого двигуна дуже економно.
Взимку у сніг при включенні повного приводу 17-18 л
Перша хвороба - це гальмівні заводські диски витираються максимально швидко і потрібно міняти вже на пробігу в 30-40 тис. - краще відразу ставити хорошу альтернативу
Друга хвороба - задні "колеса будиночком" - немає можливості регулювати сходження задньої осі, що з пробігом або віком виливається в проблему присадження задньої частини машини та злизування гуми і так далі. Лікується заміною задніх ричагів на регульовані - підходять з Honda Odyssey - мені поки що не світить, але в майбутньому можливо.
Плюси - комфорт, висока посадка, спинки заднього ряду сидінь, що регулюються, багато простору для ніг, кліренс. Надійний автомат – гідротрансформатор. Гарне ближнє світло - у мене стоїть заводський ксенон. У місті зручно паркуватися залазити на бордюри, але на високу прохідність не варто розраховувати - низька вихлопна і захист двигуна не дозволять сильно брати бездоріжжя. Повний автоматичний привід.

Особливості – як і всі паркетники, динаміка авто після легкових авто трохи інша, менш спритна, автомат трохи думає при різкому натисканні газу – потрібно звикнути і робити невеликий запас часу на швидких обгонах – якщо пересіли з ручної коробки. Не раджу брати 2-0 двигун - їхати не буде і витрата буде такою самою, як і 2-4, дизельні теж славляться мінімальною надійністю.
У своєму класі найдорожчий паркетник вважається і добре тримає ціну з віком – найближчий конкурент РАВ4.
Загалом дуже вдала модель, якщо знайдете живу та з маленьким пробігом – можна брати. Надійна та відносно не дорога в обслуговуванні як для повнопривідного паркету. Рекомендую.
-----------
апдейт на липень 2023 року. Зараз машинка у мене рівно 3 роки, пробіг 107 тис. за весь час окрім стандартних ТО зробив реставрацію рульової рейки весна 23 року, поміняв тяжку датчика авто регуляції фар, наморочився з заміною датчика парковки центр зад - новий коштував немало, а от бу довелось попідбирати, лише з 3 разу все підійшло. Також була мінімальна заміна сайлентів позаду. За три роки володіння ця модель довела дуже високий рівень надійності і достатньо гарно тримає ціну навіть зараз.

дорожній просвіт, шумоізоляція

270 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Шустра, кльово керована, ідеальна машинка для сім\'ї, виїзди за місто. Задоволений на всі . Ціни на запчастини може і дорогі но в мене нічого не ламалось за 2.5 роки, а заміна масла і всіх фільтрів обходиться в 3500 грн. І рік знову без будь-яких вкладень.

• Погано
    2.8
Honda CR-V 2000

Honda CR-V 2000

дорожній просвіт, якість матеріалів, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Автомобиль на любителя. Большой клиренс нивелируется резонатором, который висит у самой земли. Карты дверей шумные и убогие, дрожат хуже, чем у Вазика. Моторчики стеклоподъемников и люка слабые совсем. Шумная очень. Очень дорогие детальки салона, нигде толком не найти. Ходовка мягкая. Двигатель норм, но при условии, что за ним ухаживали.

Honda CR-V 2008

динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, керованість

витрати палива, шумоізоляція

Перший власник 350 тис.км 14 л / 100 км Сім'я

Очень доволен эксплуатацией этого автомобиля. За 13 лет ни разу не подводил на дальних расстояниях. Расход великоват, но для маленьких расходов есть другие авто. Шумоизоляция слабая, но никто не мешает поставить дополнительную, что я и сделал.
Хороший выбор для тех, кто хочет приобрести надежный автомобиль для семьи
Один момент который для себя выделил, для этой машины лучше использовать оригинальные запчасти ходовой, а именно шаровые и сайлентблоки, при больших пробегах, аналоги ходят не очень долго.

