Citroen 136 відгуків про Citroen C3

простір салону, керованість, дизайн кузова, динаміка, якість збірки

дорожній просвіт

Дивитися всі вживані Citroen C3

16 тис.км 4.7 л / 100 км Сім'я

Я завжди вибрав автомобіль за критеріями поширеності, рейтингами надійності та іншими речами. Але цей був обраний просто емоціями. Максимальна комплектація SHINE, чорний з червоним стайлінгом: дах, дзеркала, елементи в накладках та протитуманних фарах.Тут і камери, і парктроніки, стеження за полосами дороги, еплкарплей і андроід авто, пдігріви, клімат, можна робити фото через передню камеру автомобіля. З заводу сталевий захист картера, а також повноцінні шафки в крилах. Автомобіль тихий - на чистому асфальті та швидкості 100, ви можете говорити пошепкою. Дуже економічний - у місті з світлофорами, близько 6 літрів\100км. На шосе 3,9-4,2 літрів. З Києва в Житомирську область, відстань до 250км, привезли витрату 4,1л. Підвіска м’яка, але без зайвої обгрунтованості та гойдалки. Машина 2019 року, дійсно технологічно на рівні. Той самий мультимедіа з Android Auto - це чудова річ. Дзвінки, навігація з пробками та управлінням голосами - це вже 21 століття.

Citroen C3 2020

Citroen C3 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Перший власник 23 тис.км Подорожі

Найкращий автомобіль! Купила в салоні в повній комплектації shine. Ідеально підходить для поїздок по місту та для подорожей. Кліренс достатній для ям на дорогах, для поїздок за місто. Випробовано по найгіршим дорогам. В багажник влізало 4 комплекти речей для походу в гори на кілька днів. Росхід трохи більше заявленого, але не критично. Салон з якісних матеріалів, просторо, супер зручні сидіння, прекрасна акустика.
Цей автомобіль - найкращий у світі!

Citroen C3 2004

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Ідеальний міський авто.
Не зважаючи на розміри, я при 115 кг ваги, та 185 росту там розміщююсь комфортно як на передніх так і задніх сидіннях. В порівнянні з новим С3, якщо не DS, то старенький має значно кращі матеріали оздоблення та інтер'єру.
Найбільший в своему класі багажник, при тому дуже єкономічний 1,4 бензиновий двигун. Абсолютно не складна авто у єксплуатації, в порівнянні з Рено, чи гольфами тих же років.
Володію 14 років, знаю про що кажу.

Перший власник 90 тис.км 6 л / 100 км Поїздки в місті

Кращого міського авто в співвідношені ціна якість - немає!
Mini Cooper значно дорожче в ціні і в обслуговуванні,паливо їсть значно більше і не функціональній салон. Порівнювати з Ярісом,Micra і з усім корейським автопромом теж не треба. Тут класні матеріали і все на своїх місцях. Самий місткий салон в своєму класі!Не бійтесь купувати французів. За 5 років володіння і 93тис пробігу - нічого не скрипить і не гримить. До цього був Хюндай - різниця велика на користь Сітроена. Витрата палива по трасі 4,5 -5,0 літрів. Продали тільки по сімейним обставинам. Всім раджу, не пожалкуєте!

Citroen C3 2012

дизайн кузова, об`єм багажника, гальма

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, шумоізоляція

При виборі авто, детально прочитав відгуки на цьому сайті, машину переважно хвалили, за мінуси писали мало. Ну я і повівся, придбав собі дизельну машинку ніби то з невеликим розходом, комфортом і тп за свої гроші. Тільки вдарили перші морози-в салоні почало скрипіти і гриміти все, що тільки може, таке враження, що їдиш в тридцятирічних жигулях. Одразу звернув увагу на високий розхід пального-замість прогнозованих 6л/100 виявилось близько 8л/100. Тиждень експлуатації-загорілося на панелі чек і сервіс. Діагностика показала, що забитий сажевий фільтр, який дав ускладення на турбіну, яку треба міняти. Ремонт 500$ і це перед самими святами. Я розумію, що мені просто міг попастись запущений автомобіль, недоліки якого вміло приховав продавець. АЛЕ, ХОЧУ ЗАСТЕРЕГТИ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ПЕРШИЙ РАЗ ШУКАЮТЬ ДИЗЕЛЬНЕ АВТО, ЩОБ ПРИ ПОШУКУ ЗВЕРТАЛИ УВАГУ НА СТАН САЖЕВОГО ФІЛЬТРА, ПРО ЯКИЙ ЧОМУСЬ НІКОЛИ НІДЕ НЕ ПИШУТЬ, ЯК ПОКАЗУЄ ПРАКТИКА, КРАЩЕ ЩОБ ВІН ВЗАГАЛІ БУВ ВИРІЗАНИЙ. І у висновку скажу, що це був мій перший і останній досвід як з французами так і з дизелями.

