2 820+ відгуків про 2000 року

Мої відгуки →
4.8 Відмінно
якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт
  • 5 Ціна
чудове авто, дуже містке, можна спати удвох. Керованість на висоті, м\'яка підвіска. Динамика пристойна, хоча все ж авто важкувате. На трасі почуває себе прекрасно, в місті трохи гірше - розміри дають про себе знати. в обслуговуванні недороге, запчастини доступні. двигун досить простий та надійний. Оцинкований кузов. Хороша комплектація, за невисоку ціну.
Роман Овраменко01 липня 2021
Дивитись ще 169 відгуків про Peugeot 406 →

об`єм багажника, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Шустрый маленький и главное экономный автомобиль! Не дорогой в обслуживании!
Евгений01 липня 2021
Дивитись ще 78 відгуків про Smart Fortwo →

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна
415 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я
3.8 Добре
  • 5 Ціна
Сімейний автомобіль, підходить для наших доріг, м\'яка, але шумна в салоні, економна в обслуговуванні.
Степан Бардак25 травня 2021
Дивитись ще 317 відгуків про Renault Kangoo пасс. →

4.2 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, шумоізоляція
  • 4 Ціна
Тачка пушка. Якби не потрібне було більше авто їздив би і далі. Грошей не потребує! Ходову перебрав два роки від\'їздив все гуд. Прийшов кінець щепленню, але то ж пробіг 270 тис. Встановив газ. з цінами 15 грн літр газу я витрачаю по місту 1.2-1.50 грн за 1 км. Ціна на деталі радують. Коротше рекомендую!
Igor nikyz23 травня 2021
Дивитись ще 111 відгук про Volkswagen Golf IV →

4.6 Відмінно
якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція
  • 4 Ціна
Понравилось: 1-плавная езда 2- солидность 3 - кожаный салон 4 - надёжность запчастей 5 - без поломок. Не понравилось: стал дымить, электроника на данный момент ведёт себя непонятно. Регулярные траты на ТО это масло 7,5 литров фильтр масляный, фильтр воздушный. 1500 грн.
Александр12 травня 2021
Дивитись ще 8 відгуків про Mercedes-Benz E 280 →

• 5 Ціна
1,8 газ/бензин 2000р. Авто на 5+ Дуже удачна модель. Настільки гарне авто, що коли щось ломалося, то не шкода було грошей на ремонт. Запчастини по ціні як на ВАЗ-2110
Andrey02 травня 2021
Дивитись ще 455 відгуків про Opel Zafira →

3.4 Добре
динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна
дизайн кузова, коробка передач, гальма, шумоізоляція
  • 3 Керування
  • 5 Ціна
Простой автомобиль.Сравниваю с 10м семейством Жигулей и Ланосами По цене обслуживания как ВАЗ. Двигателя 1,6 хватает, но с меньшим объемом, не рассматривал бы. Очень вместительный, задний ряд быстро складывается и вынимается. Рулится неплохо благодаря полноценным рычагам Макферсон-лучше 10ки, но хуже Ланоса. Из минусов: Коррозия ляды и арок, днище и лонжероны целые. Плохая шумоизоляция Слабые КПП, я ставил с донора Проблемы с холостым ходом 1.6 AEE Если выбирать в одной ценовой категории Lanos, Skoda, ВАЗ- лучше Skoda
Дмитрий29 квітня 2021
Дивитись ще 131 відгук про Skoda Felicia →

якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, керованість
витрати палива, вартість обслуговування
4.0 Добре
  • 4 Ціна
Машиною володів 3 роки. Дуже сподобалась керованість авто! Дуже м\'яка в їзді. Просторий салон та багажник. По ходовій частині за три роки заглядав тільки до передньої ходової. Хороші ричаги дуже дорогі, на хороший Китай можна і не попасти. Віддав на реставрацію ричаги і ходили дуже довго. Авто варте уваги але якщо в гарному стані!
Андрій 20 квітня 2021
Дивитись ще 174 відгука про Volkswagen Passat B5 →

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, керованість
якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція
285 тис.км 8 л / 100 км Подорожі
  • 2 Надійність
  • 2 Ціна
Как внедорожник среднего класса в своем ценовом диапазоне- он хорош . Внешний вид , нормальный салон и полный привод. Казалось бы что ещё надо ? Поначалу все вроде бы хорошо , а потом как начинается ,. Проблема с роздаткой, проблема с мотором особенно когда 2.0 дизель . Потный мотор. Часто выходит из строя передний привод . Этот автомобиль хорош тогда - когда с салона в одних руках , либо в очень хорошего хозяина
Павел15 квітня 2021
Дивитись ще 168 відгуків про Land Rover Freelander →

5.0 Відмінно
дизайн кузова, якість матеріалів, шумоізоляція
дорожній просвіт
  • 5 Ціна
Отличный автомобиль. Не дорогой в обслуживании. На трассе ведёт себя отлично и хорошо держит дорогу. За 20 лет кожаный салон сохранился отлично, качество сборки на уровне. Больше всего направятся без рамочные двери!
Дмитрий 15 квітня 2021
Дивитись ще 117 відгуків про Opel Astra G →

