Audi 131 відгук про Audi Q7

простір салону, керованість, динаміка, якість збірки, дизайн кузова

вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Audi Q7

Audi Q7 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива, гальма

200 тис.км 14 л / 100 км Подорожі

Що можу сказати. Дане авто в мене вже рік, проїхав на ньому майже 30т кілометрів. Супер двигун 3.0 TFSI на 280 к.с. - європейська модифікація. Дарує прекрасні емоції в їзді. Розхід палива по трасі 9.5-10.5л на швидкості 110-120 км/год, по місту 14, в пробках 16.

Всі пугали мене тим що двигуни ці їдять масло як не в себе. Так, вони їдять, але в мене моє авто їсть всього 150-200г на 1000 км, що взагалі норма враховуючи пробіг та допуск по заводу 400-500г на 1000 км. Робив замір компрессії та ендоскопію на 180т, порядок повний, двигун з заводу вже гільзований чугуном.

За весь час що авто в мене я міняв тільки передній редуктор, почав був не з того не з сього вити коли скидуєш оберти. По всьому іньшому питань взагалі немає. ТО кожні 7500 км, оригінальне масло та дорогі фільтри.

Кліренс просто вау, по бокам 36 см, по середині 32 см, їздив там де я б ніколи не подумав що на авто можна проїхати, повний привід Quattro це щось. Вилазить в гору майже на холостих.

Audi Q7 2010

Audi Q7 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна, шумоізоляція

вартість обслуговування, гальма

Володію даним авто вже 1,5 роки, приганяли з Канади, машинка була трішка вдарена в передню праву передню, що зразу захалтурили перекупи на швидку руку та були стерті гальмівні диски з колодками в 0, тому все пішло під заміну, разом з болячкою це моторчик клімата, який коштує щось близько 700 грн і в принципі все. Заправив в машину новий фреон, замінив всі рідини і перевірив усі болячки цієї авто, а в неї їх не багато, якщо попадеться гарна комплектація. За увесь час експлуатації авто вона не підвела менен ні разу, авто дуже комфортне та велике, багажний відсік дуже здивував своїми нішами та обємом. Також після видалення сажового, відключення ЕГР та відключення адблю, з додатковою прошивкою мозгів, тобто маленьким чіптюнінгом з 224 кіньських сил стало 280 і авто поїхало з новим подихом, що в даному діапазоні не є шкідливим для авто і вона поїхала на 2 секунди краще нової по паспорту. Однак одного разу я поставив своє авто на 10 днів і сів акумулятьр, що призвело до скидування моєю авто всіх налаштувань чіптюнінга і вона знову стала 224 конячки, але без сажового всежтаки різвенько йде. Дуже подобається кліренс і ергономічність підвіски а також те що вона їде як танк і не застряє навіть в дуже поганих умовах. Тачка класна всім рекомендую, але в ПРАВИЛЬНІЙ комплектації, НАГОЛОШУЮ!
Далі про болячки і погані комплектації:
Нерекомендується брати ауді КУ7 з такими моторами: 3.0 бітурбо бензин, вони всі жруть масло від задирів в циліндрах ще до 100 тис і потребують капіталки, однак ця проблема вирішується тільки повной проточкой і гільзовкою циліндрів.
Самі надійні з бензинових це старі 3.6 бензин та 4,2, з дизельних це 3.0 та 4.2, а вже 6.0 дизель потребує постійного догляду, щоб він служив довго. На деяких двигунах 3.0 дизель,які є флагманом цієї моделі з модифікацією CASA були проблеми з ТНВД, він виходив зі строю та гнав стружку в паливну систему, що дуже потім дорого вимивати.
По болячкам з навісного та внітрішнього скажу, що вони як на Кушкі так і на каені так і на таурегі одинакові, а це:
1 Вентилятор печки виходтть зі строю
2 Бачок антифриза протікає
3 Розлерметизація проводів коробки та підняття масла під
сидіння пасажира та заливання блока коробки маслом.
4 Система пневмопідвіски - у зимній період.
5 Безключовий доступ - у зимній період.
6 Система трапеції правого двірника
7 Скрип люка
8 Моторчик відкривання лючка бака у зимній період
9 Автоматичний механізм ручника у зимній період.

