3 900+ відгуків про 2003 року

Мої відгуки →
  • 5 Ціна
Не знаю кому как . Мой первый дизель ни разу не подвел . Ни разу не было, что бы не заводился даже при -20 . Турбина . Топливная . Динамика ? Всё шикарно . Очень просторный и надёжный авто + расход как по мне приятный после бензиновых Динамика/Расход/Года в соотношении . После данного авто буду брать только турбо дизель . Из минусов просвет маловат, но ездить можно главное аккуратно . Так же пороги и низ дверей страдает . По остальному, машина стоит своих денег . Для семьи самоё оно , выполнит любые желания.
Артур05 березня 2021
Дивитись ще 802 відгука про Ford Mondeo →

4.6 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, простір салону
  • 5 Ціна
Надійність двигуна, з ресурсом в 350-500 тис. км., КПП та ходової частини авто енергоємність якої підкупає . Також повна двостороння оцинковка кузова - це дуже великий плюс! Якщо авто не було в ДТП, то за стан його заліза можна навіть не думати! Мінуси, які мене не влаштували, це розмір салону, тому що мій зріст 195 см. Але якщо в авто буде їздити не велика людина, або дівчина, то це ідеальний варіант! Також на швидкості більше за 120-130 км на годину втрачається стійкість авто на трасі, тому краще цю межу не перевищувати. Регулярне ТО мало не великий кошторис: заміна мастила та всіх фільтрів вкладалася у 1500+/- гривень. Заміна ременя ГРМ, та ременя додаткового обладнання - 3500-3800 гривень. Головним рецептом надійності є вчасне ТО і ви будете їздити на автомобілі довго і без проблем. В ремонті машина була тільки в наслідок втручання не грамотних сервісменів, та звичайної амортизації деталей, які служили навіть довше за строк регламентої заміни!
Олександр05 березня 2021
Дивитись ще 114 відгука про Renault Clio Symbol →

4.2 Відмінно
дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість
180 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я
  • 3 Ціна
Нет машины лучше в мире чем фольксваген гольф четыре. двигатель 1.4 бензин 55квт - слабоват. 1.6 хорош. 1.9дизель-просто красавец. А в остальном гольф в рекламе не нуждается и даже в 15-20летнем возрасте, это машина.
...05 березня 2021
Дивитись ще 111 відгук про Volkswagen Golf IV →

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
коробка передач
  • 5 Ціна
Приятно удивила подвеска, очень мягкая и энергоёмкая прям для наших направлений. Очень радовали всякие плюшки, такие как датчики света и дождя, датчик давления в шинах, климат, полный эл. пакет, без ключевой доступ, подогревы всего чего можно подогреть и все это по цене Ланоса с кондиционером! Не дорогая и не капризная в обслуживании. Из минусов это постоянно воющая коробка и лакокрасочное покрытие, у меня полез лак на крыше потом на капоте и хлопушке, кузов оцинкован, лак на скорость не влияет значит едем дальше.
Артур04 березня 2021
Дивитись ще 1011 відгук про Renault Megane →

• 3 Керування
  • 5 Ціна
Третя по рахунку зафіра і шоста машина загалом. Перша була зафіра б, від якої позитивні емоції тільки коли вона їхала, сервіс викликав протилежне. Друга зафіра була 2000 м роком, з двигуном 1.6, і третя на даний час 1.8 бензин. Пробіг, рідний в 140-тис. Купляв у першого власника з сервісною книжкою. Зауваження наступні.в машині є дефект з заводу, в ній живе свірок який мігрує падло по салону. По ходовій зауважень нуль перед макферсон зад балка, запчастини копійчані. Масло фільтр, і якісний бензин. Салон то мрія багатодітного тата, але не моя, всупереч додатковому ряду сидінь, народу влазить багато, але з дружиною заду місця мало. Могли б задню спинку зробити відкидною назад для трансформації у велике м\'яке місце для вантажів. Зрештою досить хороша, відносно економна і надійна машина за свої гроші.
Юрій02 березня 2021
Дивитись ще 455 відгуків про Opel Zafira →