Citroen C3 2012

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, керованість, шумоізоляція

225 тис.км 4.8 л / 100 км Поїздки в місті

Авто на всі випадки життя. Дешеве обслуговування, надійний, зручний. Дуже економний та теплий.

139 тис.км 6 л / 100 км

Купила Citroen C3 Pluriel два місяці тому назад через авторіа. Машина пригнана з Німеччини. Рік випуску 2004,але куплена в салоні аж в грудні 2005.
Не знаю, я водій початківець, але машинка шустра. Це про неї можна сказати чітко. Чи в місті, чи на трасі, просто біжить і не відчувається швидкості. Дуже маневрна.
Я хотіла завжди 2-дверну, спершу думала про джипи Suzuki Grand Vitara 3d,потім про mitsubishi pajero 3d.Але теж важлива була ціна. Вони дорожчі, а грошей не було.
Якось просто зайшла на авторіа і десь час від часу по місту глипкала на сітроєни с1, і тут бачу свою машину... Я не бачила цієї моделі ніколи і я просто закохалася. І важливо, що ціна також була 4500$.
Я поїхала і купила.
Все в ній було ок, тільки щеплення в одному місці затинало і я часто глохла бо затинало в тому місці де бере. Проте, заплатила 800грн.за ремонт, майстер продув циліндри і нема проблем.
Я луже задоволена. Машина візуально також не виглядає на свій вік, чиста, охайна. Зрештою можете глянути на фото????????????

Citroen C3 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, об`єм багажника, вартість обслуговування, шумоізоляція

Перший власник 60 тис.км 6 л / 100 км Сім'я

Дуже класно. Після вітчизняних авто - це круто. Мінімум комплектації - мене влаштовує. Авто купляв у автосалоні. Розхід палива трошки більше ніж у виробників. На 50 тис. пробігу заміна по гарантії бензонасоса паливного баку. Але в наслідок не компетентності наших фахівців на фірменому СТО втратив близько 15 літрів палива на АЗС при заправці до повного баку. При гарантійній заміні паливного насосу робітники сервісного СТО не вірно встановили прокладку. А загалом дуже гарне авто. витрати на гарантійні ТО близько 3 тис. грн на кожні 10 тис. пробігу. РЕКОМЕНДУЮ! Хто ще сумнівається.

Citroen C3 2007

Citroen C3 2007

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт

Дуже зручний для міста автомобіль, особливо для Львова, бо паркомісць не так багато у центральній частині.
На перший погляд маленьке авто, досить вмісткий багажник. Полюбила цю ластівку з першого погляду та першого км. їзди
По ТО, старалися обслуговувати в одного і того ж майстра щоб нічого не пропустити замінити. І за це машинка їздила -як книжка пише.
За 7 років користування замінила вихлопну, бо почала псуватись, і був глюк з рльовою рейкою не ремонтували, а замінила, все решта розхідники-масла,фільтра, тормозні колодки, стійки,ГРМ....
З мінусів - якщо вітер сильний то на трасі погано тримається дороги, ну хіба що їхати 60-70км. І низький кліренс

Citroen C3 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

Перший власник 16 тис.км 5.5 л / 100 км

Умный, стильный автомобиль. Самый широкий в В-классе. Отличная управляемость и тормоза, хорошая шумка, мягкая непробиваемая подвеска, отлично держит дорогу. Просторный салон, который даже в минус 20, прогревается за 5 минут, с зеркалами и задним стеклом.Подогрев руля точно не нужен. Очень тёплая, не смотря на наличие только кондиционера. Окна не потеют. А самое главное расход бензина, как дизеля от 3.9 при 90 км/час до 8 литров в жару, по трассе 140/150 км/час с кондеем, на полную мощность. И конечно наличие у PSA оцинковки их авто. И С3 не исключение. Это я считаю одним из самых главных условий, при выборе автомобиля. Необходимо только заправлять качественный 95-й. И менять масло каждые 10 тысяч, при чем лить только рекомендуемую синтетику. И обещают, что три цилиндра этого двигателя - Евро 6, с титулом Двигатель года, проживут и уже живут, не менее 200 тисяч км пробега.

Citroen C3 2010

Citroen C3 2010

дизайн кузова, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, ціна, шумоізоляція

Поїздки в місті

Автомобіль для сім\'ї, дуже зручний, сидіння регулюються, повністю розкладаються задні сидіння. М\'яке, містке авто.