Це мабуть основний список болячок даного авто, і не факт, що всі вони, або навіть половина вилізе за 10-15 років, більше того якщо деяких з цих опцій немає в комплектації.
Круто що у даного авто як і у всіх ауді оцинкований і добротний кузов, але вздуватись фарба ізза окислення дуже полюпляє, зокрема потрідно поглядати під ручками дверей, на ляді багажника, на внутрішніх нижніх частинах дверей та на ляді багажника. В загальному авто дуже подобається, продавати не збираюсь, залишив 18 диски на зиму а на літо поставив 20 і навіть на них машина мяка та збита влітку. Підвіски що аналогові що пневмо у них дуже надійні, якщо ганяти то 100 тис ходить а якщо дерегти то і 200-300 ходять без заміни деталей. Всі рідини міняються легко без замудрених моментів. Єдина дорога заміна це цеп ГРМ, в основному вона проситься своїм лязгом при холодній заводкі двигуна десьвід 200 до 300 тис пробігу але є екземпляри які проїздили і до 400-450 тис.
В загальному авто дуже надійне, беріть не пожалкуєте, але попередньо перевірте болячки і комплектацію

вартість обслуговування

Перший власник 85 тис.км 9 л / 100 км Поїздки в місті

Машина від якої кожен день отримуєш задоволення. Дуже комфортна, економна, надійна. Ніколи не підводить. Головне брати офіційну і не биту. Продав, тепер не уявляю яку брати наступну. Ідеальне авто для всієї сім‘ї.

205 тис.км 9 л / 100 км Подорожі

Машинка класна на всі випадки життя, 3.0 TDI динаміка просто огонь!!! Розхід приемно радуе дякуючи 8-ми ст акп, в обслуговувані досить проста та надійна, акустика, комфорт, і тд...на вищому рівні....Рекомендую...

витрати палива

Катаюсь на даному авто рік. Дійсно катаюсь та насолоджуюсь.Привіз зі США. Двигун 3.0 TFSI, повний привід, 8- ми ступінчастий автомат.
Чесно тільки позитивні емоції, особливо взимку на наших дорогах.
Взимку заїжджав ним в такі місця, де Mercedes Gl та Jeep Grand Cherokee пасовали.
Про часті поломки не правда, хоча на моєму авто 134 т.км. достатньо надійний та витривалий автомобіль.
Був власником багатьох марок авто, але AUDI дійсно преміум авто. Від комфорту та гарної акустики до безпеки та контролю на дорозі.
Відчуття захищеності та турботи про водія та пасажирів авто.
Був готовий до 13-16 л. на 100 км. в місті
Та 9-13 поза містом.
Авто варте таких витрат.
Гарне сімейне авто,
без кордонів у використанні, хоч у ліс, хоч на ділову зустріч.
Мінус тільки один- скрипучий панорамний дах.

вартість обслуговування, гальма

Перший власник 126 тис.км 9 л / 100 км Сім'я

Замечательный автомобиль во всех смыслах.
Первый, задержавшийся у меня более 6 лет. Надежный, добротный и экономичный автомобиль для комфортных поездок, особенно с семьей. Да, визуально, на сегодняшний день внешний устарел, но зато Вы получите, действительно надежное средство передвижения. Ведь в этом кузове он выпускался с 2003 года, и к концу выпуска завод устранил все болячки. У меня был выпуск 2014 года с 8 - ми ступенчатой АКПП. За время эксплуатации не возникло ни каких сюрпризов, только плановые ТО и расходники. На момент продажи не менялись - ни стойки, ни рычаги, ни сайлентблоки...стояло все заводское.
Теперь немного о машине. Это не зажигалка "для погонять", а высокое и большое семейное авто с удивительной проходимостью и комфортом. Я живу за городом и за это время испытал все прелести обладания Q7. Не важно куда и при каких погодных условиях вы будете ездить. Она везде пройдет: то ли глубокий снег, то ли выезд на рыбалку по бездорожью, про нормальные дороги вообще промолчу. Немного о расходе - трасса 7-8 л, в зависимости от скорости; в городе по глухим пробкам у меня больше 10,5-11 л не выходило; в смешанном цикле 7,5-8,5 л.
Так что смело приобретайте Audi Q7, но только крайних годов выпуска 2013-2015 с 8 - ми ступенчатой АКПП.