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
260 тис.км Сім'я
  • 5 Ціна
Хороший і надійний автомобіль.Повністю обслужений, стоїть новий акумулятор, має автономний догрівач ебершпехер, шкіряний салон, телефон, клімат-контроль, круїз-контроль і багато іншого.
OЛЕКСАНДР02 березня 2021
Дивитись ще 433 відгука про Opel Omega →

• 5 Ціна
Бомба, а не машина. Комфортна, економна, Мягка, кращої машини не треба.
Александр02 березня 2021
Дивитись ще 579 відгуків про Audi A4 →

5.0 Відмінно
динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Хороший скутер і для міста і для села не є дуже маленьким, але і не дуже великим надійні мотори багато запчастин в любому мото магазині дуже прості механізми розбереться навіть дитина.
Антон02 березня 2021
Дивитись ще 2 відгука про Honda Tact AF24E →

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, вартість обслуговування
  • 4 Ціна
Комфортний, практичний, економний, надійний, витрати на ТО складали від 2 до 3-тис грн, в цілому авто сподобалося.
Микола28 лютого 2021
Дивитись ще 29 відгуків про Opel Signum →

• 4 Ціна
Дуже надійне і витривале авто. Просторий, теплий, комфортний салон, впевнена і надійна у русі, доступні і по середнім цінам запчастини...
Petro27 лютого 2021
Дивитись ще 956 відгуків про Toyota Camry →

400 тис.км 8 л / 100 км Комерційні перевезення
  • 5 Ціна
Хороший автомобиль. Был у меня более 8 лет. Мотор2, 3 очень надежный и беспроблемный. То, что здесь пишут "знатоки", что выхаживает150-200тысяч полный бред. За 400 тысяч масло ни разу не доливалось и заводится в любые морозы. Машина очень хорошая и удобная, в ремонте, которые были редкостью, не дорогая. Продал т. к. нужна была машина меньше и пассажирская. КПП на385 тыс. Поменял один синхронизатор, все остальное было ОК.
Евгений26 лютого 2021
Дивитись ще 26 відгуків про Fiat Ducato груз. →

4.4 Відмінно
дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, ціна
керованість, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Хороший, надёжный автомобиль ! Управляемость на 4- Шумоизоляция на 3 Больше нареканий нет !
Александр26 лютого 2021
Дивитись ще 631 відгук про Nissan X-Trail →

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
180 тис.км 4.5 л / 100 км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Сказочно -крутой вариант автомобиля для Киева! Smart CDI это фановый автомобиль с расходом в 4.5литра! Преимущества: 1. Из-за своих размеров, Smart не забирают "быстрые эвакуаторы". 2. Всегда можно запарковать ! НИ ОДНО АВТО С ЭТИМ НЕ СПРАВИТСЯ- только SMART 3. В нем есть необходимый комфорт, кондиционер, маневренность, скорость со старта до 60км - SMART сделает многих. 4. Его неоспоримый плюс в том, что на нем как на картинге, скорость ощущается быстрее. 5. Панорамная стеклянная крыша -любой светофор видно через неё. 6. БЕЗОПАСНОСТЬ: низкий центр тяжести, прекрасная курсовая устойчивость, благодаря эффективной электронике. Можно закладывать немыслимые повороты, Smart устойчивее любого джипа. Гениальное решение пассивной безопасности в виде капсулы Tridion в форме яйца, то есть самой крепкой природной архитектуры и перераспределяющие энергию удара элементы, под абсолютно нержавеющим крепким пластиком – уникальные, надежные и практичные инженерные решения. При ударе ForTwo CDI весом 805 кг попросту отскакивает в то время, как несколько тонн обычного автомобиля продолжают по инерции все крушить на своем пути. Стараниями научных достижений в области пассивной безопасности от Mersedes, элементарные законы физики направлены не только на поглощение удара, но более того – на передачу энергии повреждения объекту, с которым Smart сталкивается. За 20 лет истории Smart все краш -тесты в самых разных странах показывали и продолжают демонстрировать абсолютное преимущество в области безопасности автомобилей Smart среди автомобилей малого класса!
Bogdan25 лютого 2021
Дивитись ще 78 відгуків про Smart Fortwo →