коробка передач

Терпеть не могу предвзятого отношения к этим двигателям. Идиотизм полный исходящий из уст гаражных слесарей....они одноразовые, не ходят, не ремонтируются...бред полный. Я видел машины с пробегом 300 без вскрытия головы. Умники учите мат часть и ремонтируете VW Group с пробегом 100

Перший власник 14 тис.км 5.5 л / 100 км Поїздки в місті

Комфорт, маневренность, дизайн, клиренс, динамика, расход и это еще не все плюсы, о них можно говорить долго!

вартість обслуговування, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

Маленький и шустрый авто. Для поездок семьей по городу. Для двоих подойдёт и для небольших путешествий.

Citroen C3 2011

Citroen C3 2011

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, простір салону, шумоізоляція

Придбав даний автомобіль. Колись вже мав сітроена але C4 гранд пікассо. Склалися обставини що стихійно купив С3 Сітроен 2011р.в. Брав наосліп не перевіряв нічого, завів дав гроші і поїхав. Брав авто на 2 тижні, щоб закрити питаннч Різдвяних свят. Що можу сказати, якщо коротко- залишаю дане авто як друге авто в сім\'ї.
Переваги очевидні- надзвичайно економічна, траса 3-4 л/100км.
Місто максимум 5,7л1/100 км.
Це з прогріванням, газуваннямм, корками, і просто залишити нехай попрацює я зараз поїду.
Наступне комфорт, машина бюджетна, базова комплектація- але у французів база- це муььтируль, обмеження швидкості, круїз контроль, підігрів сидінь, протитуманки, кондиціонер і гарна оптика в темну пору доби . Авто маневрене, по місту чудовий варіант, особливо короткі поїздки школа робота магазин... За містом на недалекі відстані все ок, але нудно... Немає шумки, все чути, мотор гуде після 2500, а це при швидкості 100 км. Не має дригу, бо мотор 1,4 дизель- це 82 чи 85 коників. Короче - це не трасовик. Але 100-150 км за місто це критично, випробував. В подорож далеку чи на море- буде важко таким авто їхати, тому для таких цілей не годиться. Ремонт- поміняти масла , розхідні матеріали- недорого. Порівняти маю з чим. Адже перед цим був jeep Cherokee та Passat b7. Тому С3 для міста авто супер. Маленьке, прохідне зимою, не низька машина, малий розхід і доволі вмістка.

об`єм багажника

34 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Отличное авто для города и не частых поездок 500+ км.
По технике все хорошо. Отличный автомобиль. Цена качество оправдано в авто.
За 34 тыс пробега небыло вопросов или замечены недостатков. Пара двигатель + коробка айсин 6 ст Отличное сочетание.

• Погано
    2.0
Citroen C3 2015

Citroen C3 2015

150 тис.км 7.9 л / 100 км Сім'я

Не автомобиль, а тазик. Сломалось все что только могло. Ходовая очень слабое место. Двигатель слабый. Места в салоне очень мало. Про материалы я вообще молчу. Лучше велосипед чем этот автомобиль.

Перший власник 52 тис.км 5.4 л / 100 км Поїздки в місті

Сучасний, комфортний, технічно оснащений автомобіль. Прекрасно підходить як для міських поїздок, так і для дальніх подорожей. Надійний і економічний. Найкращий автомобіль свого класу.

Citroen C3 2003

Citroen C3 2003

За все время "Жужа" так машину называла моя жена, она нас только радовала. Достаточно вместительная как для своих размеров, отличный городской автомобиль, хотя и по трассе я особо неуставал с моим ростом по два метра Киев - Одесса 5 часов. С мотором 1.6 резвый приятный в управлении, плюс хорошая комплектация: круиз, климат - контроль, датчик дождя, света и многие другие мелочи присущи этой марки, и это всё работало отлично хотя машина 2003 года. Правда был нюанс с роботом, но киевский гуру по Ситроенам Володя всё исправил за очень адекватую сумму. Честно было немного жаль продавать.

Citroen C3 2008

Citroen C3 2008

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, ціна

Отличный автомобиль. За всё время эксплуатации, а это 8 лет, ни разу не подвёл. Расход радует, в городе 6-6,5 литров. Кузов оцинкован. Машину рекомендую! Единственный маленький минус,- это клиренс, хотелось бы больше. А так супер.

Відгуки про моделі Сітроен

Відгуки про Сітроен С3 по рокам

Хочете придбати Сітроен С3 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Citroen C3 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 136 відгуків відгуків про Сітроен С3 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.