динаміка, витрати палива

ціна

192 тис.км 10 л / 100 км

Хочу поделиться своими впечатлениями от владения Ауди Q7 2013 г.в. пробег 192000.
Комплектация: 3.0 ТДИ CRCA , S-LINE,Webasto,Аудио-система BOSE, Aisin 8ст. ,пневмо. Машина не самая лучшая у ВАГ и не самая лучшая в мире..Но очень хорошая во всём..Динамика , расход, комфорт, качество музыки,прекрасно держит дорогу, надежная.
За весь период , два года -обслуживание у оф.дилера.За тем каждые 10 тыс.км замена масла и фильтров. На 80,140 тыс.замена масла АКПП. За весь период 4 замены колодок и раз диски. Менял дворники..Были замены: антифриза , жидкости ГУР, тормозной жидкости. Два раза в год промываю соты радиаторов водой..Два-три раза в год заряжаю АКБ.который еще не менял.Этой зимой на уклонах и поворотах начал пищать моторчик печки.
И на этом всё. Всё меня в этой машине устраивает..Но удовольствие не дешевое..В 2013 году отдал 130 тыс.долларов Сейчас средняя цена 25 тыс. И это за машину которая на мой взгляд только прошла обкатку.Да сейчас могут быть вложения в ремонт..Но как мне кажется не такие большие потери..С учетом того что даже 500 тыс.км.для этой машины не предел..Если правильно ее использовать..Всем удачи.

вартість обслуговування, ціна

Перший власник 159 тис.км 11 л / 100 км Поїздки в місті

Лучший кроссовер в классе, надежный, экономичный, проходимый, семейный, комфортный, супер авто.

95 тис.км 13 л / 100 км Подорожі

Стильный, Надежный, Современный, Высокотехнологичный, Максимально динамичный кроссовер с большой БУКВЫ.
Не машина, а МЕЧТА если одним словом!
Динамика фантастическая, можно легко позади себя оставить весь поток машин.
Надежность максимально возможная, крепкое кузова, много подушек безопасности, адаптивный круиз контроль помогает легко сбрасывать скорость при возникающем препятствии.
Отделка материалов салона превосходная, все находится на доступном расстоянии у водителя под рукой.
Ходовая очень мягкая и комфортная полная противоположность жесткой БМВ Х5. Авто рассчитано в первую очередь на комфорт в передвижении. Но зубы показать на дороге вполне можно, динамика выстреливает превосходная.
Коробка автомат переключается быстро и бесшумно, неслышно. Двигатель если заправлять хорошим топливом легко отхаживает 400 тыс. км. проверено. Если обслуживать как положено вовремя по регламенту авто практически ломаться не будет, очень надежная сборка у Немцев!
Клиренс отличный можно легко съезжать в лес по грибы!
Места в салоне более чем достаточно, легко помещается огромный мужчина с ростом 190 см. и весом более чем 140 кг. как спереди, так и сзади.
В багажник помещается все что пожелаете, места предостаточно!
По деньгам в обслуживании авто из ДОРОГОГО сегмента, можно сравнить приблизительно с Туарегом и Х5 Немцами.
Ауди Q7 подойдет для состоявшихся уверенных в себе Мужчин с хорошим материальным достатком!

Audi Q7 2017

Комфортний і надійний автомобіль. Поний привід просто бомба. Дизайн супер.

Audi Q7 2007

Audi Q7 2007

Удобная машина в езде , комфортная, нету чувства неудобства
Хороший дизайн
Крепкая и надежная, за время эксплуатации ничего не влаживалось
По городу 13 литров брала
По трассе 11
Коробка автомат у них надежная
По электрике не работал моторчик по регулировке зеркал и повторитель поворотника в зеркале, цена его 2000 гривен

витрати палива, вартість обслуговування

Качественное, надежное и долговечное авто при своевременном обслуживании! Из дорогого сервиса это замена цепей и масла АКПП, ну за комфорт и удобство нужно платить! Расход топлива от 9 до 14 в среднем 10-11! При агрессивной спорт езде до 20 если ложить стрелку тахометра!