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
дорожній просвіт, простір салону, шумоізоляція
Перший власник 285 тис.км 7 л / 100 км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Экономный автомобиль, не нравится только низкий клиренс...Ездить удобно, ремонтировать удобно, менять масла, фильтра тоже удобно, ставлю 7/10 именно своей модели, 1.6 16v
Богдан Мультан12 квітня 2021
Дивитись ще 111 відгук про Volkswagen Golf IV →

4.4 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону
  • 4 Ціна
Машина яка дарує задоволення при керувані.Не дорога в обслуговувані,та і ненадто вибаглива.Не втомлює на довгиг поїздках
Саша Карпенко06 квітня 2021
Дивитись ще 69 відгуків про Alfa Romeo 156 →

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість
дизайн кузова, якість матеріалів, ціна, шумоізоляція
Сім'я
4.0 Добре
  • 3 Ціна
Гарна велика автівка. Проста в обслуговувані не капризна, простора у салоні.
Леонид06 квітня 2021
Дивитись ще 116 відгуків про Volkswagen T4 (Transporter) пасс. →

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, керованість, ціна
витрати палива, вартість обслуговування, гальма, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Чудовий автомобіль, і надійний друг. жодного разу не підвів він мене так само як і я. +30/-30 заводиться як годинник. Автомобіль потребує якісного бензину, мастила, не треба лити, що модно, треба що справжнє, не підробка. Під час проведення ТО на розхідниках не економилось. Бежезіть своє авто і воно віддячить вам довгим терміном служби. 370 тис. і 20 років на авто нарікань не було. Двигун та АКПП не ремонтувалось. Впевнений, 700-800 тисяч для цього авто не кінець можливостей.
Вячеслав02 квітня 2021
Дивитись ще 261 відгук про Subaru Legacy →

3.6 Добре
дизайн кузова, динаміка, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість
дорожній просвіт, якість матеріалів, ціна, шумоізоляція
345 тис.км Поїздки в місті
3.6 Добре
  • 2 Ціна
Перший мій автомобіль з іномарок до того були жигулі, ніколи по технічних частинах не підводила в дорогах, часто їздив на далекі відстані, мотор 2.0 дизель по своєму тяговитий й жвавий мотор коштом турбіни, з мінусів мене не влаштувало світло фар, хоть і стояв ксенон з лінзами, але за рахунок маленьких фар не дуже комфортно, кліренс також не знаю чому, але в мене вона була дуже низенька спереду, також від вологи пішла корозія в багажнику, рекомендую слідкувати за цим. Ще в дизеля болячка тнвд, якщо закінчилась солярка як мінімум на 300 доларів ви попали якщо вам не повезе і погорять транзистори, в цілому комфортний надійний автомобіль повторяюсь якщо достойно слідкувати за ним!
Олег02 квітня 2021
Дивитись ще 96 відгуків про Opel Vectra B →

4.4 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
дорожній просвіт, коробка передач, шумоізоляція
320 тис.км 5.5 л / 100 км
  • 4 Ціна
Дуже економний 5-6-л/100км, запчастини підходять з любого Вага. Виглядає класно, молодіжно. Коли турбіна роздується їде доволі бадьоро. З явних мінусів тільки дорожній просвіт. Як у гольф-4 та Октавії тур, які побудовані на одній платформі, дуже низько розташований підрамник і навіть на невеликих коліях від фур, чешеш ним або навіть піддоном.
Богдан01 квітня 2021
Дивитись ще 146 відгуків про SEAT Leon →

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість
  • 5 Ціна
Хороший, удобный, комфортный, мягкий и недорогой в обслуживании автомобиль. Мягкая задняя многорычажная подвеска. Технологии для 2000 года вполне навороченные как абс, все электрослеклоподъемник, электро привод переднего сидения, электро регулировка зеркал, задние дисковые тормоза, гидроусилитель, кондиционер. Правда это все только в комплектации Ghia.
Сергей31 березня 2021
Дивитись ще 1965 відгуків про Ford Focus →

3.0 Добре
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, витрати палива, гальма, ціна
якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, шумоізоляція
Комерційні перевезення
3.0 Добре
  • 3 Керування
  • 2 Надійність
  • 5 Ціна
Таврія це реально як попадеш в нас їх було більше 20 штук. Незрозуміло но факт- наприклад дві одинакові тавріі одного року та в хорошому стані. Одна їздить без проблем та вкладень а друга паре розум чуть не щодня, одну відправляєш на дистанцію в 500км і не переживаєш іншу відправиш на 50 км. А вдогонку за нею відправиш буксир або миханіка. Але в принципі в своіі ціновій політиці більш менш. І як по мені дорога в обслуговуванні-наприклад шрус 700-750гр., ті самі ціни що на каді чи Форд періжок до 2000року.
Олег30 березня 2021
Дивитись ще 8 відгуків про ЗАЗ 11055 →

179 тис.км 6.5 л / 100 км
  • 5 Ціна
Даже містке та економне авто. На ходу, масла не бере. Дешеве в ремонті. Кузов, без іржи.
Василий30 березня 2021
Дивитись ще 33 відгука про Opel Agila →

4.2 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція
дорожній просвіт, вартість обслуговування, ціна
Перший власник Комерційні перевезення
  • 3 Ціна
Рабочая лошадка, расход зависит от стиля езды, хорошая динамика, но 6 передача только для трассы, достаточно бодрый дизель.
Ольга Сергеевна Ампилогова30 березня 2021
Дивитись ще 117 відгуків про Volkswagen Bora →