Honda CR-V 2010

Honda CR-V 2010

Один з найкращих кросоверів. Надійний, якісний, практичний, стійкий до корозії . 2.4 потужний , динамічний і економний з ГБО. Багато місця в салоні, багажнику.

Honda CR-V 2014

Honda CR-V 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування, ціна

80 тис.км 11 л / 100 км

Дуже добрий автомобіль. Не вибагливий, надійний, скоросний, динамічний і в той же час економічний, виносливий, зручний у повсякденному використанні на всі випадки життя. Всі враження від цього автомобіля тільки позитивні. Єдиний мінус - якість матеріалів салону. Але все надійно, без цвіркунів... На свою ціну ідеальне авто. Дуже рекомендую...

Honda CR-V 2016

Honda CR-V 2016

вартість обслуговування

Отличный Японский Кроссовер! Великолепный дизайн, высокая надежность авто, легкая управляемость, сильная тормозная система, продуманная шумоизоляция, мега надежный двигатель при использовании хорошего топлива.
Дизайн кузова, интерьер салона и качество используемых материалов все на высоте у Японцев как всегда, в салон приятно садится .
Ходовая сбитая крепкая хорошо подходит для наших НЕДОДОРОГ.
Места в салоне более чем достаточно для 5 человек ехать комфортно и на дальние расстояния.
Багажник вместительный все необходимое легко помещается.
Все узлы у данной модели авто очень надежны и высокопрочные, нельзя сказать что авто выпускается для пробега не более чем 250 тыс. км. Все реально сделано прочно, крепко и мега надежно.
Много нужной и полезной электроники, каждый сможет подобрать для себя самое необходимое для полного комфорта в пути.
Авто легко идет по трассе со скоростью 160 км. При этом очень комфортно совершать маневры и обгоны, автомобиль очень послушный и податливый.
Клиренс позволяет съезжать на легкое бездорожье, углы съезда одни из самых больших и правильно сделанных на переднем бампере у Хонды среди всех остальных Японских авто этого же сегмента.
Для поездок на природу я считаю это один из самых лучших кроссоверов.
В обслуживании авто не из дешевого сегмента можно прировнять примерно к Тайоте РАФ 4 и Аутлендеру да и сравнивать если и можно то только с этими одноклассниками Японского сегмента.
Кто любит линейку Хонда это авто понравится 100%

Honda CR-V 1999

простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

11 л / 100 км

Хорошая проходимость, удобный автомобиль в управлении, вместительный, хорошо держит дорогу.
Из минусов - быстро привыкаешь к проходимости.
Ремонт стоит недорого, запчасти тоже доступны, но это всё-таки кроссовер.

шумоізоляція

Легкий у керуванні, комфортний, надійний кросовер. З недоліків те що у міському циклі швидко забивається сажовий фільтр

дорожній просвіт, ціна

Надійна конструкція, великий багажник та салон, легкова керованість, середня жорсткісь підвіски. З недоліків мабуть тільки пластик обшивки салона, який досить легко отримує подряпини.
То - мастило, фільтра кожні 10тис. Приблизно 2000-2500грн.

Honda CR-V 2009

Honda CR-V 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна

Машина супер.Головне вчасно робити заміну запчастин і всіх рідин згідно з регламентом. Машина дешева в обслуговуванні.Приблизно 300-500$ в рік.
Комфортна, впевнено тримає трасу навіть при різких маневрах.Але не варто переоцінювати можливості техніки, завжди розраховуйте тільки на себе.

Honda CR-V 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

об`єм багажника, ціна

Одна из лучших машин в моей жизни. Высокий клиренс, мощный двигатель, вместительная, очень надежная, крепкая и надежная подвеска, умеренный аппетит. У меня остались самые позитивные впечатления. Словом, Хонда есть Хонда. Возможно, следующее авто будет тоже СРВ, но поновее.

Відгуки про моделі Хонда

Відгуки про Хонда СР-В по рокам

Хочете придбати Хонда СР-В та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Honda CR-V від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 544 відгука відгуків про Хонда СР-В будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.