ЗАЗ 1 відгук про ЗАЗ 965 1989 року

2.0

якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

дорожній просвіт

Дивитися всі вживані ЗАЗ 965 1989
ЗАЗ 965 1989

ЗАЗ 965 1989

Слабая подвеска ,та и было очень трудно достать сначало зп ну а сейчас все внорме,

Надежный авто економичный неприхотливый ,без ремонта двигателя и коробки передач

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 45 відгуків про ЗАЗ 965
  • ЗАЗ 965 1970

ЗАЗ 965 1970

ЗАЗ 965 1970

Отличная проходимость

Проблемы с электрооборудованием,частый перегрев двигателя

Легендарный ЗАЗик, с обидным прозвищем"горбатый". ЗАЗ 965 является первенцем Запорожского завода. Он разрабатывался как массовый автомобиль для народа. Отличный вариант для начинающих автомобилистов, так как простота в конструкции позволяет разобраться даже первокласснику, разобрать и собрать его можно было даже на колени. Многие мальчишки того времени мечтали о горбатом запорожце. Автомобиль обладал шикарной проходимостью, благодаря задней независимой подвеске. Легкий в управлении. Комфортно себя чувствовал как на трассе, так и на бездорожью. Кстати не смотря на свой маленький внешний вид, внутри был очень вместительный и комфортный. Машина просто супер. Правда в наше время мало где увидишь такой автомобиль. А тем кому удалось приобрести, стараются сразу тюнинговать. Что на мое мнение лишнее. Горбатый и так богат своим колоритом.

Artem1402

Дивитися всі 1506 відгуків про ЗАЗ
ЗАЗ 1103 Славута 2014

ЗАЗ 1103 Славута 2014

об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

Перше моє авто після автошколи. Цікавий досвід. Дісталася скажемо у спадок. Батько зробив повну обробку авто «мотюлем», авто не гнило. Машина супер дешева в обслуговуванні. Щоб часто щось ламалося, не скажу, але постійні хвороби були. Тросик щеплення, рвався раз в рік точно. Датчик оборотів, кожні кілька місяців міняв. Решта вроді норм була. Ціна запчастин супер дешева, але якість жахлива. Із плюсів, воно їхало і було по кишені. І можна накачати руки, там підсилювача керма немає. Комфортно їхати було 90-100. Далі вже ревіло надто гучно. І машина була, як жива, все рухалося і це страшно. Гальма там відсутні, але на той час призвичаївся і гальмував норм, знав коли починати гальмувати. Навіть зимою проблем особливих не було, але нюансів купа. При найменшому дощику лобове скло пітніло, і ти нічого не зробиш з тим. Той дуйчик то жах. Зимою в мороз звідти летів сніг. Як згадую, аж тіпає. Якість матеріалів супер погана. Комфорт відсутній і навіть від'ємний. Світло від фар, як від свічки, однієї. Склоочисник виконує свою функцію тільки з легеньким дощем, у іншому випадку там ніц не видно. Багажник там є і в принципі для моїх потреб його вистачало. Доречно буде сказати, що в машину влазило 3-є чоловік вагою по 100 кожен і ми могли їхати. Чи я б колись купив це авто собі, навряд. Чи я б купив це авто, як перше, для навчання - теж ні. Чи я б хотів на ньому ще поїздити - точно ні.

Микита

Відгуки про моделі ЗАЗ