якість збірки, простір салону
  • 4 Ціна
Авто сподобалось! Говорю у минулому часі, бо втратив у ДТП. Нам з моєю дружиною на трасі виїхав на зустрічну Фольксваген Шаран. Лексус нас врятував, у дружини тільки здоровенний синець від ременя, забий кісті руки. Це було на повороті, моя швидкість приблизно 60, може трохи більше. В нього більш як 60 точно! Разом більше ніж 120 лобове зіткнення, і для нас все обійшлось! Дуже дякую Лексусу! В процесі експлуатації великих проблем не було: датчик положення кузову замінено, задні пружини, гумка, пильники й т.і. Дуже добрий, надійний, комфортний й найважніше БЕЗПЕЧНИЙ автомобіль!
Владимир24 лютого 2021
Дивитись ще 6 відгуків про Lexus RX 330 →

дорожній просвіт, витрати палива
201 тис.км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Взимку 2021 розхід по місту коштом прогрів складав 10.5 л. Але трасою при 100-120 км/год розхід був 6.5 Дволітровий бензин має гарну динаміку. Комфортний і просторий автомобіль.
Володимир23 лютого 2021
Дивитись ще 174 відгука про Volkswagen Passat B5 →

4.6 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
динаміка, витрати палива, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Это не дорогой, кроссовер, с характером внедорожника, соотношение цена-качество отличное, за 3 года владения я им доволен, есть свои минусы, но цена авто и цена обслуживания все ему прощает
Константин 21 лютого 2021
Дивитись ще 631 відгук про Nissan X-Trail →

4.0 Добре
коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування
якість матеріалів, простір салону, шумоізоляція
290 тис.км 6.2 л / 100 км Сім'я
4.0 Добре
  • 5 Ціна
Авто неприхотливое, экономное. Кузов защищен слабовато, ходовая для наших дорог тоже не супер. Ремонт недорогой , если не использовать фирменные запчасти, для большинства деталей есть недорогие аналоги.Проводка, пластик - никакие. По двигателю - претензий нет, проблем за все время эксплуатации не было.
Оксана19 лютого 2021
Дивитись ще 38 відгуків про Dacia Solenza →

дизайн кузова, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Хороший на таку ціну кросовер з високим кліренсом і проходимістю. І не великою як на таку тяжку машину витратою палива.Так як машина була недовго то її не ремонтував.Зручна посадка. В салоні чути шум,мабуть була погано зашумлена. Гарно гребе по снігу. По болотяній траві без ніяких проблем....таке враження що зад даже і невключався.
Володя18 лютого 2021
Дивитись ще 541 відгук про Hyundai Santa FE →

4.6 Відмінно
дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
динаміка, дорожній просвіт, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Достойное авто, за его бюджет лучшее предложение. Дизайн современный. Минус клиренс. Расход умеренный. Запчасти доступны. Поразила стоимость тросик ручника 1600грн,в остальном доступно и приятно.
Александр 18 лютого 2021
Дивитись ще 460 відгуків про Nissan Primera →

4.2 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
динаміка, простір салону, шумоізоляція
  • 4 Ціна
Абсолютно простой автомобиль, без излишних сложностей. В ходовой, по сути, ломаться нечему, двигатель неприхотлив и готов "кушать" любую жидкость, которая хоть малость способствует горению. По запчастям не космос, дефицита в них нет. Для ремонта, по сути, достаточно уметь держать в руках ключ на 12 и торкс. Но главное помнить, что чем качественнее запчасти, тем лучшая их служба и что замену масла производить не по регламенту, а по здравому смыслу. По электрике проблема только с концевиками дверей, да и на ту можно положить не обращая внимания. За 4 года владения сильно не ела ни мозг, ни бюджет. Оставила после себя только позитивное мнение.
Александр18 лютого 2021
Дивитись ще 81 відгук про SEAT Cordoba →