Audi Q7 2018

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, шумоізоляція

гальма

Перший власник 4 тис.км 13 л / 100 км Сім'я

Эксплуатирую всего лишь неделю, пробег 4 тыс км, 2.0 tfsi
Пересел с Финика Q50, едет очень уверенно по трассе, мягко плывёт, очень понравилось как держит дорогу, кренов не чувствуется вообще и не клюёт, как налегковом авто, шумка классная, не смотря на 2 литра достаточно не плохо стартует, но думаю на 3 л веселее, но брали не для гонок, поэтому лично меня устраивает
Салон очень просторный, эрогономичный, отделка салона очень качественная .
Единственно чего не хватает это тормозов, финик тормозит куда лучше, ну возможно это из за того что это авто тяжелее в полтора раза чем легковое авто
Посмотрим как будет дальше
А так всем доволен

гальма

Перший власник 4 тис.км 13 л / 100 км Сім'я

Эксплуатирую всего лишь неделю, пробег 4 тыс км, 2.0 tfsi
Салон очень просторный, эрогономичный, отделка салона очень качественная .
Посмотрим как будет дальше
А так всем доволен

Перший власник 90 тис.км 12 л / 100 км Подорожі

Комфорт, динаміка та якість
Автомобіль на всі випадки життя.
Такий автомобіль не може не подобатись

Автомобиль отличный. Очень комфортный. Надёжный. Практичный и очень удобный

Audi Q7 2006

дизайн кузова, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, керованість

вартість обслуговування, гальма, ціна

Перший власник 169 тис.км 9 л / 100 км Сім'я

Хороший та надійний автомобіль, гарно керується на великій швидкості, дизайн стриманий і в водночас радує людське око, багажник великий, салон просторий, панорама не скрипить! Гальма могли і бути трохи кращими, і ціни на ТО в офіціалів просто космос, злетів з гарантії і не пошкодував, авто надійне, не ламається, тому можна обслуговувати і у гаражі...
Авто повністю мене влаштовує, сміливо рекомендую до покупки!

Audi Q7 2013

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

дизайн кузова, вартість обслуговування, ціна

124 тис.км 14 л / 100 км Подорожі

Отличный автомобиль, крепкий. Всё работало и не доставляло хлопот. Немного высоковат расход, но при умеренной езде нормальный. Отличный дорожный просвет. Очень не нравился свет, с фарами нужно что-то мудрить.

Audi Q7 2006

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива

вартість обслуговування, ціна

Перший власник 130 тис.км 9 л / 100 км Сім'я

Ауді ку 7 - 3.0 тді 2006 - хороша та надійна машина і як для такого класу досить економна,салон і багажник вражають своїми розмірами,підвіска добре тримає дорогу навіть при 260 км/год,на автобані у Австрії перевіряв. Прохідність по бездоріжжю теж на високому рівні,але тільки при вимкнутому ESP якщо цього не зробити то ESP душить мотор і ви засядете по-серед поля у болоті. Також у цій машині є секретне інженерне меню,яке AUDI приховало від звичайного користувача,але якщо знати як у нього увійти то можна добряче переналаштувати автомобіль під себе...

Audi Q7 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

Автомобиль был куплен у официального дилера в Одессе в сентябре 2015 года дизель,до этого была в старом кузове 2006 года бензин 4.2 350 лошадок со всеми допами,панорама, пневма,датчики мёртвых зон и так далее.Но эта машина хоть и дизель но по динамике Разгона не уступает бензину 4.2 с её 350 лошадками,хоть в ней и 282 лошади но их с лихвой хватает для динамичного разгона и обгона любой машины.а в режиме спорт так ваабще летит как пуля.в дизельной комплектация получше,тут и подсветкой интеллектуальной всего салона авто,парковка заднего вида и всех сторон и дотяжка дверей, електро ручник,помощь при спуске и подъёма в горку,автоматический ассистент дальнего света, Алькантара, ионизатор встроенный в торпеда,дневные ходовые огни,вообщем машина очень удачная и жаловаться на неё грех,но есть и тёмная сторона, маленькая но тёмная,когда идёт дождь и работают дворники система сама всё время подсушивает колодки методом поджимания колодок.Поэтому колодки задние стёрлись на 10 тысяч а передние на 15 тысяч,и ещё на 35 тысячах где-то начала тарабанить цепь,но всё поменяли по гарантии,цепь натяжитель успокоители и всё звезды.сейчас 56 тысяч пробег,2 тысячи назад поменял колодки тормозные диски и поставил перфорацией Отто Зимерман.останавливаться стала как вкопанная.

Відгуки про моделі Ауді

Відгуки про Ауді Ку7 по рокам

Хочете придбати Ауді Ку7 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Audi Q7 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 131 відгук відгуків про Ауді Ку7 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.